999 rezultate për

qenin

U fotografua duke tërhequr qenin zvarrë, flet shoferi i taksisë Një 67-vjeçar i cili u fotografua duke tërhequr zvarrë një qen është shoqëruar nga policia e Durrësit. Sipas policis
Ofendoi qenin e tij, gjykata dënon të zotin U shpall fajtor nga një gjykatë në Britani të Madhe, 23-vjeçari, Joshua Ponsford pasi vihej re se në një video, ai fyent
"Nëse vajzës tënde do t'i pëlqenin vajzat", Aulona Musta e ka gati përgjigjen (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Aulona Musta, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin "Glamour Zone". Gjatë intervistës, ajo dha nj
Situatë alarmante në liqenin e Ohrit, bie ndjeshëm niveli i ujit Ishuj të vegjël u shfaqën në brigjet e Liqenit të Ohrit, në vende të cilat më herët ishin nën ujë. Kjo situatë është rez
Gjergj Luca bën të vetin edhe liqenin në Butrint, biznes për 30 vjet me vetëm 1 euro (FOTO LAJM) Gjergj Luca, administratori i firmës së peshkut duket se nuk është mjaftuar me 3000 m2 truall dhe det në Shëngjin dhe 13
Tërhoqi zvarrë qenin nëpër Tiranë, goditja në zemër i merr jetën autorit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në media bëri bujë videoja tronditëse e një qeni i cili po zvarritej nga një makinë në ecje. Për kë
​Kurti akuzon Hotin: Nuk di të dallojë liqenin natyral prej atij artificial Lëvizja Vetëvendosje po konsideron se në negociata me Serbinë, Kosovën e ka përfaqësuar një kryeministër që nuk e din da
Kurti për Ujmanin: Liqenin e kanë ndërtuar kosovarët dhe është vetëm i tyre Ish kryeministri i Kosovës Albin Kurti është shprehur në Facebook lidhur me liqenin e Ujmanit dhe përkatësinë e tij terr
Pamje e rrallë, mijëra zogj pushtojnë liqenin e Hencit (VIDEO) Fotografi Arian Mavriqi, kësaj radhe ka sjellë pamje tejet të bukura nga liqeni i Hencit në Fushë Kosovë. Ai ka publi
Mbytet një i ri në liqenin e Shkodrës Një tjetër i ri është mbytur ditën e sotme, një 24-vjeçar raportohet se është mbytur në liqenin e Shkodrës. Ngjarja e
Shëronte të infektuarit nga COVID-19?! Bllokohet vizita në liqenin rozë Ngjarje të tilla si pandemitë, natyrisht lënë vend për t’u komentuar edhe pas qindra vjetësh, ndërsa përmasa e tyre dhe
Si të kujdeseni për qenushin tuaj në ditë të nxehta si këto Qeni është pothuajse kafsha më e preferuar shtëpiake e të gjithë njerëzve. Por, të mbash qenin në shtëpi nuk është dhe a
E dhimbshme, momenti kur familjarët e aktores që u zhduk vizitojnë liqenin (FOTO LAJM) Aktorja amerikane, Naya Rivera është zhdukur ditën e mërkurë, pasi kishte shkuar për një shëtitje me varkë vetëm me të b
Vazhdojnë kërkimet për aktoren amerikane, policia jep lajmin e keq Policia amerikane njoftoi sonte se një trup është gjetur nga grupet e shpëtimit, teksa kërkonin për aktoren Naya Rivera,
Gjendet një trup i pajetë në Liqenin e Ohrit Sot pasdite në ujërat e Liqenit të Ohrit është gjetur bjë trup i pajetë i një burri . Rastin në polici është paraqitur n
Detaje nga tragjedia në Milloshevë: Dy fëmijët shkuan për t’u larë në liqenin disa metra të thellë Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë për ngjarjen tragjike që ndodhi sot në fshatin Milloshevë, ku dy fëmijë humbën
E rëndë në liqenin e Fierzës, mbytet 16 vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kukës. Mësohet se një 16 vjeçar është mbytur mesditën e sotme në liqe
NASA publikon fenonomenin e rrallë në Shqipëri: Një tornado në liqenin e Shkodrës Imazhi i një tornadoje në mes të një liqeni. Ky fenomen mbresëlënës i përjetësuar nga NASA që nga hapësira nuk është gjë
U "sulmua" nga një tufë lopësh, ndërron jetë 82 vjeçare Në Yorkshire, një 82-vjeçar është sulmuar nga një tufë lopësh dhe më pas ka vdekur. Burri dhe gruaja e tij, të cilëve
Shkoi për të peshkuar, 67 vjeçari gjendet i mbytyr në liqenin e Shkodrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër, ku një 67 vjeçaar është mbytur në liqen. Nga familjarët mësohet se viktima