999 rezultate për

qofte

Këto 3 vende nuk kanë raportuar asnjë rast me koronavirus Gjatë vitit të kaluar dhe po ashtu gjatë këtij viti, vendet në të gjithë botën kanë ndarë të dhëna mbi rastet dhe vdekje
Manastirliu me premtime pa u mbaruar projektet e nisura: Do ndërtojmë 4 maternitete Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka inspektuar punimet nga afër për ndërtimin e materni
Deklarata "bombë" e Metës: Nëse preket vota i pritet dora Kryemadhit, Ramës e Bashës! Presidenti Ilir Meta mbrëmjen e sotme ka bërë një deklaratë të fortë në lidhje me zgjedhjet e 25 Prillit. Duke folur
KATAR 2022/ Reja flet për objektivin e Shqipërisë Përgatitjet për nisjen e edicionit të eliminatoreve të Botërorit 2022 dhe riorganizimi i stafeve të ekipeve Kombëtare ka
Kufizimi i lëvizjes, Alimehmeti: Oraret nuk ulin numrin e infektimeve Ashtu sikundër është raportuar edhe ditën e djeshme, në vend pritet kufizimi i lëvizjes duke filluar nga ora 20:00 që pr
Lajm negativ për PSG-në, Di Maria mungon kundër Barcelonës PSG do të jetë pa sulmuesin Angel di Maria në ndeshjen kundër Barcelonës në "Camp Nou". Argjentinasi pësoi lëndim në
Arsyet pse duhet ta mbani larg celularin kur hani (FOTO LAJM) Varësia nga teknologjia bën që ne shpesh ta gjejmë veten duke ngrënë përpara kompjuterit apo celularit. Mund të jetë një
Alaba ka arritur marrëveshje me Realin? Babai i austriakut mohon gjithçka Babai i David Alabas ka mohuar raportimet se djali i tij ka arritur marrëveshje me Real Madridin. Marca raportoi se a
Zgjerimi i Greqisë 12 milje në Jon, Rama: Është në të drejtën e tyre Gjatë konferencës me gazetarët në këtë fundvit kryeministri Edi Rama është përgjigjur edhe në lidhje me zgjerimin me 12
Ronaldo flet për djalin e tij: Dua që djali im të jetë i mirë një fushë, cilado qoftë Cristiano Ronaldo u zgjodh lojtari më i mirë i shekullit nga Globe Soccer Awards. Portugezi mposhti Lionel Messin dhe
Ikën, por nuk iu ndahet shpirti nga emisioni: 3 personazhet që harrojnë se s'janë më në Përputhen Ndonëse Për’puthen është një prej programeve më të ndjekura në YouTube për shkak të formatit dating, një pjesë e vëmendj
Deklarata e fortë e prodhuesit të vaksinës anti-covid: Koronavirusi zgjat 10 vite! Shefi ekzekutiv i kompanisë gjermane BioNTech, Ugur Sahin, u pyet në një konferencë shtypi se kur ai besonte se bota mun
Basha sulmon sërish kryeministrin: Shiti Lleshajn për lëkurën e tij Kryedemokrati Lulzim Basha ka mbajtur sot një konferencë me gazetarët, ku teksa ka diskutuar rreth ndodhive të fundit në
"Nuk kërkoj mëshirë, por drejtësi", pas vendimit të qeverisë reagon babai i Klodian Rashës Babai i Klodianit, Qazim Rasha është përgjigjur për vendimin e qeverisë për t'i lidhur një pension, por duke e quajtur v
COVID-19/ Manastirliu jep lajmin e mirë: Familjarët mund t’i shohin pacientët e shtruar në spitale Një lajm i mirë është dhënë nga ministrja Manastirliu për familjarët e pacientëve të prekur nga COVID-19 të shtruara në
Rama qetëson shqiptarët: Nuk besoj të kemi izolim të dytë! I ftuar këtë mbrëmje në emisionin "Open", kryeministri Edi Rama thotë se situata nga koronavirusi është nën kontroll dhe
Pse Toka pulson çdo 26 sekonda? Ndërsa e gjithë bota vazhdon punën e saj çdo ditë, pak e dinë se Toka dridhet çdo 26 sekonda. I njohur si mikro-sizmike,
"Specialja do kryejë arrestime edhe në Shqipëri", Zeka bën paralajmërimin e fortë (VIDEO) Arrestimi dhe dërgimi në Hagë i Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Jakup Krasniqit dhe Rexhep Selimit do të pasohet dhe nga a
Brataj fjalë prekëse për ndarjen nga jeta mjekut Haziri: Të qoftë dheu i lehtë shok i mirë Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka shprehur ngushëllime për familjarët e mjekut Astrit Haziri, i cili ndërro
Nëse i përkisni këtyre shenjave të horoskopit, do të jeni një mama e "çmendur"! Prindërimi nuk është një detyrë e lehtë, veçanërisht kur fillon ankthi dhe shqetësimi. Pavarësisht nëse e keni apo j