999 rezultate për

qendruan

Shifër marramendëse, sa kushton nata në hotelin luksoz ku qëndruan Marina dhe Getoari (FOTOLAJM) Çifti i njohur, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kanë nisur pushimet pak ditë më parë. Përmes disa postimeve në rrjetet
Sarri i frikësohet Milanit, tekniku flet në prag të derbit Maurizio Sarri kthehet të flasë pas shumë kohësh dhe thyen heshtjen për “Sky”, në prag të rifillimit të sezonit, që e sh
Drejtori sportiv i Fiorentinës tregon tmerrin e kaluar nga koronavirusi: Ja ngjita gjithë familjes Përhapja e Koronavirusit arriti kulmin në Itali, ku u regjistruan raste të shumta të prekurish dhe viktimash. Një nga
Çfarë panë ku ishin të "vdekur", rrëfimet e personave që qëndruan në koma për vite Të qenit në gjendje kome mund të jetë një përvojë në ndryshim të jetës. Njerëzit zakonisht flasin për vizione të çudi
Andre Gomes flet për herë të parë pas dëmtimit, falenderon ato që i qëndruan pranë (VIDEO) Mesfushori portugez, Andre Gomes pësoi në fundjavën që e lamë pas një dëmtim të rëndë, duke e thyer këmbën në kyç. Ai
Qëndruan të bllokuar për një orë, infermjerja në Bulqizë flet për helmimin e nxënësve Ditën e djeshme në gjimnazin e Shupënzës në Bulqizës janë helmuar 9 nxënës. Sot ka folur për mediat edhe infermjerja
Fundi tragjik, si qëndruan për 15 orë në temperaturë -25 gradë viktimat brenda kamionit (FOTO & VIDEO) Vdekje e ngadaltë dhe e tmerrshme. Këshu e kanë përshkruar ekspertet fundin tragjik te 39 personave brenda kamionit rrug
Misteri i familjes holandeze, qëndruan për 9 vite të mbyllur brenda një qilari Policia ka gjetur një familje “të mbyllur brenda një qilari të vogël” në një shtëpi të izoluar në veri të Holandës, ku p
Dinastia Romanov/ Ata qëndruan gjatë. Një histori mizore e fuqisë trashëgimtare Qeverisja e Rusisë nuk ishte një perspektivë tunduese në vitin 1613, kur Romanovët e parë morën me hezitim fronin. Përgj
Historia e 3 banorëve që qëndruan në shpellë tre muaj pa e ditur se Kosova u çlirua Duket e pabesueshme, por është e vërtetë. Ngjarja ka ndodhur në Drenicë, kur tre persona ishin mbyllur gjatë luftës në n
9 Presidentët e Shqipërisë, sa qëndruan në detyrë dhe për çfarë mbahen mend Kur në vitin 1925, Ahmet Zogu u zgjodh president, Shqipëria po ecte, dalëngadalë, në një shtet presidencial, me model SH
Gerta Heta me lot në sy: I jam lutur Zotit të mos dilja duarbosh nga spitali (FOTO) Moderatorja dhe këngëtarja Gerta Heta, një vit më parë përjetoi kënaqësinë e një shtatzënie të dytë duke pritur dy vajza
Dështojnë negociatat. Çfarë do të thotë Rama në konferencë? Mesa duket, kompromisi është i largët duke dhënë shenja të një dështimi për të negociuar konsensusin për Reformën në Dre
Punonjësit e bankës qëndruan të shtrirë në tokë nën kërcënimin e armëve Ende nuk ka të dhëna për shumën e grabitur në bankën në Vlorë ndërsa ngjarja ndodhi pranë sheshit të Flamurit, kur lëviz
Gjakmarrja/ Stivi e Uendi Vecaj dalin nga ngujimi Dy djemtë e fisit Vecaj, dy futbollistët Stivi e Uendi Vecaj nuk do të qëndrojnë më të ngujuar. Pasi qëndruan prej një j
Jankullovska: Të pafajshmit e "Sopotit" qëndruan 10 vjet në burg Në përgjimet e publikuara sot nga LSDM-ja në Veles ka dalë në skenë edhe një tjetër skenar i turpshëm dhe i dhimbshëm që
Gjendet guri që përmendet në Kur'an Një burrë nga Arabia Saudite, gjatë kohës që po bënte gjueti në një zonë malore pranë kufirit me Jemenin, ka gjetur një
Simbolet mistike të Rios e New Yorkut, në ndeshjen e Bayernit ( VIDEO FOTO) Disa persona me veshje misterioze kanë ndjekur ndeshjen e Bayernit me Herthan e Berlinit (3-2). Misteriozja nuk qëndron
Festa e 100-vjetorit, 80 paciente në urgjencë Festa e Pavarësisë është shoqëruar me një fluks pacientësh në urgjencën e kryeqytetit e cila ka regjistruar rreth 80 per
Casillas: Triumf i merituar "Një triumf i merituar". Kështu e ka quajtur fitoren e Real Madrid ndaj Barcelonës në Superkupën e Spanjës, portieri dhe