999 rezultate për

qeshur

Ralf Gjoni bën propozimin e fortë, por Majko nuk bindet: Plasin të qeshura në sallë Po vijon me batuta seanca e sotme plenare, ku krahas faktit se për herë të parë ajo drejtohet nga deputeti Myslym Murriz
Njeriu i Brexit sulmohet me qumësht, qytetarët kënaqen duke qeshur (VIDEO) Kryetari partisë “Brexit” në Britani të Madhe, Nigel Farage, është sulmuar me një pije qumështi në Neëcastle të Britanis
Rashica: Sukseset më bëjnë të shoh prapa më një sy të qeshur dhe një që qan Milot Rashica ka përmbyllur në mënyrë mjaft pozitive sezonin e tij të parë në Bundesligën gjermane. Kosovari ka shënu
Allegri largohet i qeshur në prani të lojtarëve (VIDEO) Massimiliano Allegri doli para gazetarëve dhe lojtarëve të tij, përkrah presidentit Andrea Agnelli, ku foli për herë të
Allegri flet pas shkarkimit nga Juventusi Massimiliano Allegri ka dhënë deklaratën e parë pas largimit nga Juventusi. Duke marrë çmimin sarkastik "Il Tapino D’
Zvicerjania reagon ashpër pas të qeshurave dhe deklaratës së Loredanës Petra ka thënë se nuk mundi ta shikojë konferencën deri në fund. Loredana Zefi ditën e sotme mbajti konferencë për me
Theu të dyja këmbët, Cerio shfaqet e buzëqeshur në spital (FOTO LAJM) Samantha Cerio e cila dje theu të dyja këmbët gjatë një gare tashme ndihet më mirë. Ajo iu nënshtrua një operacioni
Bëhuni gati: Këto foto do t’ju shkrijnë së qeshuri (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë se ushqimi është i shenjtë dhe se më të nuk mund të luajmë. Ama shakatë me të ngrënën duhet thënë se
Theu rekord nëpër kinema, Elvana flet për suksesin e filmit Duhet thënë se pavarësisht nëse ishte apo jo një film me vlera artistike, Dy Gisht Mjaltë tërhoqi vëmendjen e shumë prej
Drejtori i AZM tregon takimin e fundit me Nardin e Bujtinave para se të vritej (VIDEO) Drejtori i Administratës të Zonave të Mbrojtura në Shkodër, Agim Dardha në nëj prononcim për mediat ka treguar takimin e
Për të qeshur dhe qarë, plas gallata në rrjet pas protestës (FOTO LAJM) 19 persona janë plagosur nga protesta e sotme në Tiranë. Përvec qytetarëve, ka të plagosur edhe nga policia dhe punon
"Paske kap një me shumë lek", moderatorja lë pa fjalë ndjekësin (FOTO LAJM) Liara Tito është kthyer në një nga moderatoret më të komentuar në rrjet. Ajo ka fituar mijëra ndjekës në Instgarm të
Të pafat apo budallenj, këto fotografi do t’ju shkrijnë së qeshuri (FOTO LAJM) Sigurisht që jeta nuk shkoj vaj dhe ka momentet e saj ku jo të gjithë janë në formë. Por mesa duket ndonjëherë duket
Ndodh në Premier League, macja e zezë ndërpret ndeshjen Everton-Wolves (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur dje gjatë ndeshjes Everton-Wolves. Një mace e zezë ka hyrë në fushë duke ndërprer
Nuk do e mbani dot të qeshurën, Elita depilon Gjikon (VIDEO) Prezantuesja, Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë një ndër çiftet më simpatikë të shoWbizit shqiptarë. Ata janë në prit
Seriozisht?! Këto foto do t'ju shkrijnë së qeshuri (FOTO LAJM) Fotografitë kanë marrë një hov aq të madh me zhvillimin e rrjeteve sociale, saqë disave prej tyre as nuk i japim dot më
Fansi "anashkalon" mungesën e reçipetave, por përgjigjia e Oriolës të shkrin së qeshuri Oriola Marashi është kthyer në një nga modelet më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo së fundmi ka postuar një foto
'Mungojnë sytë e tu të qeshur', Fifi emocionon me fjalë për personin e zemrës Këngëtarja dhe tekstshkruesja e njohur, Fifi është përfolur shumë për shkak të afrimitetit me Flori Mumajesin. Thash
Besi i nxjerr “bojën” kolegëve, poston fotot e reja nga 10 vite më parë (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, i shkriu të gjithë së qeshuri pasi publikoi në profilin e tij
"Sfida e 10 viteve", Blendi Fevziu shkrin së qeshuri me fotot e publikuara (FOTO LAJM) Sfida me e re që ka pushtuar rrjetet sociale ka prekur edhe VIP-at. Bëhet fjalë për postimin e fotove të para 10 vit