999 rezultate për

qesharak

Momenti kur lojtari i Romës shënon autogol (VIDEO) Borussia Monchengladbach fitoi me rezultatin 2-1 përballë Romës në ndeshjen e vlefshme për Europa League. Gjermanët g
Phil Jones ti je? Vidal rikrijon edhe njëherë stilin qesharak të mbrojtësit të United (VIDEO) Arturo Vidal rikrijon stilin qesharake të mbrojtësit të Manchester United, Phil Jones me topin qe e largon me kokë rrafs
Ky është autogoli më qesharak i javës (VIDEO) Në Japoni shënohet autogoli më qesharak i javës. Ishte minuta e 87’ kur mbrojtësi Daiki Hashioka gaboi duke goditur m
Gruaja e Alban Hoxhës ndërroi jetë pas lindjes së djalit, mjekët marrin gjobë qesharake (VIDEO) Në Dhjetor të vitit 2014, në maternitetin “Koço Gliozheni”, Doriana Haka lindi një djalë përmes operacionit. Por fatk
Anulohet shitja e Syrit të Kaltër! Jepet me qira Parku i Drilonit për një shumë qesharake Pas publikimit të kontratës për dhënien me qira të kabinave të drurit, tek Syri i Kaltër, Ministria e Financave ka pezul
Mami Elita i duket "qesharake" Zërit dhe kjo video do ju shkri së qeshuri (VIDOE) Vogëlushi Zëri është kthyer në një ndër fëmijët më të njohur e të komentuar të shoëbiz-t, i cili merr shpesh vëmendjen e
Gol qesharak në Brazil, arbitrat nuk merren vesh me njëri-tjetrin (VIDEO) Në ndeshjen midis Corinthians dhe Cruzerios mbrëmjen e kaluar është shënuar në nga golat më qesharak, që fal sistemit VA
E ëma harroi t'a puthte, reagimi qesharak i dyvjeçarit (VIDEO) Një video e dyvjeçarit Aleksandri Simos nga Florida është bërë virale në rrjet për reagimin e tij të adhurueshëm, kur në
Qesharake, vajza dy vjeç dëbohet nga Britania pse nuk ka jetuar aty për 7 vite Një ngjarje shumë e çuditshme ka ndodhur në Londër që është gjykuar jo pak nga vendasit. Sam, një vajzë dy vjeçe ësht
"Shpërthen" Maliqi: I bie të ik unë i pari, mandati është qesharak Deputeti Lefter Maliqi ka dalë në një deklaratë për mediat nga selia e Kuvendit të Shqipërisë ku ka folur për aktualitet
"Hallet qesharake" me të cilat përballen çdo ditë njerëzit e gjatë (FOTO LAJM) Lart e poshtë flitet për problemet dhe sa qesharak duken ndonjëherë njerëzit e shkurtër, por nuk kanë parë akoma "hallet
10 justifikimet qesharake që burrat përdorin për të dalë nga një marrëdhënie Nuk është e vërtetë që meshkujt nuk dinë t’i japin fund një marrëdhënieje. Kur një histori nuk funksionon, atë dinë të l
Marchisio i dha fund karrierës, Pogba i bën surprizën (VIDEO) Marchisio njoftoi pensionimin e tij, Pogba ia publikon një video qesharake. Dita e lamtumirës, ​​dita e p
Siç s'ju shkon mendja, këto janë tualetet më qesharake në botë (FOTO LAJM) Tualetet më të çuditshme nga e gjithë bota janë mbledhur në një galeri online tepër qesharake. Pamjet u ndanë për he
Qeshni me lot, këto janë videot më qesharake të vitit 2019 (VIDEO) Pa dyshim që këto video mund të i fusim në listën e videove më qesharake për këtë vit. Nëse keni nevojë të qeshni, at
7 raste kur gjërat dolën jashtë kontrollit dhe përfunduan në qesharake (FOTO LAJM) Jo gjithmonë e arrijmë atë që duam e madje as nuk e marrim dot ashtu fiks siç e kemi kërkuar. Edhe nëse përpiqemi sh
Çështja "Griezmann", Barcelona gjobitet me shumën qesharake Çështja "Griezmann" rezultoi të ishte një "flluskë sapuni". Sipas medieve sportive më të rëndësishme në Spanjë, “E
Ronaldo shet vilën në Manchester me “çmim qesharak”, nuk i hyn më në punë (FOTO LAJM) Ylli i Juventus, që ka bërë emër dhe ka shërbyer në skuadra spanjolle e angleze, pa llogaritur edhe shumë ndeshje në eki
Pas humbjes reagon Salvini: Ky Milan është qesharak Milani u mposht nga Interi në derbin "Della Madoninna" numër 224, për të mbetur kështu pa fitore në derbin e qytetit gat
Situatat më qesharake kur njerëzit i këput gjumi në punë dhe në publik (FOTO LAJM) Të gjithëve na ndodh të na këputë gjumi nga lodhja. Mund të jemi në punë, në autobus, në tren, në rrugë…kudo. Gazeta