999 rezultate për

qirinj

Beqarja e famshme zbulon sekretet për takimet e saj: Darkë me dritë qirinjsh Prezantuesja bukuroshe radiofonike australiane Jana Hocking, në serinë e radhës të këshillave mbi njohjet e reja tregon
Veshur me flamurin kuqezi, shqiptarët në SHBA bëhen bashkë për Klodian Rashën (VIDEO) Shqiptarët në Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë “veshur” me flamurin kuqezi ndërsa kanë ndezur edhe qirinj në kujtim
Napoli "pushtohet" nga qirinjtë në nder të veprës së Diego Maradonës Sot në moshën 60-vjeçare ka vdekur legjenda e futbollit argjentinas dhe atij botëror, Diego Maradona. Maradona kishte
Treni i mori jetën dy vëllezërve shqiptarë, shinat mbulohen me lule dhe qirinj Një ditë pas ngjarjes tragjike që u mori jetën dy vëllezërve me origjinë nga Kosova, Hasan dhe Blerian Arifaj, 17 dhe 13
I preferuari i vajzave, sa vjeç mbush Sarpi? Çagatay Ulusoy është aktori turk i shumëpëlqyer nga vajzat, i cili u bë i njohur në Shqipëri i njohur nga roli i “Sarpit
Qirinj dhe flamur kombëtar, qytetarët protestojnë ndryshe para kordonit policor Pasditen e sotme, artistët dhe qytetarët kanë zgjedhur një formë të re të nderimit të Teatrit që sot u shemb përdhe.
Të frysh qirinjtë e tortës i bën keq shëndetit dhe do të çuditeni Një studim i ri ka zbuluar se fryrja e qirinjve në tortë mund të jetë vërtetë e rrezikshme për shëndetin tuaj. Imagjinon
''Dora e koronavirusit?'' Fjolla Morina fik qirinjë e ditëlindjes duke teshtitur (FOTO&VIDEO) Fjolla Morina feston sot ditëlindjen. Këngëtarja e njohur dhe mjaft e dashur mbush plot 33 vjeç dhe po feston si kurrë m
Për Metën ditëlindja thjesht një numër, fryn qirinjtë me numrin 15 (FOTO LAJM) Ditën e djeshme kreu i shtetit Ilir Meta ka festuar ditëlindjen e tij të 51. Ka qenë bashkëshortja e tij, Monika Krye
Humbi jetën në atentat, shokët ndezin qirinj për 28 vjecarin në Tiranë Një atentat i mori mbrëmjen e djeshme jetën një 28 vjecari në Tiranë. Vilson Noka që njihej edhe me emrin Tafciu, 28
Pogradeci pa drita, keto festa i gëzojnë me qirinj Ngarkesa në rrjet për shkak të përgatitjes për festa por edhe motit të ftohtë ka lënë Pogradecin pa energji elektrike.
Surprizë, Alesia Bami merr surprizën më të bukur nga kolegët në 20-vjetorin e lindjes (VIDEO) Velina Alesia Bami feston sot 20-vjetorin e saj të lindjes, në të njëjtën ditë me Krishtlindjen. Ajo e ka pritur ditë
Ndizen qirinj edhe në Milano për viktimat e tërmetit në Shqipëri Edhe në Milano, në sheshin “Piazza Duomo”, janë ndezur qirinj në shenjë solidarizimi për viktimat e tërmetit të 26 nënto
HUMANIZËM/ Qytetarët ndezin qindra qirinj në nderim të viktimave (FOTO LAJM) Dhjetëra qytetarë në Tiranë janë mbledhur në sheshin “Skënderbe”, ku kanë ndezur qirinj në shkallët e Muzeut Kombëtar, n
Ndizen 97 qirinj në përkujtim të viktimave të trafikut rrugor në Kosovë 97 qirinjtë e ndezur në shkallët e Teatrit Kombëtar, përfaqësojnë 97 viktimat e trafikut gjatë vitit 2019. Me moton “
Të frysh qirinjtë e tortës i bën keq shëndetit dhe ne u çuditëm Një studim i ri ka zbuluar se fryrja e qirinjve në tortë mund të jetë vërtetë e rrezikshme për shëndetin tuaj. Imagjinon
Çifti Kallaku heqin dorë nga privatësia, publikohet video e Ajkës duke fryrë qirinjtë (VIDEO) Nuk është më lajm se dje, Ajka, vajza e parë e Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut, festoi ditëlindjen e parë. Në dit
Mbajti 100 qirinj të ndezur në gojë, thyen rekordin botëror (VIDEO) Një burrë ka arritur të thyejë rekordin Guinness për mbajtjen e qirinjve të ndezur në gojë. David Rush mbushi gojën
Në orën 20:00 ndizen qirinj në Gjilan Një aksident trafiku në Gjilan, i cili ka ndodhur me gjasë si pasojë e prishjes së frenave të një kamioni transportues,
Sot ndizen qirinj për nder të viktimave që humbën jetën në aksident me ambasadoren turke Ndizen qirinj për viktimat në trafik, 6 persona humbin jetën vetëm në dy ditët e fundit Për nder të Ditës Botërore për P