999 rezultate për

qensh

Deputeti bën deklaratën e fortë: Shqipëria po mbushet me varreza greke me eshtra qensh Deputeti Kostaq Papa ka kërkuar në Kuvend më shumë vëmendje ndaj çështjes Çame, e cila sipas tij është lënë pas dore në
"Shkarkimi i Manjanit, një pakt mes qensh të të njëjtit karvan" Analisti Andi Bushati e cilëson një pakt me qensh, që janë pjesë e të njëjtit karvan marrëveshjen e fundit mes Ramës dhe
Qentë duke larë rrobat në lavatrice (FOTO-LAJM) Lavatriçen për larjen e rrobave tashmë nuk e përdorin vetëm njerëzit por edhe qentë. Në Britani janë disa lloj qensh, që
Brezi i qenve apo brez qensh! Duke bërë zapping në darkë për të parë se ç’kish ndodhur gjatë ditës
Shpërthen Zuckerberg: Pagova 1 miliard $, na mbytët me foto macesh Themeluesi i Facebook, i cili kohë më parë bleu kompaninë Instagram në një vlerë rreth 1 miliardë dollarë ka reaguar nda