E FUNDIT/ Xhaxhai vret nipin në Shkodër
999 rezultate për

qiellin

EKSKLUZIVE/ Shfaqen dy objekte misterioze në qiellin e Prishtinës (VIDEO) Dy objekte të çuditshe janë shfaqur sonte në qiellin e Prishtinës. Albeu.com mëson se objektet kanë berë disa flutur
Spektakël rrufesh në qiellin e Kalifornisë (VIDEO) Zyrtarët e Forcave Patrol të Kalifornisë kanë filmuar një spektakël të vërtetë më rrufe në qiellin e Kalifornisë në Shte
Objekti misterioz ndriçon qiellin e Kanadasë (VIDEO) Qielli kanadez u ndriçua nga një objekt i çuditshëm mbrëmjen e të hënës kur një dritë e fuqishme u shfaq mbi British Co
Fenomen i pazakontë në Turqi, shiu i meteorëve ndriçon qiellin në qytetin antik Në qytetin antik Blandus në Ushak të Turqisë ka ndodhur një fenomen i pazakontë. Shiu spektakolar i meteorëve Perseid
Lufta për qiellin, njihni sistemet më të avancuara të mbrojtjes ajrore në botë (FOTO LAJM) Që prej luftës së Dytë Botërore, dominimi i qiellit është synimi kryesor i super fuqive, e cila sjell edhe fitoren në fu
Qindra rrufe vetëm brenda pak momentesh në Britani (VIDEO) Rrufe drastike janë regjistruar nga kamerat në qiellin e Britanisë së Madhe pasi vendi u godit nga një stuhi mbrëmjen e
Diçka e pazakontë shfaqet në qiellin e Suharekës (VIDEO) Në qiellin e Studencanit të Suharekës, u shfaq diçka e pazakontë. Në disa fotografi të kapura nga qytetarët si dhe vide
Mbështet ISIS-in dhe "Vëllazërinë Muslimane", vendet arabe mbyllin "qiellin" për Katarin Egjipti ka mbyllur hapësirën ajrore ndaj avionëve të Katarit, derisa Arabia Saudite dhe Bahreini pritet të bëjnë të njëj
Zjarr dhe tym i zi në Vatikan, banorët thonë se dëgjuan shpërthim (FOTO LAJM) Re të mëdha tymi kanë mbushur qiellin e Vatikanit duke shkaktuar panik tek banorët. Dëshmitarët thonë se tymi del nga nj
Shtëllunga tymi mbi Vatikan, dëshmitarët: Dëgjuam një shpërthim (FOTO LAJM) Disa re të mëdha Re tymi janë paraqitur në qiellin e Vatikanit duke shkaktuar panik tek banorët. Dëshmitarët thonë s
Juve ëndërron 1996, ja krahasimet me yjet e finales së Romës (FOTO LAJM) Juventus ka siguruar një biletë për në finalen e madhe të Ligës së Kampionëve që do të zhvillohet më 3 qershor në Cardif
Alarm në qiellin britanik, avionët ushtarak ngrihen në qiell për të shoqëruar avionin "fantazëm" (FOTO LAJM) Avionët luftarakë britanikë "RAF", janë ngritur në qiell për të shoqëruar një avion civil i cili po udhëtonte nga Bukure
Hija e çuditshme në formë njeriu shfaqet në qiellin e Afrikës (FOTO) Banorët në Zambia, Afrikë e Jugut, vrapuan të tmerruar kur panë një formë të çuditshme që ngjante me siluetën e një njer
Objekti i mistershëm shfaqet në qiellin australian (VIDEO) Rrjeti është “çmendur” pas një videoje të filmuar në Australi ku shihet qartë një objekt i përfshirë nga zjarri duke rën
Super performaca e Lady Gaga, 300 dronë formojnë flamurin amerikan në qiell gjatë Super Bowl (FOTO & VIDEO) Performanca e Lady Gaga-s gjatë mbarimit të pjesës së parë të Super Boël ka qenë magjike! Kjo edhe falë 300 dronëve
Rogeri, "shqiponja" më e re në qiellin shqiptar (VIDEO) Roger Martiri është piloti më i ri i Forcave Ajrore të Shqipërisë. Ai mban gradën nëntoger dhe ushtron detyrën pranë R
"Gërdec" me fishekzjarre në Meksikë, 36 të vdekur dhe dhjetra të plagosur (VIDEO & FOTO) Ka shkuar në 36 të vdekur nga shpërthimi që ndodhi në tregun e fishekzjarrëve në Meksikë. Si pasojë e shpërthimit kan
Vasili i përgjigjet Bashës: Të zgjedhë realitetin ose qiellin e shtatë Sa i takon akuzave të PD që fajëson LSI se është përgjegjëse njësoj si PS për vjedhjet dhe koncesionet, një reagim ka ar
Shihni momentin spektakolar kur meteori ndriçon qiellin e Spanjës (VIDEO & FOTO) Një meteor gjigand ka ndriçuar qiellin e natës në Spanjë. Meteori ka rënë me një shpejtësi prej 72.000 kilometrash n
Drita misterioze në qiellin turk, a po na pushtojnë UFO-t? (FOTO LAJM) Disa drita të fuqishme të cilat ndriçojnë më shumë se sa një yll i zakonshëm, kanë pushtuar qiellin turk. Dritat jan