999 rezultate për

qesh

"Fatkeqëve u keni dhënë kompesim qesharak", Hajdari: Ku janë paratë që morën borxh për pandeminë Deputetja Rudina Hajdari ka shprehur sot në Kuvend problemin përsa i përket menaxhimit të parave që janë marrë borxh për
"Kur do shfryhem?", e dashura e Ledrit publikon pamjet qesharake (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledri Vula mund të bëhen nga momenti në moment prindër për herë të parë, pasi partnerja e reperit është n
E qeshura epike e Dj Sardit në "Kënga Magjike", Stresi i nxjerr bojën: Kishim pirë kanabis (FOTO&VIDEO) E kush nuk e mban mend të qeshurën e Sardit në edicionin e 19 të "Kënga Magjike" ku Dj ishte edhe pjesë e jurisë. Kur
Mozzik ngre dyshime me deklaratën e fundit: I mërzitur por buzëqesh (FOTO LAJM) Mozzik është reperi më i komentuar i momentit dhe emri i tij është më i lakuari në media e rrjete sociale. Përveç anë
Tabaku: Rama po lë peshqesh të njejtat detyrime që tha se do i bënte zero Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku, është shprehur se qeveria Rama po u lë “peshqesh” qytetarëve të njëjt
"Strakosha më bën me zemër, qesha kur Duka më kërkoi Europianin 2024" Edoardo Reja, trajneri i kombëtares, pas kalimit në Ligën B në Nations League, ka folur për “La Repubblica” në Itali dhe
Melisa shkakton debat në Përputhen: Sa më shumë s*ks, aq më shumë piqesh (FOTO LAJM) Pas takimit që bëri Marisi dhe Sindi, pati diskutime të shumta në puntatën e sotme në Përputhen. Gjithçka nisi pasi A
"Kosova nuk quhet fare, si të kënaqesh me lugë boshe", Hafizi kundër Rejës: Kë quan 3 fitore, me Kazakistanin? Shqipëria e ka mbyllur muajin nëntor me 3 fitore dhe një objektiv të arritur. Skuadra e udhëhequr nga Edi Reja kanë
Ndryshimet e pabesueshme! Si buzëqeshja transformon fytyrën tuaj (FOTO LAJM) Imagjinoni një botë ku çdo person që takoni ju mirëpret me një buzëqeshje. Fotografi dhe ciceroni australian, Jay Weinst
"Të dua më shumë se babin tim", Messi befasohet dhe buzëqesh nga deklarata e tifozit (VIDEO) Leo Messi është një ndër futbollistët më të mirë të historisë. Argjentinasi është kapiten i Barces dhe gjatë sezonit të
Prej vitesh me rroga qesharake, Rama kujtohet të rrisë pagat për bluzat e bardha Kryeministri Edi Rama këtë të martë e ka nisur me një lajm të mirë për të gjithë bluzat e bardha. Shefi i qeverisë pë
Nga e qeshura me "shpirt" deri tek rrahjet e saj, 10 fakte interesante për zemrën Ilaçi më i mirë i zemrës është e qeshura Një e qeshur ‘me shpirt’ mund të qarkullojë 20% më shumë gjak në të gjithë t
Nga e qeshura me "shpirt" deri tek rrahjet e saj, 10 fakte interesante për zemrën Ilaçi më i mirë i zemrës është e qeshura Një e qeshur ‘me shpirt’ mund të qarkullojë 20% më shumë gjak në të gjithë t
Qesharake, vajza dy vjeç dëbohet nga Britania pse nuk ka jetuar aty për 7 vite Një ngjarje shumë e çuditshme ka ndodhur në Londër që është gjykuar jo pak nga vendasit. Sam, një vajzë dy vjeçe ësht
Imitoi Briseidën? Pyetja e Spiropalit shkakton të qeshura në studio Ditën e sotme Parlamenti rrëzoi dekretin e Presidentit Ilir Meta për Kodin Zgjedhor. E ftuar në emisionin “Open”, Min
Jul Deda kërkon arrestimin urgjent të Veliaj, Ahmetajt e Majkos, arsyeja lidhet me Ramën (FOTO LAJM) Arrestimi i një gruaje në Tiranë për shkak se ka qeshur me zë të lartë gjatë fjalës së kryeministrit Rama, ka shkaktuar
Qeshi më zë të lartë pasi dëgjoi Ramën, gruaja në Tiranë përfundon në polici(FOTO LAJM) Mund të duket e pamundur por një grua në Tiranë me iniciale T.B është shoqëruar në polici pasi po qeshte me zë të lartë.
Kush ka të dashur, këto situata qesharake i kupton shumë mirë (FOTO LAJM) Nëse keni një partner me të cilin keni jetuar në një shtëpi, adyshim që keni hasur situata që janë të cuditshmr. Pikë
"Buzëqesh" Gattuso, dy lojtarë mposhtin koronavirusin Pas humbjes zhgënjyese në Europa League ndaj AZ Alkmar, trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso mund të ngushëllohet me fakt
Kim zbulon pse e quan "Luli Basha": Ishte shumë për të qeshur Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, në një intervistë për emisionin “Opinion”, ka folur për zgjed