E FUNDIT/ Dinamon e "braktis" trajneri dhe Miccoli (FOTO LAJM)
999 rezultate për

qendruan

Burdisso para operacionit: Falenderoj ata që më qëndruan afër Nesër do të operohet mbrojtësi argjentinas i Romës, Nicolas Burdisso. Mjekët që do kryejnë ndërhyrjen kirurgjikale janë