999 rezultate për

qingji

Ndodh edhe kjo, lind qingji me pesë këmbë Banorët e një fshati të vogël në perëndim të Australisë, janë habitur së tepërmi pasi në një fermë atje ka lindur një qe
Dikur këndonte "Qingji i vogël", shikoni si duket këngëtari sot (FOTO LAJM) Pëllum Hajdari, gjithmonë do të njihet falë këngës për fëmijë "Qingji i vogël". Tani ai është 16 vjeç dhe vijon mësimet
Lind qingji me 4 sy e me bisht në ball në Fier (VIDEO) Në fshatin Vreshtas të ish-komunës Cakran në Fier ka lindur një qingj me katë sy dhe me bisht në ballë në vend të hundës
E pabesueshme, lind qingji me fytyrën e një njeriu të moshuar (VIDEO) E pabesueshme në një fermë ka lindur një qingj që në pamje të parë ngjason me fytyrën e një njeriu të moshuar. Ngjarja k
Ministri Çuçi dhe Këshilltari i Ramës pushime me skaf dhe me mish qingji (FOTO LAJM) Edhe pse tepër i ngarkuar këtë kohë me reformën territoriale, ministri për Çështjet Vendore Bledi Çuçi ka gjetur kohë që
Elbasan, lind qingji me 2 organe gjinitale edhe 6 këmbë Një qingj i pazakonshëm ka lindur në qytetin e Elbasanit. Qingji me gjymtyrë dhe organe të dubluara, ka lindur në një fs
Kofshë qingji e pjekur në furrë Marrim domaten, specin dhe qepen dhe i ndajme secilen ne 4 pjese. I hedhim ne nje tepsi te thelle dhe aty shtojme dhe 5-