999 rezultate për

qese

I gjeni në veshje dhe atlete, përse shërbejnë pakot e vogla Qeset me xhel silici mund të kenë përdorim të shumëfishtë, mbase deri tani vetëm i keni hedhur pa e ditur përse shërbejn
Moda e re, veshje nga qeset plastike Një markë spanjolle veshjesh ka menduar se në pranverën e këtij viti të gjithë duhet të veshim një qese plastike në vend
E thjeshte dhe efektive, mësoni të pastroni kokën e dushit Duket sikur në fakt koka e dushit nuk nevojë të pastrohet pasi ajo është duke u larë gjithë kohës por kjo nuk ësht
Pa botoks dhe kirurgji, këto janë moderatoret tërheqëse shqiptare (FOTO LAJM) Që të dalësh në televizion nuk duhet vetëm të jesh orator, por edhe e bukur. Shumica e modratove kanë i kanë lejuar
Teksa luanin me zallë, gjejnë foshnjen 7 orëshe të mbështjellë në qese plastike (VIDEO) Disa fëmijë në një fshat, po luanin në një fushë, kur vunë re diçka që dilte nga rëra në një grumbull plehërash pranë. N
Qesja plastike lëviz në anë të rrugës, shoferja shokohet nga ajo që zbulon brenda saj (FOTO LAJM) Një qese plastike e zezë shihej teksa lëvizte në rrugë ndërsa makinat ecnin me shpejtësi. Malissa Lewis ndaloi makin
Horror, gjendet një qese me duart e prera të njerëzve (FOTO LAJM) Disa banorë nga Khabarovsk, në pjesën lindore të Siberisë kanë bërë një zbulim që ka tronditur mbarë opinionin publik në
Modelja prezanton shoqërueset më tërheqëse që kanë parë dasmat shqiptare Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj e ka ndarë tashmë datën e dasmës. Ajo ka vendosur të martohet këtë verë. Dat
A ka të dashur vajza më tërheqëse e teatrit shqiptar? Motra i zbulon sekretin Oltës Motra e një prej aktoreve të njohura shqiptare ka zbuluar disa të pathëna. Gerta Gixhari, që për një pjesë të publiku
Rikthehet Anxhelina Hadergjonaj, tërheqëse si asnjëherë (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në showbizin shqiptar e sidomos gjatë kohës së fundit
Mesazhet erotike, si reagoi Grida ndërsa Rama qesëndiste Berishën për deputetët e PD (VIDEO) Përveç akuzave të ndërsjella seanca e sotme në Kuvend është shoqëruar edhe me të qeshura pas nxjerrjes së disa fotove të
Kida duket kaq tërheqëse dhe e ëmbël! (VIDEO) Këngëtarja Kida është shndërruar tashmë në një personazh mjaft të ndjekur në rrjetet sociale. Ajo është çdo ditë akti
6.2 kg drogë në qeset e plehrave, kapet në flagrancë shqiptari Një shqiptar ka përfunduar në pranga pasi është arrestuar në Itali në kuadër të një operacioni anti-drogë në Livorno.
Soni Malaj vjen mjaft e veçantë dhe tërheqëse Ajo është një ndër këngëtaret që është gjatë në skenë e që gjithmonë është në formë, ajo vazhdon të jetë shumë e dashur
Gjëra të çuditshme që shihen si tërheqëse në vende të ndryshme (FOTO LAJM) Varësisht nga vendi ku jeton një person, idealet e tyre për atë që përbën bukurinë e vërtetë mund të ndryshojnë dukshëm
Marina Fara më provokuese se kurrë! (FOTO LAJM) Kohët e fundit Marina Fara është bërë një ndër personazhet më të komentuara të medieve rozë, format dhe pamja e saj tërh
Ishte shpallur tri herë i vdekur, burri gërhin para se të varrosej Një i burgosur i cili u shpall i vdekur tri herë u zgjua pak para varrosjes së tij, dhe kjo “shpallje” ishte bërë hiq më
Kim Kardashian, tërheqëse si gjithmonë Kim Kardashian përpiqet që gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes. Ylli televiziv e ka bërë këtë gjë edhe përmes fo
E fortë dhe punëtore, kaubojsja e Myzeqesë plugon tokën e thur qilima (VIDEO) Ne Sheq të Fierit jeton një grua e cila bën të gjitha punët e rënda të cilat përballohen vetëm nga burrat. Ajo është
Big Mama e përmbyll vitin me një foto tërheqëse (FOTO LAJM) Një nga personazhet më të komentuara gjatë vitit 2017 ka qenë padyshim edhe Big Mama. Këngëtarja muaj më parë kishte