999 rezultate për

qeshuri

Kjo pyetje e sikletshme ndaj Van Persit do t'ju shkrijë se qeshuri (VIDEO) Robin Van Persi ditën e sotme është venë para një situate vërtetë të sikletshme edhe pse është kaluar me të qeshura.
Futbollistët vs filmat vizatimorë, kjo video do ju shkrijë së qeshuri (VIDEO) Futbollistët njihen për stilet e veçanta që përpiqen të mbajnë. Kjo vihet re në lëvizjet e tyre, në modelin e flokëv
Mënyra se si e mbyll ditën Rama do t'ju shkrijë së qeshuri (FOTO LAJM) Edi Ramën të gjithë e njohim si një nga politikanët më të suksesshëm në Shqipëri. Aktualisht është kryeministër i ve
Koha kur Sabri Fejzullahu shkrihej së qeshuri në prani të Titos Në rrjetet sociale, është publikuar një foto e vitit 1979, ku shihen artistët e Kosovës në takim me ish presidentin e Ju
Duke u zënë për faturën si shqiptarë, Dua shkrin rrjetin së qeshuri Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon të jetë në qendrën e mediave. Ama në videon e fundit që ka
Rikthyen fotografitë e fëmijërisë, rezultati shkrin rrjetin së qeshuri (FOTO LAJM) Fotot nga fëmijëria janë të preferuarat e të gjithëve. Të shkujdesur, të paimponuar, fotografitë janë aq të ëmbla sa
2 vite lidhje, propozimi i Jon Gjebreas për Merlin do t'ju shkrijë së qeshuri (FOTO LAJM) Jon Gjebrea dhe Merlin Haxhiymeri festojnë sot dy vjetorin e lidhjes. Si rrallëherë e fejuara e Jon Gjerbreas, djalit
Njerëzit dembelë që do t'ju shkrijnë së qeshuri! (FOTO LAJM) Të jesh në gjendje të mos kujdesesh nuk është aq e thjeshtë sa tingëllon. Shumë pak njerëz e dinë si ta zotëronin kë
E lidhur apo beqare, Luzja e Portokallisë do t'ju shkrijë së qeshuri Renata Caci e njohur ndryshe si "Luzja e Portokallisë" ka folur për herë të parë në lidhje me jetën e saj personale.
Qyfyre e gallatë në Kuvend, Balla shkrihet së qeshuri (FOTO LAJM) Në Kuvendin e Shqipërisë prej disa seancash vazhdojnë debatet plot incidente. Edhe sot, pavarësisht se opozita erdhi
Keni kaluar ditë të keqe? Fotot që do t’ju shkrijnë së qeshuri Ok! E dimë që të gjithëve ju ka ndodhur që të ndodheni në situata të cuditshme. Besdisëse ndonjëherë, edhe të pabesu
Këngën e Era Istrefit të Botërorit sapo e bënë komedi dhe rrjeti u shkri së qeshuri Kënga e Erës për Botërorin edhe pse nuk u shfaq në hapje, bëri bujë në botë dhe u bë hit. Ama një përonazh ka vendsur
Klan pushtohet nga humori, tre emisionet që do t'ju shkrijnë së qeshuri Kohët e fundit po flitet për disa ndryshime të cilat pritet të ndodhin në programacionin e Tv Klan. Duket se fundjava
Lori Hoxha publikon foto, por komenti i Bes Kallakut do t’ju shkrijë së qeshuri Lori Hoxha ka ndarë me fansat një foto mjaft tërheqëse në Instagramin e saj. Si gjithmonë ajo është dukur mjaft ‘fash
Zaev nxjerr sekretin, batuta e Ramës me Macron do t'ju shkrijë së qeshuri Kryeministri Zoran Zaev në samitin e BE-së ka rrëfyer një prapaskenë të panjohur mes kryeministrit Edi Rama dhe presiden
Dorëheqja e Tahirit e akuzat ndaj Xhafajt, rrjeti shkrin së qeshuri nga memet (FOTO LAJM) Politika në Shqipëri vazhdon të jetë e mbushur me çështje të nxehta të cilat po ndikojnë shumë në opinionin publik.
Sa meshkuj duhet të ketë kaluar një femër që të quhet ku*vë (VIDEO) Sa meshkuj duhet të ketë kaluar një femër për t'u quajtur kurvë? Kjo pyetje i është bërë vajzave dhe grave të Tiranës
Meda imiton Haradinajn, do shkriheni së qeshuri (VIDEO) Këngëtari i njohur shqiptar, Mehedin Përgjegjaj, i njohur si Meda, në një video të publikuar në internet shihet teksa im
Fotot që do t'ju shkrijnë së qeshuri, kafshë "aventuriere"(FOTO LAJM) Na pëlqen të shohim kafshët për një arsye të thjeshtë, ato janë shumë të ngjashme me njerëzit. Hidhni një sy në arti
Kejvina poston foto, por komenti i Ermal Mamaqit do iu shkri së qeshuri (FOTO LAJM) Qëkurse u bë pjesë e emisionit "Xing me Ermalin", Kejvina Kthella çmendi publikun e mediat që shkruanin vazhdimisht për