999 rezultate për

qetĂ

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës: Këto janë zgjedhjet më të qeta që janë mbajtur deri më tani Sot po zhvillohet procesi i votimit në tërë Kosovën. Të drejtë votë sipas Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), kan
Buqeta me trëndafila e dhurata luksoze, surprizohet këngëtarja shqiptare (FOTO LAJM) Një ditë më parë, Melinda Ademi, festoi 25-vjetorin e lindjes. Këngëtarja nuk ka postuar ende fotografi nga festa që ka
Keni probleme me menaxhimin e ankthit? 10 rregulla shumë të thjeshta për ditë të qeta A keni probleme me menaxhimin e ankthit? Disa njerëz kanë vite që bashkëjetojnë me ankthin dhe janë duke kërkuar vazh
Horoskopi sipas Meri Shehut: Do i jepni lamtumirën dikujt që e keni mbajtur me premtime?! Dashi Nje dite ku do ndjeni nevojen per te vepruar dhe per te qene ne qender te vëmendjes. Cdo gje fillon dhe mbaron
Flasin mësueset e vajzave: Anisa dhe Blerta ishin të qeta, por jo të hedhura në shoqëri Tirana dhe e gjithë Shqipëria u trondit disa ditë më parë nga vdekja e një nënë dhe e bijës së saj, saktësisht Zhaneta d
Buqeta e luleve mbërrin në hapësirë (VIDEO) Kur bëhet fjalë për lulet, japonezi, Makoto Azuma është ai që po bën me to atë çfarë nuk kanë arritur shumë njerëz në bo
Nuse këtë verë, këto janë lulet perfekte për ty (FOTO LAJM) Buqeta e luleve, është një detaj shumë i rëndësishëm në ditën më të bukur të një vajze, sa merr një vëmendje të veçantë
Alketa Vejsiu e fiksuar pas "Tarameles" shkon dhe e surprizon në Mushqeta (FOTO LAJM) Xheison Bafti është vogëlushi i edicionit të dytë të emisionit "Në Kurthin e Piter Pan", i cili mori famë të madhe dhe f
Shaqiri zhgënjën ndaj Leicesterit Kanali i njohur në mbarë botën "ESPN", ka publikuar vlerësimet e lojtarëve për ndeshjen e djeshme të Liverpoolit, ndaj L
Të dridhet mishi, njihni rrugët më të frikshme në botë (FOTO LAJM) Nuk ka asgjë më të relaksuar se sa një udhëtim i ngadalshëm nëpër fshat. Këto rrugë janë të këndshme për shkak të mu
Princ Harry dhe Meghan Markle nxjerrin një tjetër sekret nga dasma! Detajet e dasmës mbretërore po plotësohen në një të tëre dhe më në fund po ndahen me publikun. Pak ditë më parë u shpall
Si të veproni që buqeta juaj me lule t’i rezistojë kohës ajzat i duan shumë lulet, dhe një buqetë e dhuruar, shpesh edhe pa ndonjë arsye por thjesht për ta kujtuar, i bëjnë ato
Habit Rama: Falë Bashës patëm zgjedhjet më të qeta në histori Ditën e sotme Rama gjendet në Kaninë në një drekë në familjen e Viron Micit. Gjatë bisedës Rama i ka njohur meritën
Merko: Nuk bie pre e provokimeve të Selës, jam për zgjedhje të qeta Ramiz Merko, kryetari i degës së BDI-së në Strugë, i pyetur rreth prononcimit më të fundit të Ziadin Selës i cili e kons
Ja pse buqeta e nuses në dasmë është e rëndësishme Traditat që duhet të zbatohen për një dasmë si veshja e fustanit të bardhë apo të mos e shohësh nusen me fustanin e bard
Si të bëni që buqeta juaj t’i rezistojë kohës Vajzat i duan shumë lulet, dhe një buqetë e dhuruar, shpesh edhe pa ndonjë arsye por thjesht për ta kujtuar, i bëjnë ato
Nga bizhuteritë tek buqetat me lule, ja dhuratat luksoze që i bënte fansi "i çmendur" Luanës (FOTO LAJM) Tetë muaj terror, që nuk i kishte marrë kurrë seriozisht deri mbrëmjen e të mërkurës, kur Besmir Lila iu afrua në xhamin
"Nuk mund t'i tymosësh trëndafilat", ja "buqeta" me lule që bëri xhiron e botës (FOTO LAJM) Dje ishte një ditë e shënuar për të dashuruarit, ndërsa dyqanet nëpër rrugë ishin të stërmbushura me luleshitës. Por
MPB: Zgjedhjet, më të qeta se ato të mëparshmet Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë ka dalë me një njoftim zyrtar rreth mbarëvajtjes së zgjedhjeve të parakohsh
OSBE apelon për zgjedhje të qeta në Maqedoni Përfaqësuesit e OSBE-së të cilët janë duke vëzhguar procesin zgjedhor nëpër të gjitha qendrat e votimit, i kanë bërë ape