999 rezultate për

qeshura

Pas puthjes Trump dhe Merkel "shpërthejnë" në të qeshura (VIDEO) Kancelarja gjermane Angela Merkel nuk mundi ta mbante veten në një konferencë për shtyp në të cilën Presidenti amerikan
Ralf Gjoni bën propozimin e fortë, por Majko nuk bindet: Plasin të qeshura në sallë Po vijon me batuta seanca e sotme plenare, ku krahas faktit se për herë të parë ajo drejtohet nga deputeti Myslym Murriz
Zvicerjania reagon ashpër pas të qeshurave dhe deklaratës së Loredanës Petra ka thënë se nuk mundi ta shikojë konferencën deri në fund. Loredana Zefi ditën e sotme mbajti konferencë për me
Theu rekord nëpër kinema, Elvana flet për suksesin e filmit Duhet thënë se pavarësisht nëse ishte apo jo një film me vlera artistike, Dy Gisht Mjaltë tërhoqi vëmendjen e shumë prej
Rama shpërthen në të qeshura histerike në studio Për një kohë shumë të gjatë Kryeministri Edi Rama i ka konsideruar mediat me një fjalë të vetme: "kazan". Por ka qenë
Do t’ju dhembin brinjët nga e qeshura, fotot më qesharake në rrjet (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë se ushqimi është i shenjtë dhe se më të nuk mund të luajmë. Ama shakatë me të ngrënën duhet thënë se
Ruçit nuk i ndahet zemra nga komunizmi, ky ishte lapsusi që shkaktoi të qeshura në sallë Gramoz Ruçi është ministri i fundit i Brendshëm i Shqipërisë komuniste dhe kjo duket se ka lënë gjurmë tek ai. Pasi g
Ramës i del situata nga duart, shpërthen në të qeshura histerike Mbrëmja e sotme është kthyer në një debat të rrëmujshëm, ku janë marrë shumë pak përgjigje. Teksa për një cast, Rakip
“Mendon se Veliaj do t’i zërë vendin Ramën?”, Majkon e kap e qeshura Ministri i Diasporës Pandeli Majko ka qenë i ftuar në News24 ku ndër të tjera është pyetur nëse Erion Veliaj po “rreziko
Çfarë kishte pirë Rama? Shikoni shpërthimet në të qeshura LIVE në emision (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ishte i ftuar përmes lidhjes live nga Prishtina në emisionin "Open" të Eni Vasilit mbrëmë, por ajo
Pas Pranverës dhe Mirelës, e qeshura i ngjitet Stela Kotrinit (VIDEO) E qeshura në mes të emisionit duket se është bërë ngjitëse për moderatoret. Në fillim bëri xhiron e rrjetit video e
Çfarë po ndodh, pas Pranverës një tjetër moderatore shqiptare shpërthen në të qeshura Moderatorja Pranvera Borakaj që shpërthente në të qeshura, bëri xhiron e rrjetit dhe duhet thënë se u bë një meme perfek
U bë virale pasi e kapi e qeshura LIVE, moderatorja shqiptare tregon arsyen (VIDEO) Moderatorja Pranvera Borakaj që shpërthente në të qeshura, bëri sot xhiron e rrjetit dhe duhet thënë se u bë një meme pe
I bëri pyetjen me spec për bashkëshortin, Emina sfidon Kejvinën Kejvina ka bërë mbrëmjen e sotme një pyetje me spec për Emina Çunmulajn. “Burri jot mos është bërë gjë synet?”, e pye
I shpëtoi goja, e ftuara tregon kodin e Instagramit në mes të emisionit Paswordet e rrjeteve sociale janë shumë sekrete. Gjatë ditës së djeshme, në emisionin e pasdites në "Vizion Plus", në
Ky hajdut ka shkaktuar të qeshura në SHBA (VIDEO) Provo të ecësh me këto këpucë. Në Virginia të SHBA kanë vjedhur një dyqan këpucësh. Deri këtu është një lajm normal kron
Dikur mundi nazistët, por sot taku legjendar rus bëhet shkak për të qeshura (VIDEO) Tanku sovjetik T-34 u rrëzua ndërsa përpiqej të ngjitej në një rimorkio të transportit të enjten (23 gusht) në Kursk të
Paul Umtiti apo Samuel Pogba !? Lapsusi i gazetarit shakton të qeshura (VIDEO) Franca mundi Belgjikën dhe është në finalen e Botërorit dhe do i duhet që të përballet me Kroacinë e cila gjithashtu mun
E qeshura e Tërnavës për Gëzim Kelmendin Në ditëm e tretë të Bajramit të Madh, apo Fitër Bajramit, partia e Gëzim Kelmendit, ‘Fjala’, e ka vizituar Bashkësinë Is
Rrjeti po shpërthen në të qeshura nga kjo video e Pence me Trump (VIDEO) Zëvendëspresidenti amerikan Mike Pence është quajtur një ‘çudi’ pasi u shfaqën pamjet e çuditshme që tregonin se ai e la