999 rezultate për

quintero

Futbollisti i shpëton për fat masakrimit nga tifozi Futbollisti me origjinë kolumbiane, Juan Sebarstian Quintero për pak sa nuk u vra nga një tifoz special i tij i cili mad
FBI ofron 20 milionë dollarë për kokën e Rafael Caro Quintero Pas arrestimit të Joaquin “El Chapo” Guzman, i konsideruar bosi më i fuqishëm i narkotikëve në botë, administrata amerik
Goditje dënimi e pamundur, gol nga 30 metra (VIDEO) Në divizionin e parë meksikan Darwin Quintero, sulmuesi i Santos Laguna, vendos ndeshjen kundër Atlante duke shënuar një
Meksikë, lirohet baroni i drogës Një gjykatë në Meksikë ka liruar baronin e drogës Rafael Caro Quintero, pasi vuajti 28 vjet burg për rrëmbimin dhe vrasj
Quintero, kolumbiani që po çmend Interin (VIDEO) Juan Rodrigo Quintero. Kështu quhet talenti kolumbian i Pecaras, i cili po kërkohet me ngulm nga Inter. Ish lojtari i En