999 rezultate për

qeshni

Nuse mbani shënime! Kjo është mënyra e vetme për të fituar "luftën" me vjehrrën! Probleme me vjehrrën? Le të ngrejë dorën ajo që nuk ka pasur kurrë ndonjë problem me vjehrrën. E kam fjalën për mosmarrë
Kjo është mënyra e vetme për të fituar "luftën" me vjehrrën Probleme me vjehrrën? Le të ngrejë dorën ajo që nuk ka pasur kurrë ndonjë problem me vjehrrën. E kam fjalën për mosma
Do qeshni me lot, Mascherano humbet penalltinë dhe eliminon skuadrën e tij nga Kupa e Argjentinës (VIDEO) Ish-futbollisti i Barcelonës, Havier Mascherano tani te Estudiantes ka humbur një penallti kundër ndaj Laferrere duke e
BATUTAT/ Rama tallet me Bashën: Kur kam Lindën përballë them "ku je o Lul"! Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në Kongresin e Partisë Socialiste nuk i ka kursyer edhe batutat me në qendër g
Pas Olsit edhe Albano tremb në mes të emisionit Marinën, do qeshni me lot (VIDEO) Tre ditë më parë, Marina Vjollca publikoi një video teksa xhironte puntatën e 31 dhjetorit. Ajo që i bëri të qeshnin të
Qeshni me lot, këto janë videot më qesharake të vitit 2019 (VIDEO) Pa dyshim që këto video mund të i fusim në listën e videove më qesharake për këtë vit. Nëse keni nevojë të qeshni, at
Do qeshni me lot, Arbana dështon në tentativën për të hapur shampanjën si Besi (VIDEO) Arbana Osmani gjatë qëndrimit në Itali është takuar me Xhensilën dhe Besin të cilën ndodhen atje pasi aktori po filmon n
Tani po që do qeshni me lot, Bes Kallaku tregon si ja "shkatërroi" surprizat Xhensilës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë aktori i njohur, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj festuan 2-vjetorin e martesës. Në këtë ditë të ve
Do të qeshni me lot! Ronela feston ditëlindjen dhe e uron veten kështu (FOTO AJM) Ronela Hajati nuk është treguar aspak modeste këtë të hënë. Këngëtarja shqiptare feston sot 30-vjetorin dhe nuk i ka
Kombinime perfekte që do t’ju bëjnë të qeshni (FOTO LAJM) Çdo kujt mund t’i ketë ndodhur që të veshë diçka të ngjashme me ambientin që e rrethon, apo të shohë dy gjëra të ndryshm
Rrjeti tallet me Dakon, qeshni me zë (FOTO LAJM) Përgjimet e publikuara ditën e djeshme nga gazeta gjermane “Bild” tronditën politikën dhe opinionin publik, por frymëzua
Qeshni me lot, këta janë të famshmit që ngjasojnë me kafshët (FOTO LAJM) Thonë se kafshët kanë tendencë që të ngjajnë me pronarët e tyre. Më poshtë iu sjellim disa foto të personave VIP që ngja
Qeshni me lot, që në hapat e para jemi si babai (FOTO LAJM) Një nga gjërat më të bukura e të pasurit fëmijë, është fakti që një pjesë e jotja do të vazhdojë të jetojë nëpër botë ed
Qeshni me lot, në këto fotografi nuk do të donit të ishit (FOTO LAJM) Koha e teknologjisë na ka bërë pjesë të pandashme tonën shkrepjen e fotove. Të ndodhur në pjesë të ndryshme të botës, ta
Qeshni me lot, ja kur hapen negociatat për Shqipërinë (FOTO LAJM) Nuk ka hapje negociatash as këtë qershor për Shqipërinë. Ky është mesazhi i Samitit të Berlinit, i cili po zhvillohet so
Qeshni me lot, shpikjet që bën njeriu kur zihet ngushtë (FOTO LAJM) Të gjithë njohim ndonjë person që mendon se mund të rregullojë gjithçka, por ndonjëherë është më mirë që të kërkojmë ndi
Qeshni me lot, deputetët afrikanë përleshen me karrike me njëri tjetrin (VIDEO) Një incident politik ka ndodhur në Afrikën e Jugut gjatë debatit për zgjedhjet parlamentare që do të mbahen në vend.
Braçe kapet keq me gazetaren: Qesh qesh! Kjo e ka mendjen te Tik Llalla (VIDEO) Zëvendëskryeministrin Erjon Braçe, pas protestës së mbrëmshme ka mbajtur një deklaratë për mediat ku është pyetur edhe p
Ja nga se vuani nëse keni frikë të qeshni se mos qani A mund të kesh frikë nga lumturia? Përgjigja është Po. Frika nga lumturia nuk është në manualet kryesore të klasifikimit
Qeshni me lot, kjo vajzë e tepëron me vallëzimin (VIDEO) Atmosfera e mirë në një klub nate në Glasgow të Skocisë, e bëri një adoleshente të vallëzonte në mënyrë shumë entuziaste