999 rezultate për

qesharake

Qesharake, vajza dy vjeç dëbohet nga Britania pse nuk ka jetuar aty për 7 vite Një ngjarje shumë e çuditshme ka ndodhur në Londër që është gjykuar jo pak nga vendasit. Sam, një vajzë dy vjeçe ësht
"Hallet qesharake" me të cilat përballen çdo ditë njerëzit e gjatë (FOTO LAJM) Lart e poshtë flitet për problemet dhe sa qesharak duken ndonjëherë njerëzit e shkurtër, por nuk kanë parë akoma "hallet
10 justifikimet qesharake që burrat përdorin për të dalë nga një marrëdhënie Nuk është e vërtetë që meshkujt nuk dinë t’i japin fund një marrëdhënieje. Kur një histori nuk funksionon, atë dinë të l
Marchisio i dha fund karrierës, Pogba i bën surprizën (VIDEO) Marchisio njoftoi pensionimin e tij, Pogba ia publikon një video qesharake. Dita e lamtumirës, ​​dita e p
Siç s'ju shkon mendja, këto janë tualetet më qesharake në botë (FOTO LAJM) Tualetet më të çuditshme nga e gjithë bota janë mbledhur në një galeri online tepër qesharake. Pamjet u ndanë për he
Qeshni me lot, këto janë videot më qesharake të vitit 2019 (VIDEO) Pa dyshim që këto video mund të i fusim në listën e videove më qesharake për këtë vit. Nëse keni nevojë të qeshni, at
7 raste kur gjërat dolën jashtë kontrollit dhe përfunduan në qesharake (FOTO LAJM) Jo gjithmonë e arrijmë atë që duam e madje as nuk e marrim dot ashtu fiks siç e kemi kërkuar. Edhe nëse përpiqemi sh
Çështja "Griezmann", Barcelona gjobitet me shumën qesharake Çështja "Griezmann" rezultoi të ishte një "flluskë sapuni". Sipas medieve sportive më të rëndësishme në Spanjë, “E
Situatat më qesharake kur njerëzit i këput gjumi në punë dhe në publik (FOTO LAJM) Të gjithëve na ndodh të na këputë gjumi nga lodhja. Mund të jemi në punë, në autobus, në tren, në rrugë…kudo. Gazeta
QESHARAKE/ Morën edhe shoferët: Shqipëria jep më shumë pasaporta diplomatike se Anglia Sipas një dokumenti zyrtar të siguruar nga “Top Story”, dhënia e pasaportave diplomatike për kategori të ndryshme është
Faktet më qesharake që keni dëgjuar ndonjëher 1. Të përplasësh kokën në mur për një orë humb 150 kalori. 2.7% e të rriturve amerikanë besojnë se qumështi me çokoll
U kap me 11 shqiptarë në bord, kontrabandisti britanik justifikohet në mënyrë qesharake para Gjykatës Një kontrabandist në Britani ka pretenduar se një bandë shqiptare e ka kërcënuar se do ta vriste atë dhe familjen e tij.
Këto banjo kanë nevojë për rinovime të mëdha dhe nuk është aspak qesharake! (FOTO LAJM) Tualetet mund të themi se janë pjesa më e rëndësishme e një shtëpie. Përveç tualeteve të bukura, ku janë hedhur me m
Modelet e flokëve më qesharake të futbollistëve (FOTO LAJM) Sportistët janë të vetëdijshëm që ndiqen nga mijëra sy kur ndodhen në fushën e lojës. Por kjo nuk ju mjafton për të t
Gabimet qesharake që kanë ndodhur në filmat e njohur (FOTO LAJM) Megjithëse qindra apo mijëra njerëz punojnë në produksionin e filmave, ndonjëherë i shpëtojnë gabime që nuk arrijnë të k
Gabime qesharake që nxjerrin zbuluar kinematografinë botërore (FOTO LAJM) Megjithëse qindra apo mijëra njerëz punojnë në produksionin e filmave, ndonjëherë i shpëtojnë gabime që nuk arrijnë të k
"Prokuroria humb letrat", shtyhet sërish gjyqi për Saimir Tahirin, ish-ministri: Kjo është qesharake Gjykata për Krime të Rënda hapi shqyrtimin gjyqësor për ish ministrin Saimir Tahiri dhe Jaeld Çelën, ndërsa u detyrua të
Prapaskena të habitshme dhe qesharake të videoklipeve shqiptare (VIDEO) Puna pas një videoklipi është vërtetë kolosale, sepse që të realizohet një produkt i mirë duhet menduar gjithçka në deta
Grekët lenë nam: Fusin shqiptarët në listat e të shumëkërkuarëve me akuza qesharake (FOTO LAJM) INTERPOL ka shpallur listën me 7 më të kërkuarit, ku mes tyre janë edhe dy shqiptarë. Siç bëhet e ditur në faqen zyrt
Berisha edhe të dielave në Facebook, shpërndan një foto qesharake me Ramën (FOTO LAJM) Sipas ish-kryeministrit për vite me radhë, ish-presidentit dhe kryetarit shpirtëror të PD-së, Sali Berisha, kryeministri