999 rezultate për

qetsori

Ju kujtohet Qetsori i Big Brother? Shihni sa shumë ka ndryshuar tani (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e kujtoni Qetsorin, konkurentin i edicionit të dytë të Big Brother i cili arriti të rrëmbente jo vet
Ju kujtohet Qetsori i Big Brother? Shihni sa shumë ka ndryshuar tani (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e kujtoni Qetsorin, konkurentin i edicionit të dytë të Big Brother i cili arriti të rrëmbente jo vet
Ju kujtohet Qetsori i Big Brother? Shihni sa shumë ka ndryshuar tani (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e kujtoni Qetsorin, konkurentin i edicionit të dytë të Big Brother i cili arriti të rrëmbente jo vet
Qetsori: Djemtë e BB5 janë homoseksualë Ai ishte pritësi i banorëve të “Big Brother 5”, ndërsa si fitues i këtij “reality show” tre vite më parë mund të japë gj
Qetsori: Kriza ekonomike më shtyhu drejt vjedhjes Pas dy aventurave televizive në “reality show”, atë të “Big Brother” në Tiranë dhe “Vip Shpija” në Prishtinë, tashmë Qet
Vërtetë vodhi tuba Qetsori? Të gjithë e njohim atë nëpërmjet show-it televiziv. Ai pa dyshim për shumkënd është një nga personazhet më interesantë
U arrestua për vjedhje, lihet i lirë Qetsori i Big Brother Gjykata e Vlorës vendosi masën e sigurisë “detyrim paraqitjeje” për Qetsor Ferrunajn, i akuzuar për vjedhjen e disa tuba
Qetsori i Big Brother, arrestohet për vjedhje Nga ekrani në qelitë e ftohta të Vlorës. Qetsori, fituesi i edicionit të dytë të Big Brother Albania, është arrestuar ng
Planet e Arbërit, Qetsorit, Jetmirit dhe Ermelës të “BB” Janë takuar për herë të parë pak ditë më parë në hotelin e Qetsorit për të qenë bashkë tani e tutje. Edhe pse janë fitue
Qetsori, fitues i Big Brother Albania 2 Qetsori eshte fituesi i Big Brother Albania per kete vit. Pas eliminimit te Adit dhe Bjordit, Adelajda dhe Qetsori ishi