999 rezultate për

qeni

Stresi ofendon rëndë Flor Mumajesin: Edhe qeni është më besnik se ti (FOTO LAJM) Të gjithë e kujtojnë sherrin banal mes Stines dhe Flori Mumajesit në prapaskenë për shkak të pikëve në Kënga Magjike.
Iku koha e qenit dhe maces! Këto janë kafshët më të veçanta shtëpiake tani! (FOTO LAJM) Cfare kafshe keni në shtëpi, qen apo mace? Epo, kohët kanë ndryshuar, dhe tani ju mund të shihni se si njerëzit në mb
Trafikant e hajdut, ky është autori për eksplozivin tek Liqeni i Thatë (VIDEO) Policia ka vënë në pranga të dyshuarin kryesor si autor i vendosjes së eksplozivit tek Liqeni i Thatë. Policia bën m
Igli Tare, "peshkaqeni" i talenteve ne Itali Gazeta italiane "Il Messaggero" i ka kushtuar një intervistë të veçantë drejtorit sportiv më të mrië të Serie A, Igli Ta
Aktori i kinemasë befason: Dua të vdes me qenin, e urrej këtë epokë Një ndër aktorët e njohur të kinemasë franceze, Alain Delon ka bërë një deklaratë që ka befasuar të gjithë ndjekësit e t
Kapet peshkaqeni i madh në Durrës i cilësuar si bisha e detit Një grup peshkatarësh nga Durrësi janë përballur me një të papritur të madhe. Vetëm 10 milje larg bregut të detit, në
Krijesa e frikshme që po trondit shkencën, i ngjan një peshku (FOTO LAJM) Shkencëtarët janë shokuar pas kapjes së një peshku të rrallë nofullat e të cilit zgjateshin përtej gojës së tij. Pesh
Qeni i hidhet në fytyrë, reagimi i luanit ju shkrin së qeshuri (VIDEO) Njihet si Mbreti i Xhunglës, por një luan që ndodhej në një rezervat në Tanzani të Afrikës, është frikësuar nga një qen.
Pitoni gjigant sulmon qenin, e mbështjell për ta gëlltitur (FOTO LAJM) Një burrë nga Queensland Australi u zgjua në mëngjesin e ditëlindjes së tij për një lloj surprize që nuk ia kishte marrë
Reagimi i qenit kur sheh borë për herë të parë (VIDEO) Tilly është qeni që jeton në një shtëpi në Leeds të Anglisë, por që asnjëherë nuk kishte parë borë. Me të parë që kop
Studimi: Foshnjat që rriten në praninë e një qeni janë më të lumtura Bashkëjetesa e një të porsalinduri me një kafshë shtëpiake, duket e pamundur për shumë prindër të rinj. Shqetësimet më t
Çfarë është monstra e rrallë e zbuluar në liqenin e Prespës në Shqipëri (VIDEO) Duket në kufijtë e së pabesueshmes, por britanikët e kanë shumë seriozisht. Sipas mediave britanike, një monstër ësh
Alketa Vejsiu “sulmohet” nga peshkaqeni në Karaibe Moderatorja Alketa Vejsiu, ka zgjedhur t’i festojë ndryshe pushimet e fundvitit. Ajo ka ndarë me miqtë e saj pamje të mr
Britanikët në alarm: Një monstër jeton në liqenin e Prespës në Shqipëri (VIDEO) Duket në kufijtë e së pabesueshmes, por britanikët e kanë shumë seriozisht. Sipas mediave britanike, një monstër është s
Monstra e liqenit fikson mediat britanike: Ka shkuar me pushime në Shqipëri (FOTO LAJM) Banorët shqiptarë pretendojnë se kanë filmuar momentet kur shfaqet një monstër e ngjashme me të famshmen "krijesa e Loch
Monstra në ujërat shqiptare bën xhiron e rrjetit (FOTO & VIDEO) Banorët shqiptarë pretendojnë se kanë filmuar momentet kur shfaqet një monstër e ngjashme me të famshmen ‘krijesa e Loch
Tentoi të shpëtojë peshkaqenin, për pak sa nuk e pëson keq (VIDEO) Një video e publikuar që tregon momentin e tmerrshëm kur një peshkatar përpiqet të shpëtojë një peshkaqen të kapur në gr
Pulisiç kërkon ndihmën e gjermanëve në Twiter, por fansi i tij e le pa fjalë Ylli i skuadrës së Dortmundit, Kristian Pulisiç, ka kërkuar në “Tëitter” që t’i dërgojë në Uashington qenin e tij, i cil
Nusja e Princ Harryt e shqetësuar, fillojnë problemet e para Meghan Markle është mjaft e mërzitur pasi qeni i saj i dashur Guy ka thyer 2 këmbë. “US Magazine” raporton se Guy mom
Dëshmia rrënqethëse: E qëllova katër herë me çekiç në kokë deri sa vdiq Është lënë në burg Selman Alija, i riu që masakroi me çekiç babain e tij dhe trupin ia hodhi në liqenin e Farkës. Gj