999 rezultate për

qera

Kthyen banesën me qera në serë kanabisi, arrestohen vëllezërit shqiptarë Policia e Torinos ka arrestuar dy vëllezër shqiptarë të cilët kultivonin marijuanë në një vilë në qendër të Pinerolo-s,
Basha flet për akuzat mbi shtëpinë luksoze: Nuk kam asnjë vilë, jam me qera! Kryetari i PD-së Lulzim Basha, i ftuar në emisionin “Real Story”, tha se nuk është pronar i asnjë vile të vetme. Bash
Morën me qera garazhin që rrinte mbyllur prej kohësh, çifti gjen brenda "pasuri" Një cift ka marrë me qera një garazh në Amerikë, por i ka rënë "jackpot". Kjo pasi brenda në garazhin që kishte kohë
Kishte marrë me qera banesën e kriminelëve, Karabinierët i sekuestrojnë shtëpinë lojtarit të Romës që në 4 të mëngjesit “Hapeni derën, karabinierët”! Ky ishte zgjimi i mbrojtësit të Romës Bruno Perez në orën 4 të mëngjesit. Policia erdhi pë
Morën me qera garazhin që rrinte mbyllur prej kohësh, çifti gjen brenda "pasuri" Një cift ka marrë me qera një garazh në Amerikë, por i ka rënë "jackpot". Kjo pasi brenda në garazhin që kishte kohë
Morën me qera garazhin që rrinte mbyllur prej kohësh, çifti gjen brenda "pasuri" Një cift ka marrë me qera një garazh në Amerikë, por i ka rënë "jackpot". Kjo pasi brenda në garazhin që kishte kohë
415 mijë dollarë qera, brenda super rezidencës se përkohshme të Rihannës (FOTO LAJM) Rihanna mori me qera rezidencën që dikur e kishin Kourtney dhe Khloe Kardashian. Rihanna është gati të paguajë shumën
Skraparlliu merr tokë me qera dhe e mbjell me kanabis Kishte marrë tokë me qira për ta mbjellë me kanabis, por kjo gjë i kushtoi prangat dhe dënimin me burg. Efektivët e p
Sherr për qeratë: Pronarja u kërkon lekët 3 vajzave me duart në fyt “Le të provojnë të kacafyten me një qiramarrës”, deklaroi në fillim të prillit kryeministri, gjatë masave të ndërmarra k
"A do të hapen universitetet, kam qeranë për të paguar", Rama i përgjigjet studentit "Cfarë do të behët me universitetet, ju lutem na ktheni përgjigje se kemi qeratë e shtëpive për të paguar..." Pas ven
Tha se qeraste femrat me Whisky, Kostaq Papa: Jam deputeti më i varfër në atë Kuvend Deputeti Kostaq Papa ka qenë në një lidhje skype në Fax news, ku është shprehur se është deputeti më i varfër në Kuvend,
Rama sqaron pronarët që nuk do të marrin qeratë: Do të paguheni nga shteti "Partia e Sudes e ka shumë kollaj, sjell një faturë që do kishte tronditur edhe Francën në raport me prodhimin e përgjit
Rama: Opozita synon të cënojë unitetin qeveri-popull Kryeministri Edi Rama ka publikuar vetëm pak minuta më parë një status ku sulmon opozitën. Sipas tij, kjo e fundit ka
Gjobë 5-fishin e shumës! Botohet në fletoren zyrtare akti normativ për qeratë (FOTO LAJM) Eshtë bërë publike akti normativ për vendimin e qeverisë për mos pagesën e qerave për muajin prill e maj, të cilat do të
Rama sqaroi ç' do bëhet me qeratë, Sejko: Nuk mund të them nëse jam dakord Kryeministri Edi Rama ka sqaruar se qeratë e muajit prill dhe maj do të paguhen proporcionalisht gjatë muajve në vazhdim
Do paguhet apo jo? Rama sqaron si do të veprohet me qeratë Kryeministri Edi Rama në një lidhje të drejtpërdrejtë me studion e emisionit “Opinion”, ka shpjeguar edhe aktin normativ
Rama i prerë: Qeranë? Mos ia hapni fare derën pronarit! Kryeministri Edi Rama,u ka dhënë një përgjigje të prerë shqiptarëve të cilët janë me qera, në Tiranë dhe në qytetet e tj
Në këtë qytet mund të merrni me qera një të dashur Je beqare dhe kërkon të kesh një të dashur sa për të bërë foto në qytetin e përjetshëm, në Romë? Tashmë mund të merrn
"Gjërat i marrim falas me një tag", moderatorja shqiptare tregon si i është lehtësuar jeta (VIDEO) Moderatorja Fjoralba Ponari ka rrëfyer dje një pjesë të jetës së saj. Si pjesë e debatit në rubrikën "Trotuar" në E D
Xhaferaj nga Sukthi: Qeveria braktisi banorët pas tërmetit, nga 4 500 bonuse qiraje janë dhënë vetë 950 Kanë kaluar dy muaj tashmë nga tërmeti i 26 nëntorit, por sipas demokratëve të Durrësit banorët gjenden ende mes shtëpiv