999 rezultate për

quhet

Pamje të mrekullueshme: Një grup delfinësh "vizitojnë" Jalën (VIDEO) Bregdeti shqiptar kohët e fundit është vizituar shpesh nga të “vizitorë” të veçantë pasi të shumtë kanë qenë ata që kanë
Quhet Krid! Cili është kuptimi i emrit të vogëlushit të Kleas dhe Elgitit (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë më 4 qershor të këtij viti. Klea solli në jetë një djalë, të ci
Rama mesazh të koduar opozitës: Të ankohesh pa i dhënë zgjidhje, quhet kuisje Kryeministri Edi Rama ka huazuar këtë të enjte një thenie të presidentit të 26-të të SHBA, Roosveltit. Vetëm pak orë
Wow! Look-u i fundit i Kejvinës në bikini del jashtë parashikimeve (FOTO LAJM) Në bikini portokalli me flokët e krehura stil "Mrilyn Monroe", Kejvina ka surprizuar fansat duke pozuar buzë pishinës.
Flet mjekja: Njëra prej tyre ka qenë liderja, psikoza quhet "çmenduri familjare" Mjekja psikiatre, Arjana Rreli, foli në emisionin “Real Story”, për tragjedinë në Kombinat që ka tronditur mbarë opinion
"Mbreti" i merkatos quhet Fali Ramadani, Sane dhe Pjanic dy marrëveshjet e mëdha Juventusi tashmë po luan me ritëm të plotë ndeshje çdo 3-4 ditë, por trajneri i bardhezinjve, Mauricio Sarri, nuk mendon
Një tjetër parti në Shqipëri? Murrizi e "pranon" dhe i vendos emrin epik Kryeministri Edi Rama prej disa ditësh ka akuzuar opozitën ose qarqe të saj për krijimin e një partie të re. Deputet
Neritan Ceka iu bashkohet protestuesve: Kjo quhet diktaturë, po goditet qytetërimi! Studiuesi dhe arkeologu i njohur Neritan Ceka i është bashkuar aktivitëstëve dhe qytetarëve që të cilët janë revoltuar n
Pse quhet "Fenomen"? Shijoni 10 supergolat të Ronaldos (VIDEO) Gjatë tre viteve në Corinthians, Ronaldo tregoi pse quhet "Fenomen", shkruan Albeu.com. Braziliani ka një karrierë mj
Capello zbulon pengun më të madh të karrierës Fabio Capello është një nga emrat më të mëdhenj të trajningut Italian, pasi në karrierën e tij ka arritur të drejtojë sk
Rozana Radi tregon publikisht sëmundjen nga e cila vuan Rozana Radi, në një lidhje me “Jo vetëm modë” rrëfeu se vuan nga hipokondria, një gjendje që të bën të shqetësohesh së t
"Kemi kaluar gjysmën e parë të kësaj të keqe", Pipero: Kur do të quhet Shqipëria e çliruar nga pandemia Mjeku Pëllumb Pipero, shpjegon kurbën e infektimeve në Shqipëri ku sipas tij, e gjitha ka një lidhje logjike. Sipas tij,
Thënie dhe kuriozitete për futbollin Gjithçka di, me siguri të madhe, mbi moralin dhe detyrimet e njerëzve ia detyroj futbollit. Albert Camus. Mos lejoni
Rama bën paralajmërimin e fortë: Kush del do quhet tradhtar, do ta paguajnë shtrenjtë Në orën 13 u vendos që Shqipëria të izolohet totalisht deri të hënën. Për këtë ka dalë edhe Kryeministri Rama në një
Jo më koronavirus! Si do të quhet tani sëmundja vdekjeprurëse Virusi vdekjeprurës që është përhapur me shpejtësi të madhe në Kinë dhe i ka marrë jetën mbi 1000 personave, tashmë do t
Nga Napoleoni te Xhokonda, si do të dukeshin sot figurat historike (FOTO LAJM) Si do të dukeshin sot fikurat historike të së kaluarës. Becca Saladin dhe Vėjūnė Rimašiūtė kanë
Jeni magjepsur me moderatoren shqiptare, njihuni me motrën e saj bukuroshe Elita Rudi është kthyer tashmë prej kohësh në një fenomen, dhe shquhet për bukurinë që e karakterizon. Moderatorja në
Kuzhinierja "bishë" e Instagramit feston provokuese (FOTO LAJM) Modelja australiane Jem Wolfie e cila brenda një muaji nga 1.7 milion arriti 2.2 milion ndjekës në Instagram nuk ndalet
Ky quhet "tradhtari" më i madh në historinë e futbollit (VIDEO) “E dashuroj tradhtinë, por e urrej tradhtuesin!” Nëse do të vendosnim një titull për historinë e Luis Figos, i cili k
Kryemadhi: Sjellja e Ramës ndaj Kosovës, antishqiptare! "Sjellja e tij ndaj Kosovës, eshte qartësisht antishqiptare..." Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi deklaron se kryemini