999 rezultate për

quaresma

Quaresma dhuron show, shikoni si e fut topin në rrjetë (VIDEO) Ricardo Quaresma, sulmuesi portugez që luan te klubi turk Kasimpasa ka dhuruar spektakël në stërvitje. 36-vjeçari e
Medel godet me shpullë Quaresman për një faull (VIDEO) Besiktas ka fituar 3-2 ndeshjen e radhës ndaj Konyaspor në Super Lig turke. Megjithatë, e gjithë vëmendja e rrjeteve soc
Quaresma turpëron lojtarit e Partizanit të Beogradit (VIDEO) Partizani i Beogradit dhe Besiktas janë përballur ditën e djeshme për të luftuar për një vend në grupet e Evropa Ligës.
Quaresma, lojtari që zgjedh lirinë ndaj konformizmit me të jashtmen e këmbës së tij Ishte një moment të hënën në mbrëmje në Kazan, teksa Ricardo Quaresma depërtoi nga krahu i djathtë dhe drejt portës së I
Super Quaresma, Portugalia kalon në avantazh ndaj Iranit (VIDEO) Portugalia ka kaluar në epërsi ndaj Iranit në "Mordovia Arena". Ai që ka shënuar ëshë futbollisti Ricardo Quaresma q
Quaresma: Ronaldo nuk është mendjemadh, por... Ricardo Quaresma edhe njëherë ka përsëritur se bashkëlojtari i tij te Portugalia, Cristiano Ronaldo është keqkuptuar dhe
Quaresma: Nëse medalja është e artë, do ta shes Ricardo Quaresma mund t’i dhurojë vetes një bonus të majmë në fund të këtij europiani. Sulmuesi kampion Europe ende pa e
Ronaldo dhe Quaresma sot me model të ri flokësh (FOTO) Cristiano Ronaldo dhe Quaresma do të prezantohen me një "look" të ri në gjysmëfinalen e Euro 2016. Ylli portugez nji
Portugalia në gjysmëfinale falë penalltive (VIDEO) Portugalia është skuadra e parë gjysmëfinaliste e Eurpianit. Luzitanët siguruan një biletë për në raundin tjetër vetëm p
Quaresma: Loja kundër Polonisë do të jetë e vështirë Ricardo Quaresma i dha fitoren Portugalisë ndaj Kroacisë (1-0), takim ky i zhvilluar mbrëmë në kuadër të 1/8 e finaleve
Ronaldo "injoron" bukuroshet shqiptare, Quaresma jo (FOTO) Përfaqësuesja e Portugalisë është vendosur në Tiranë, por e gjithë vëmendja e njerëzve dhe mediave është e përqendruar t
Quaresma i bindur: Ju shkaktojmë humbjen e parë Ricardo Quaresma shpreson që ai me shokët e skuadrës t’i shkaktojnë humbjen e parë Kombëtares kuqezi në kualifikueset e
Ronaldo dhe Quaresma pilotojnë drejtë Tiranës (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka mbërritur në Tiranë natën duke gdhirë e diela dhe bashkë me Ricardo Quaresma, teksa bëjnë foto e vi
Ja çfarë i bën Ronaldo Quaresmas (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka bërë një "lojë" me shokun e tij në Kombëtaren e Portugalisë, Ricardo Quaresma. "Topi i Artë 2014" i
Arrestohet Ricardo Quaresma Ricardo Quaresma, ish-futbollist i Barcelonës e Interit dhe aktualisht tek Besiktas, është arrestuar në Lisbonë pasi ka
Inter ofron Quaresman e Mancinin per nje sulmues Inter e ka ndërmend ta shesë dyshen Riccardo Quaresma e Amantino Mancini për të mbledhur para, n&eum
Quaresma mbetet ne Inter Mesfushori portugez Ricardo Quaresma nuk do të largohet nga skuadra e Interit gjatë këtij miniafati kalim
Inter ofron Quaresman dhe para per Agueron Inter e ka ndërmend të ofrojë para dhe portugezin Ricardo Quaresma, në ndërrim për yllin
Atletico interesohet per Quaresman Atletico Madrid është i interesuar për mesfushorin e Interit, Ricardo Quaresma, kanë njoftuar të
City interesohet per Quaresman Ricardo Quaresma mund ta ketë një të ardhme tjetër në Angli. Futbollisti portugez i krahut e ka