999 rezultate për

qendron

Buffon tregon arsyen pse zgjodhi të qëndronte te Juventusi edhe në Serinë B Juventusi ra në Serie B në sezonin 2006/2007 si pasojë e Calciopolit. Shumë lojtarë qëndruan besnik ndaj fanellës bardhe
Brenda ose jashtë banese, si të kontrolloni panikun në rast tërmeti (VIDEO) Orët e para të mëngjesit të sotëm Shqipëria u trondit nga një tërmet i fuqishëm, i cili ka shkaktuar edhe viktima. Por d
U divorcuan, me kë po qëndron vajza e Rudinës dhe Aleksit (FOTO LAJM) Emri i Rudian Dembacajt është lakuar shumë në mediat ditët e fundit. Arsyeja ka qënë divorci me ish bashkëshortin e s
"25,000 dollarë muaji", brenda super vilës ku po qëndron familja Beckham (FOTO LAJM) Familja Beckham ka marrë një super vilë me qira në Beverly Hills për 25,000 dollarë muaji. Shtëpia e re 11,200 metra
12 dukuri natyrore që mund t'i shihni vetëm një herë në vit Shkëmbinj që qëndrojnë më vete komplet të shkëputur nga pjesa tjetër e peizazhit, një shkretëtirë që lulëzon, një liqen
Policia çeke hyn në hotelin ku qëndron Kombëtarja e Kosovës Mediat në Kosovë raportojnë duke publikuar dhe fotografi, se policia çeke ka hyrë në hotelin ku qëndron Kombëtarja Kosov
Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër, djemve i bie dritarja nga lart (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është parandaluar në një kafe të Shangait, por siç thotë edhe shprehja, jetëgjati nuk bëhet jetëshku
Berisha: Pas vjedhjes së postës qëndron vetë drejtori Ish- kryeministri Sali Berisha ka postuar këtë të martë një denoncim të fortë në adresë të Xhelal Rrajës, vëllait të dep
Qëndron ulur me këmbë të kryqëzuara? Ja çfarë po i shkakton vetes Të gjithë e dimë se sa e mundimshme është të rrish gjithë ditën në një karrige. 8 orë ulur në tavolinën e zyrës (ose edh
Kërcënoi kolegen në telefon, reagon i riu: Si qëndron e vërteta Ditën e sotme në media qarkulloi lajmi se 26 vjeccari Sadik Sejdinaj ishte ndaluar nga policia pasi kishte kërcënuar në
Qendroni larg këtyre tre ministrave, ndryshe "digjeni": SHBA-të vendosin sanksione ndaj zyrtarëve turq pas luftës në Siri Departamenti i Thesarit në SHBA ka vendosur sanksione ndaj tre ministrave të qeverisë së Turqisë pas operacionit të nisu
Ambasadori rus nxjerr zbuluar planin: Si qëndron e vërteta e Shengenit ballkanik Zbulohen emrat e 7 personave të arrestuar, banorët mbërrijnë tek Drejtoria e Policisë. Prej tre ditësh, një temë e fo
Flet babai i Aldo Teqjas: E keqja kaloi, si qëndron e vërteta e debatit me bashkëshorten Tre ditë më parë, zona e Komunës së Parisit u trondit nga aksidenti i portierit të Partizanit, Aldo Teqja. Nga kati i
Vuani nga sytë? Zgjidhja është në dorën tuaj Sporti është një ndër aktivitetet më të vlefshme për njeriun, si për t’u mbajtur në formë, por dhe për të parandaluar pl
Jemi në periudhën më të “rrezikshme”, 4 mënyrat më të mira për të larguar gripin Jemi pikërisht në periudhën më të keqe për të na zënë gripi, ndaj ne të albeu.com kemi disa këshilla për t'iu dhënë sesi
Ilda Bejleri nuk qëndron vetëm te sporti, hap biznesin e ri luksoz Të shumtë janë personazhet publikë që kanë hapur bizneset e tyre.Më e fundit është moderatorja sportive Ilda Bejleri, e
Merr fund dilema, mesoni cilat janë vendet më të mira në avion! Edhe nëse nuk keni frikë nga fluturimi, mund të pranoni se të qenit në avion nuk është kurrë plotësisht e rehatshme.
Publikohet fotoja e urës së dëmtuar në Stamboll, si qëndron e vërteta (FOTO LAJM) Një termet i fuqishëm me magnitudë 5.8 ballë ka tronditur sot Stambollin, ndërkohë që si pasojë kanë mbetur të plagosur
Emergjencave Civile: Mos qëndroni në shtëpi sonte Emergjencat Civile apelojnë që banorët me shtëpi të dëmtuara të mos qëndrojnë atje sonte dhe të shmangin sa më shumë fil
Çfarë duhet të bëni nëse bie tërmet (VIDEO) Tërmetet e ditës së sotme kapën të papërgatitur shumë qytetarët. Po ju sjellim një manual të thjeshtë se çfarë duhet