999 rezultate për

qenka

Oriola zbulon marrëdhënien e shkëlqyer me kunatin, vëllai i Grezdës qenka yll (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë. Ata jan
Emocionet qenkan ngjitëse, ashtu si gripi Sipas një studimi të publikuar në revistën shkencore Memory & Cognition u ngrit pyetja nëse sëmundjet mendore mund të ng
Khabib qenka fantastik edhe në futboll, shikojeni se çfarë super goli ka shënuar (VIDEO) Ylli i UFC-së, Khabib Nurmagomedov, duket se nuk ka talent vetëm në sportet luftarake. Ai zhvilloi një ndeshje futbol
Një zonjushë e vogël! Sa shumë qenka rritur Helena e Diellza Kolgecit (FOTO LAJM) Në muajin prill të vitit 2018, ish-Missi Diellza Kolgeci u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri, Fisnik Rugova,
"Nuk qenka shaka", Rozana Radi tregon eksperiencën e dhimbshme me Covid-19 (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Rozana Radi rezultoi pozitive me Covid-19. Në fakt ajo kreu 2 teste dhe njëri prej tyre rezultoi negati
"Kjo qenka damlla", parodistët e Vlorës sjellin këngë për vaksinën (VIDEO) Parodistët e Vlorës Afrim Agalliu dhe Agron Hamo kanë sjellë një tjetër parodi lidhur me vaksinën e shumë përfolur kundë
Ish-konkurrenti publikon fotot e dyshimta të Atdheut para emisionit: Na qenka dashnori i fshehtë! Ditën e djeshme një konkurrent i ri i është bashkuar “Për’Puthen”. Ai quhet Atdhe, është 27-vjeç, dhe është nga Gjakova
"Dardha bie nën dardhë", vajza e Orgesa Zaimit qenka një artiste e vërtetë (VIDEO) Është vetëm 8 vjeç, por vajza e Orgesës, Bora ka një talent të veçantë, pikturën. Orgesa ka publikuar këtë mbrëmje n
"Shqiptari i vdekur qenka shqiptar i mirë?" Tifozëve të Vardarit iu ngec në fyt kënga, kur iu dalin përpara djemtë kuqezi (VIDEO) Tifogrupi “Komitët” e Vardarit ishin duke kënduar në rrugët e qytetit të Shkupit, kore raciste për shqiptarët, por kësaj
E tha më në fund! Noizy zbulon arsyen e sherreve me Babastars dhe situata qenka serioze Një ndër sherret më të mëdha në estradën shqiptare është ai mes grupit OTR dhe Babastars. Pas shumë thashethemeve,
"Ka rënë kaq poshtë", Jolie qenka bërë tym për lidhjen e Pitt që po bën namin (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt Nicole Poturalski duket se nuk i intereson se çfarë mendon ish-i i Brad Pitt për lidhjen e sa
Enca në pushime qenka e shoqëruar dhe të gjithë janë kuriozë me kë Prej disa ditësh Enca po i kalon pushimet në një resort luksoz në Belek, Turqi, nga ku ka postuar plot foto që kanë marr
Bëri xhiron e botës, e dashura e re e Brad Pitt qenka e martuar (FOTO LAJM) Disa fotografi të Brad Pitt ku shfaqej bashkë me modelen Nicole Poturalski në një aeroport të Francës bënë xhiron e medi
Qenka edhe romantik, Lyrical Son uron me fjalë zemre bashkëshorten (FOTO LAJM) Bashkëshortja e reperit të njohur, Lyrical Son, feston sot ditën e lindjes. Reperi nuk i ka rezistuar dot një urimi publ
E mbajmë mend fëmijë, por vajza e Fjolla Morinës qenka bërë një zonjushë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Fjolla Morina është nënë e dy vajzave, me të cilat ka treguar se është shumë e lidhur dhe mezi pret
Sa qenka rritur, Alketa publikon si rrallëherë të bijën (FOTO LAJM) Fëmijët dhe bashkëshorti i Alketës kanë qenë deri më tani "mister" për shqiptarët. Lart e poshtë janë marrë grimca in
Jo vetëm japrakë, gjethet e rrushit qenkan një "miminierë" e vërtetë vlerash ushqyese Gjethet e rrushit, një përbërës kryesor i kuzhinës mesdhetare janë të pasura me minerale dhe vitamina. Ndonëse këto të f
Olta Gixhari qenka me fat, aktorja zbulon si e ndihmon partneri gjatë shtatzanisë (FOTO LAJM) Pasi konfirmoi se është karantinuar me të dashurin në Spanjë, lajmi për shtatzanëninë e Olta Gixharit mori dhenë. Që
Qenka yll e bukur, Besa Kokëdhima przanton për herë të parë motrën e vogël (FOTO LAJM) Besa Kokëdhima mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun, por edhe ndër më të ndjekurat në rrjete
Ardian Bujupi bën publike lidhjen, vajza që i ka "rrëmbyer" zemrën qenka një yll (FOTO LAJM) Ardian Bujupi ka vendosur të bëjë publike lidhjen e dashurisë me një vajzë me emrin Sabrine. Këngëtari shqiptar ka postu