999 rezultate për

qsut

Numër i pasaktë i viktimave të COVID-19? Drejtori i Mjekësisë Ligjore: Prokuroria të hetojë! Pas denoncimit të kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha se numri i viktimave të raportuara nga autoritetet nuk isht
Pacienti u hodh nga lartëria në Infektiv, reagon QSUT Qendra Spitalore “Nënë Tereza” ka reaguar me një deklaratë zyrtare pas ngjarjes së rëndë që ndodhi sot paradite në spita
I infektuar me COVID-19: Kirurgu i QSUT në gjendje kritike, niset drejt Turqisë Gjendja e mjekut Enton Bollano është përkeqësuar gjatë qëndrimit në shtëpi, ku ishte karantinuar për të shmangur përhapj
Infektohet me koronavirus kirurgu i njohur i QSUT COVID-19 ka prekur edhe stafin mjekësor në QSUT. Kirurgu në spitalin QSUT, Enton Bollano ka rezultuar pozitiv me kor
Skënder Brataj: Sot u ndjeva i vjedhur, i poshtëruar! Drejtori i Urgjencë Kombëtare Skënder Brataj, ka reaguar ashpër ndaj koncesionarit të parkimit në QSUT, ku teksa paguan
"Sa 100 lekshe janë vjedhur në hyrjet e QSUT", Brataj reagon ashpër Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj në një status, në faqen e tij zyrtare në rrjetin social “Facebook” ka ngritur
Infektohet personeli në QSUT, mjeku: Asnjë tampon nuk është bërë Pesë punonjës të Shërbimit të Hemodializës në Qendrën Spitalore “Nënë Tereza” kanë rezultuar pozitiv me COVID-19. Laj
"Qytetari ndërron jetë në dyert e QSUT-së", PD: Krim shtetëror, përgjegjësia e Ramës dhe Manastirliut “Vdekja e një qytetari të pafajshëm në dyert e spitalit, prova më e madhe se shëndetësia është në kolaps të plotë”- Dekl
Lajm i bukur nga QSUT, foshnja 5-muajshe del me sukses nga operacioni në zemër Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka ndarë një lajm të mirë nga QSUT, ku një foshnje 5 muajshe i është nënshtr
I prekur me COVID-19, dërgohet me urgjencë në Turqi shefi i ORL në QSUT Shefi i Shërbimit të Otorinolaringologjisë në Qendrën Spitalore Universitare "Nënë Tereza", në Tiranë, dr. Besim Boçi, r
Mrekullia në QSUT, foshnja 12 ditëshe i mbijeton ndërhyrjes në zemër (VIDEO) Një mrekulli ka ndodhur në QSUT ku një bebe vetëm 12 ditëshe ja ka dalë me sukses pas një ndërhyrje në zemër. Manasti
Mbeten në mes të katër rrugëve pa informacion, QSUT: Asnjë familjar tek Infektivi! "QSUNT siguron të afërmit dhe familjarët e pacientëve, si dhe të gjithë qytetarët, se të shtruarit në Spitalin e Sëmundj
PD akuza qeverisë për testet: Laboratori i QSUT e nxorri negativ, tek privati doli pozitiv Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka denoncuar një rast
Përse qeveria nuk lejon asnjë media të filmojë brenda spitalit Infektiv në QSUT? Nga mjeku Artan Koni: Testo-gjurmo-trajto, kaq e veshtire eshte? 1-Testimet – Mbetemi akoma vendi me numrin me te
Mjeku Koni: Vaksina nuk do ta zhdukë koronavirusin Mjeku urolog, Artan Koni, është shprehur se koronavirusi nuk do të zhduket as me vaksinë, por do të qëndrojë si gripi.
Mjekja: Kolegët nuk e besonin COVID-19, virusi nuk po dobësohet në verë "Besoj se popullata e ka perceptuar gabim mbarimin e COVID, madje ka pasur edhe njerëz skeptikë që nuk ekziston COVID, u
Situata kritike në spitalin Infektiv në Tiranë, mjekja e QSUT: Respektoni masat Perballe situates kritike ne spitalin Infektiv ne Tirane, ku perdite ka shtrime pacientesh dhe mjerisht edhe viktima te
COVID-19/ U infektua në QSUT kur po kurohej, sarandioti në gjendje të rëndë Një tjetër person është konfirmuar pozitiv me COVID-19 në Sarandë, duke e çuar në 2 numrin e të infektuarve në këtë qyte
U infektuan nga vatra në QSUT, mjeku dhe dy infermiere me COVID-19 Vazhdon rritja e rasteve me të infektuar nga Covid-19 në Shqipëri, ku së fundmi janë konfirmuar me COVID-19 edhe 3 perso
Habit Bino: Në QSUT kanë tangërllëk, nuk vendosin maska mbrojtëse Rastet e shumta me korónavirus në vend gjatë ditëve të fundit kanë ngritur shqetësime në institucionet shëndetësore por