E FUNDIT/ Rama e refuzoi, Basha mbërrin në kohë në Presidencë, nis takimi me Metën
999 rezultate për

qeshja

A e dini çfarë është ‘buzëqeshja depresive’? Buzëqeshja është shpesh një fasadë e jashtme dhe mekanizëm mbrojtës Termi ‘buzëqeshja depresive’ nënkupton personat q
Mos u mashtroni nga buzëqeshja, burri i saj miliarder e pëson për 21 vite (FOTO LAJM) Të jetosh për 21 vite me një grua që të ka mashtruar, duhet të jetë e tmerrshme. E tillë është historia e miliarderit Ri
Fergusonit i vjen buzëqeshja për rezultatet e Unitedit Manchester United e ka rigjetur veten nën drejtimin e Ole Gunnar Solskajer. Djajtë e Kuq morën fitoren e tretë radhaz
Pas mbeti vetëm buzëqeshja e tyre (FOTO LAJM) Të paktën 24 persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur pasditen e së dielës kur një tren që udhëtont
E qeshura ndihmon zemrën E qeshura ndryshon jetën dhe e përmirëson atë. Shumë shpesh e marrim veten aq seriozisht, kur ne nuk kemi nevojë për të
Pamjet, Xhafajt i ngrin buzëqeshja kur pyetet për vëllain në burg (VIDEO) Pavarësisht se opozita po zhvillon një protestë të madhe për kokën e tij, sot në Tiranë, ministri i Brendshëm Fatmir Xh
E qeshura ndihmon zemrën, trurin dhe mushkëritë E qeshura ndryshon jetën dhe e përmirëson atë. Shumë shpesh e marrim veten aq seriozisht, kur ne nuk kemi nevojë për të
E pabesueshme: Selfie zbulon sa gjatë do të jetoni Shkencëtarët kanë zbuluar që selfie nuk është e thënë të jetë e dëmshme. Fotografitë tuaja mund t’ju tregojnë se a vuani
Gomesit i kthehet buzëqeshja, falenderon tifozët për mbështetjen Andre Gomes i besafoi të gjithë duke treguar se si kritikat kanë ndikuar keq tek ai, ai ka marrë mbështetje të mëdha.
Rikthehet buzëqeshja, Meta e Rama shkëmbejnë batuta në ditën e Flamurit Kryeministri Edi Rama dhe presidenti Ilir Meta janë bërë bashkë në Vlorë për të uruar shqiptarët për 105-vjetorin e pava
Tek Lushnja kthehet buzëqeshja e dikurshme, gjithçka gati për sfidën kundër Kampionëve Lushnja bën gati festën. Rikthimi në shtëpi është shoqëruar me entuziazëm në radhët e ekipit, të cilët pretendojnë që fa
Arbanës i mjafton buzëqeshja, nuk ka nevojë për make up (FOTO LAJM) Arbana Osmani është padyshim një nga moderatoret më të mira dhe më të dashura për publikun shqiptar. Ajo nuk është sh
Shpërthen Topalli: Në listë do isha nëse do u buzëqeshja familjarëve të Bashës Jozefina Topalli, kritikja më e fortë e kryetarit të PD-së tha se Basha nuk vendosi ta fuste atë në listë pasi ajo kisht
"O miss buzëqeshja, pse prite der tani...", komentuesi thumbon keq Bregun (FOTO LAJM) Majlinda Bregu shkoi një letër të gjatë publike pasi nuk u përfshi në listat e demokratëve për zgjedhjet e 25 qershorit
“Nuk mendoja se do ishte buzëqeshja e fundit”, mesazhi prekës i Vasilit për Kadelin Ndarja nga jeta e deputeti të Parlamentit të Shqipërisë, Gjovalin Kadeli ka sjellë reagime të shumta nga miq, kolegë e t
Mos reshtni së buzëqeshuri, ja 10 sëmundjet që “shëron” Thonë që buzëqeshja të zgjat jetën. Ndoshta kjo thënie është paksa e ekzagjeruar, por të qeshurit është i domosdoshëm pë
Kapja e grabitësve, Tahirit i rikthehet buzëqeshja: Kam një lajm të mirë për ju çuna (VIDEO) Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka folur ditën e sotme nga Drejtoria e Policisë së Tiranës, pas kapjes së 4 prej 6 g
Sekretet e një jete të gjatë: Ecja, qeshja, përtypja e kafshatës dyzet herë dhe frymëmarrja e thellë Sipas një studimi të fundit shprehitë e njerëzve të lumtur janë kryesisht qeshja, përtypja e kafshatës dyzet herë dhe fr
Ancelottit i kthehet buzëqeshja, Bayerni mposht Leverkusenin (VIDEO) Pas dy humbjeve me radhë, ndaj Borussia Dortmund në Bundesliga dhe Rostov në Ligën e Kampionëve, Bayerni i Carlo Ancelot
Buzëqeshja "tradhton" dy trafikantët shqiptarë, kapen me 16 kg drogë në Itali Dy shqiptarë janë vënë në prangat e policisë në Itali ditën e sotme, pasi janë kapur me 16 kg kanabis në mjetin e tyre.