999 rezultate për

qindra

E nisi politikën me zero lekë dhe e ka çuar në qindra milion: Zbulohet pasuria e ish-ministrit Bushati Ditmir Bushati u zgjodh ministër i Jashtëm në kabinetin e kryeministrit Edi Rama pas zgjedhjeve parlamentare të vitit 20
Ky kombinim i thjeshtë do të jetë veshja më e famshme që do të shihni (FOTO LAJM) Çfarë nënkupton në të vërtetë fraza "kombinim i thjeshtë"?! Një veshje për të cilën ti nuk mendohesh shumë për ta kombin
EMRAT/ Katër shqiptarë arrestohen me qindra mijëra paund e sasi të mëdha kokaine Katër anëtarë të dyshuar të një grupi të krimit të organizuar shqiptar janë akuzuar për pastrim parash dhe vepra të furn
Qindra qytetarë të tjerëe pësojnë për shkeljen e masave anti-Covid Gjatë 24 orëve të fundit, në të gjithë vendin, janë ndëshkuar me masën administrative 3.000 lekë secili, 421 qytetarë që
Qindra gjoba, të tjerë qytetarë ndëshkohen për shkelje të rregullave antiCovid Gjatë 24 orëve të fundit, në të gjithë vendin, Patrullat e Përgjithshme dhe ato të Policisë Rrugore kanë evidentuar dhe
Thyen masat anti-Covid, ndëshkohen qindra qytetarë gjatë orëve të fundit Gjatë 24 orëve të fundit janë evidentuar dhe ndëshkuar me masë administrative 459 qytetarë që nuk kanë zbatuar masat për
Franca u jep nënshtetësinë qindra emigrantëve që mposhtën koronavirusin Qindra migrantëve në Francë, të cilët kanë qenë në vijën e parë të frontit kundër koronavirusit, u është njohur shërbimi
Qindra gjoba edhe sot, sa qytetarë e pësuan për shkelje të rregullave anti-Covid Gjatë 24 orëve të fundit, në të gjithë vendin, janë ndëshkuar me masën administrative 3.000 lekë secili, 364 qytetarë që
Qindra të rinj tentojnë të hyjnë brenda ministrisë: Llesh, Llesh të q*fsha ropt!(VIDEO) Qindra të rinj po protestojnë para Ministrisë së Brendshme për vrasjen e Klodian Rashës nga efektivi i Policisë së Shtet
Qindra të rinj shqiptarë në shesh për Klodian Rashën, kërkojnë dorëheqjen e Lleshajt (VIDEO) Para Ministrisë së Brendshme në Tiranë po mbahet një protestë e madhe për vrasjen e padrejtë nga efektivi i policisë, të
"Ministër, dorëhiqu", qindra komente në faqen e Ministrit Lleshaj për vrasjen e Klodianit Në faqen zyrtare të Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, pas vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha nga një efektiv poli
EUROPOL operacion global, sekuestrohen qindra armë që trafikoheshin me postë Është finalizuar operacioni policor ndërkombëtar "ARMSTRONG VII", i drejtuar nga Europol. Ky aksion global u bë kundër t
19 viktima dhe rqindra raste të reja me COVID-19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) njofton se gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë kanë vd
Hapet qendra e parë tregtare me shkallë lëvizëse në Kamerun, qindra rrëzime (VIDEO) Për herë të parë në Kamerun, këtë javë u hap një qendër tregtare me shkallë lëvizëse, gjë që provokoi qindra rrëzime të
Gjobiten qindra qytetarë të tjerë që shkelën rregullat anti-Covid Gjatë 24 orëve të fundit janë ndëshkuar me masën administrative 3.000 lekë secili, 690 qytetarë që janë konstatuar duke
Pa maska dhe në kundërshtim me masat anti-Covid, gjobiten qindra qytetarë Policia ka vijuar ndëshkimin e qytetarëve të cilët kanë thyer masat anti-Covid. Si rezultat i kontrolleve, gjatë 24 o
1 vit nga tërmeti, me qindra familje vazhdojnë të jetojnë në çadra Edhe pse ka kaluar një vit nga tërmeti, qindra familje ende jetojnë në çadra, ndërsa problemi i tyre s'ka gjetur një zgj
Vijon ndëshkimi i qytetarëve, qindra të gjobitur për mosmbajtjen e maskës Policia e Shtetit vijon të gjobisë qytetarët të cilët nuk zbatojnë masat kundër pandemisë COVID-19. Mësohet se në 24 orë
Qindra rrënjë kanabis në serë dhe 13 mijë euro në makinë, arrestohen tre shqiptarë Tre shqiptarë kanë përfunduar në pranga pasi u zbuluan se kishin krijuar një serë në një apartament në Quattordio, në pr
Tragjike! Nëna mbulon me trup fëmijën gjatë tërmetit të fuqishëm që shkundi Turqinë (VIDEO) Në një video të shpërndarë ne Instagram, shfaqen momente prekëse të një nëne në Turqi që mundohet të mbulojë me trupin e