999 rezultate për

qorri

Kapte me forcë vajzat e mitura, policia kërkon ndihmë për arrestimin e 34 vjeçarit Policia e Kosovës për rajonin e Prishtinës, ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për arrestimin e Destan Qorrit nga Drenasi.
Njëri oficer policie, kush është Ermali dhe Toto Qorri në përgjimet e Xhafajt Diskutimet për audiopërgjimin e Agron Xhafaj kanë pushtuar mediat dhe pse akoma nuk dihet nëse ky përgjim është bërë me
Kush është Ermali dhe "Toto qorri" në përgjimet e Agron Xhafajt? Diskutimet për audiopërgjimin e Agron Xhafaj kanë pushtuar sot mediat dhe pse akoma nuk dihet nëse ky përgjim është bërë
Qytetari-Ramës: Nxirre Qorrin e pafajshëm, se gjelbëroi Shqipërinë Zbardhja e përgjimeve të bandës së Habilajve dhe përzierja ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri në trafik ka zhgënjy
Berisha bën deklaratën tronditëse: Tahiri drejt arrestit ndërkombëtar Ish-kryeministri Sali Berisha në një status në rrjetet sociale ka deklaruar shumë fort se ish-ministri i Brendshëm ësht
Habit Çiljeta: Një femër e bukur është më xheloze se një femër me syze qorri Lidhja mes tyre Ciljetes dhe Alban Hoxhës tashmë diskutohet prej kohësh. E ftuar në emisionin “Top Shoë” këngëtarja ë
Pedagogu debaton ashpër me ministren Nikolla për arsimin e lartë Një debat i nxehtë është zhvilluar në ambientet e studios “Top Shoë” mes pedagogut Arlind Qorri dhe ministres së Arsimit
Tahiri rrëfen si ndihet kur Berisha e quan “Saje Qorri” Saimir Tahiri mbrëmë ka qënë i ftuar në emisionin Xing me Ermalin. Gjatë emisionit, si rrallë herë, ish-ministri i Br
"Dhjetë pikëpyetjet e operacionit të policisë për grabitësit e bankave" Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një statusi në Facebook ka vënë në dyshim aksionin e policisë së shtetit për të
8 ton drogë në Itali, Berisha: Trafik shtetëror, Rama e Saje qorri po lajnë m… me sh… Ditën e djeshme mediat italiane bënë me dije se në bregdetin e Italisë është gjetur një sasi rekord droge prej 8 tonësh
Sulmet ndaj Tahirit për grabitjen, Berisha: Më duhet t’i dal zot Saje Qorrit, fajtor është Rama E kush do ta mendonte se do të vinte dita që ish-kryeministri Sali Berisha t’i dalë në mbrojtje ministrit Saimir Tahiri.
Berisha si Meta, sulm Saimir Tahirit: Ju tregoj eskortën kriminale të “Saje Qorrit” Vazhdojnë akuzat ndaj qeverisë Rama dhe Policisë së Shtetit, dhe kësaj herë nga ish-kryeministri i Shqipërisë Sali Beris
Berisha: Ja kush është kryesekseri i Tahirit që porositi vrasjen në Shëngjergj Rreth çështjes së shumë diskutuar të vdekjes së 36-vjeçarit Besnik Poduja në Shëngjergj që u raportua nga Policia e Tira
"Pas Didit, Rama e Tahiri i hëngrën kokën edhe Çakos" Në postimin e radhës në Facebook, ish-kryeministri Berisha ka reaguar për pezullimin nga detyra të Haki Çakos, ndërsa ka
"Në arat e Edvin Shullazit dhe Saje qorrit në Berat" (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha vijon të postojë foto në Facebook nga plantacionet e kanabisit. "Në arat e Edvin Shull
"Në arat e Saje qorrit dhe Edvin Shullazit në Tepelenë" (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Berisha vijon më të njëjtën intesitet të publikojë të tjera fotografi të parcelave të kultivuara me kan
Berisha godet në shenjë, ja çfarë kishte thënë për përgjuesin në zyrën e Tahirit (FOTO) Që në datën 20 maj, përmes një postimi në rrjetin social Facebook Berisha paralajmëroi për pajisjen e përgjimit në zyrën
"Ja arat e Saje qorrit dhe Edvin Shullazit" (VIDEO) Përpos fotove, ish kryeministri Berisha ka vendosur që ta faktojë me pamje lidhur me parcelat me drogë. "Më poshtë n
"Në arat e Saje qorrit dhe Edvin Shullazit në luginën e Luftinjës" Ish-kryeministri Berisha ka publikuar një tjetër foto të disa parcelave të mbjella me drogë. Ditët e fundit, Berisha
“Në arrat e Saje qorrit” (FOTO LAJM) Ish kryeministri Berisha nuk ka duruar dot dhe menjëherë ka marrë hak duke iu kundërpërgjigjur Tahirit për parcelat me d