999 rezultate për

qind

Gëzojnë plot 265 milion dollar pasuri, çifti i aktorëve s'do u lërë asnjë qindarkë fëmijëve (FOTO LAJM) Ashton Kutcher dhe Mila Kunis janë një çiftet më të njohur në gjithë botën. Po ashtu ata janë edhe dy ndër aktorët më të
Pothuajse 2 metra nën ujë, pamje të frikshme nga Venecia (FOTO LAJM) Venecia është goditur nga një valë tjetër e lartë, duke lënë gati 70 përqind të qytetit të përmbytur, shprehen autoritet
As 15 përqind pjesmarrje, socialistët e Shkodrës i japin shuplakë Ramës Ditën e sotme Partia Socialiste zhvilloi zgjedhjet për delegatët në Shkodër ku qendrat e votimit u hapën në orën 08:00 t
600,000 qytetarë të vendeve të BE-së aplikojnë për letra në Mbretërinë e Bashkuar 600,000 shtetas të BE-së kanë bërë kërkesë për të drejtat e qëndrimit në Brexit. Shifrat e reja tregojnë se numri i ç
Vetëm 1 përqind e njerëzve në botë mund ta gjejnë harpën në këtë foto Në rrjetet sociale është postuar një ilustrim enigmatik, në të cilin duhet të gjendet një harpë që është vizatuar diku.
Tërmeti shkatërron tre fshatra, pesë viktima dhe qindra të plagosur (FOTO LAJM) Një tërmet i fuqishëm me magnitutë 5.8 ka shkaktuar vdekjen e të paktën 5 personave dhe plagosjen e 120 të tjerëve. T
Do e shtypte treni, burri shpëtohet mrekullisht në të qindën e sekondës (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur një punonjës transporti i ka shpëtuar jetën për një fije peri një burrë që
Italia bën gjestin emocionues në ndihmë të Alvinit, qindra drita ndizen për të (FOTO LAJM) 11-vjeçari shqiptar, Alvin Berisha, ka prekur zemrat e të gjithëve me historinë e tij dhe i gjithë vendi është në merak
Trump gati të shkarkohet, çfarë thonë sondazhet Ndërsa një nga Dhomat e Kongresit amerikan kalon në një fazë të re, në kërkesën e demokratëve për shkarkimin e Donald Tr
Numërohen 100 për qind e votave me kusht, këto janë rezultatet e partive Janë numëruar 100 për qind të votave me kusht dhe Votat e Personave me Nevoja të Veçanta. Sipas rezultateve zyrtare të K
1 vit nga vrasja e Kacifas, qindra grekë kalojnë në Kakavijë Ditën e sotme në Bularat pritet të mbahet ceremonia përkujtimore e 1 vjetorit të vrasjes së Konstandino Katsifas, ndërsa
11 muajt e taksës, ulën importin nga Serbia për 99 për qind (VIDEO) Taksa 100 % ndaj produkteve të Serbisë dhe Bosnje e Hercegovinës në 11 muajt sa është zbatuar, ka ul importin nga këto s
Keni pyetje për modelin e shëmtuar të flokëve të Zuckerberg? Zbulohet shkaku pse i mban ashtu Dje, themeluesi dhe CEO i Facebook, Mark Zuckerberg dëshmoi para komitetit të shërbimeve financiare të Shtëpisë së Përfa
Policia Rrugore në aksion: Qindra gjoba dhe 67 procedime penale brenda javës Vetëm gjatë një jave Policia Rrugore ka proceduar penalisht 67 drejtues mjetesh për drejtim mjeti në mënyrë të parregull
Universitetet/ Rritet përqindja e grave me doktoratë, lënë pas burrat Kjo javë shënoi nisjen e vitit të ri akademik në të gjithë universitetet e vendit. Trupa mësimorë shkencore është një ng
Mister i frikshëm, zogjtë kamikazë përplasen ashpër në xham Qindra zogj kanë fluturuar drejtpërdrejt në Sallën e Famave të NASCAR-it në Charlotte, Karolina Veriore, duke rikrijuar
Thesari misterioz vë qindra mijëra njerëz në kërkim të tij Rreth 350 mijë kërkues thesaresh nga e gjithë bota po eksplorojnë një zonë të madhe në Malet Rocky, që shtrihet nga pjes
Së shpejti në treg, birrë në shishe të letrës Marka e birrës, Carlsberg, është në fazat e zhvillimit të një shishe të birrës nga letra. Kompania daneze pretendon s
"Na sillni FNSH-në se mos na e marrin": Policia kap qindra rrënjë kanabis në Krujë Zbulohet një tjetër zonat e kultivimit të kanabisit në vend. ABC News ka mësuar se, të premten rreth orës 19:00 u rap
Banka Botërore: Ritmi i rritjes ekonomike në Shqipërinë parashikohet të ngadalësohet, vlera Në raportin ekonomik për Ballkanin Perëndimor, Banka Botërore ndër mesazhet kryesore nënvizohet se pas rritjes së fortë