999 rezultate për

qirinjve

Të frysh qirinjtë e tortës i bën keq shëndetit dhe do të çuditeni Një studim i ri ka zbuluar se fryrja e qirinjve në tortë mund të jetë vërtetë e rrezikshme për shëndetin tuaj. Imagjinon
Të frysh qirinjtë e tortës i bën keq shëndetit dhe ne u çuditëm Një studim i ri ka zbuluar se fryrja e qirinjve në tortë mund të jetë vërtetë e rrezikshme për shëndetin tuaj. Imagjinon
Policia bën për spital të moshuarën që shiste qirinj tek Kisha e Laçit (VIDEO) Pashke Gjoka 58 vjeçe me banim në afërsi të Kishës së Shna Ndout në Laç, e cila tregtonte qirinj anës së rrugës, në dit
Fejesa e modeles shqiptare si në ëndrra, nën dritën e qirinjve në Pragë Mbrëmjen e djeshme Afërdita Dreshaj mori një propozim përrallor nga partneri i saj prej disa viteve, sportisti Jakub Kin
Kujdes kur fryni qirinjtë e ditëlindjes Riti i fryrjes së qirinjve të tortës është shumë i vjetër dhe simbolizon dëshirën e plotësuar të atij që feston ditëlind
Përse s'duhet t'i fryni qirinjve të tortës Për ata që mezi presin të hanë një copë nga torta e ditëlindjes ndoshta do të duhet të mendohen dy herë. Të dhëna të
Ndizen qirinjtë për Astrit Deharin (VIDEO LIVE) Aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje kanë filluar të ndezin qirinj në nder të aktivistit Astrit Dehari, i cili ndërroi jet
Qirinjtë me erë janë të rrezikshëm Sipas një studimi më të fundit amerikan ju detyron që të hiqni dorë nga kjo. Në fakt, hulumtimi i përmendur e tregoi se