999 rezultate për

qepje

"Ramës i dhanë një shqepje në dru", Alfred Lela i përgjigjet kryeministrit për dhunën në protestë Gazetari Alfred Lela u dhunua nga policia gjatë protetës për Teatrin, gjë që edhe u fotografua. Por mohimi nga ana e
James Milner pëson dëmtim "horror", plot 15 qepje në kokë (FOTO LAJM) Liverpooli ka arritur të dhurojë spektakël në ndeshjen e djeshme përballë ekipit të Napolit. Skuadra e Ancelottit nuk tr
Kjo është përplasja "horror" që i kushtoj 5 qepje Roony-it (VIDEO) Wayne Rooney vendosi të largohet nga futbolli anglez për një aventurë në kampionatin amerikan dhe së fundmi ka ardhur ed
Zbulimi në mjekësi, jo më qepje, tashmë plagët mbyllen me këtë xhel Një masë xheli, e cila ngjitet mbi plagë pritet të zëvendësojë qepjen kirurgjikale, duke e mbajtur plagën e mbyllur deri
U sulmua mizorisht nga fqinji i saj, gruaja përfundon në spital me 200 qepje (FOTO LAJM) Një grua ka pësuar dëmtime të rënda në pjesën e poshtmë të fytyrës së saj, pasi fqinji i saj e sulmoi egërsisht. Ashl
Këngëtarja shfaqet pas aksidentit të frikshëm: Kam 40 qepje në fytyrë Carrie Underwood paralajmëroi se pas aksidentit që pësoi në nëntor dhe 40 qepjeve në fytyrë, mund të dukej goxha ndryshe
U sulmua nga kafsha e rrezikshme, foshnja 5-muajshe përfundon me 65 qepje (FOTO LAJM) Prindërit e një vajze katër muajshe thonë se ajo u sulmua nga një rakun brenda shtëpisë së tyre në Filadelfia. Ashley
Felipe Melo pëson një dëmtim horror, përfundon me 13 qepje (VIDEO) Mesfushori i Palmeiras, Felipe Melo ka pësuar një dëmtim të tmerrshëm në vetull. Përplasja kokë më kokë me shokun e skua
Ndërhyrja e Lichsteiner, i kushton Herrerës 17 qepje (FOTO) Mbrojtësi i Juventusit, Stephan Lichsteiner ka qenë protagonist ndeshjen e djeshme pasi ka shkaktuar një dëmtim horror n
Stine në polici, Flori me qepje në ballë Në përfundim të votimeve, pa u mesuar ende fituesi i "Kënga Magjike", Flori Mumajesi ka dalë nga Pallati i Kongreseve, i
Bëjnë shaka, shoku përfundon me 6 qepje (VIDEO) Episod tragjikomik në Kupën e Norvegjisë. Para nisjes së ndeshjes mes Bossekop dhe Alta, dy futbollistë të skuadrës vend
Sulmohet nga qeni, 3-vjeçarja përfundon me 80 qepje (FOTO-LAJM) Një 3-vjeçare ka përfunduar me tetëdhjetë qepje në fytyrë pas sulmit të një qeni të racës, Huskies. Maddison ndodhej në
Juventus, tetë qepje në fytyrë për Del Piero Asgjë e rëndë për Alex Del Piero, i nxjerrë i gjakosur nga fusha gjatë ndeshjes Juventus-Cesena, pas një përplasje me Ro