999 rezultate për

qendroj

"K9" dhe FSK rrethojnë hotelin ku do të qëndrojë Clinton Ish-Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton – miku më i madh i kosovarëve, vjen sot në Kosovë. M
Mësohet sa do të qëndrojë jashtë fushave Neymar Neymar do të mungojë për vetëm katër javë, për shkak të lëndimit në nyjën e këmbës. Paris Saint-Germain ka dalë me nj
"Duhet ti qëndrojmë fjalës"- Ministri gjerman: BE duhet të marrë vendim për Shqipërinë në qershor Ndërsa Ministri gjerman i Shtetit për Evropën në Ministrinë e Jashtme Federale, Michael Roth (SPD) kërkon një vendim të
Juventus mbetet me "gisht në gojë", Sarri pranë konfirmimit te Chelsea Maurizo Sarri është shumë pranë konfirmit në stolin e Chelsea-t. Lajmi është publikaur nga prestigjiozja "The Times",
Hajdari: S' është faji im që opozita më akuzon se jam me Ramën Në seancën plenare të ditës së sotme, në fjalën e saj Rudina Hajdari është shprehur se ajo ka bindjet e saj per të qëndr
Atalanta blindon Gasperinin, do qëndrojë për Championsin Gian Piero Gasperini do të mbetet thjeshtë një ëndërr për Romën. Trajneri 61-vjeçar i cili shikohej si pasuesi i Claudio
E kërkojnë Juventusi dhe Reali ylli i Ajax zbulon të ardhmen Van de Beek mund të qëndrojë në Ajax. Mesfushori i talentuar i Ajaxit, Van de Beek, ka bërë të ditur se mund të qëndr
Ish-i i Chelsea: Hazard duhet të largohet Sarri të qëndrojë Ish-futbollisti i Chelsea mendon se Sarri duhet të qëndrojë, kurse Hazardit duhet t’i realizohet dëshira – të shkojë në
Pochettino ndryshon mendim: Unë dua të qëndroj te Tottenham Disa javë më parë Maurico Pochettino dukej i vendosur ti thoshte lamtumirë Tottenhamit pas Ligës se Kampioneve. Por s
Nuk po gjen hapësira te Atalanta, Berisha mendon largimin Etrit Berisha ishte një nga titullarët fiks te Atalanta, por pas 3 golave të pësuar në Kupën e Italisë përballë Fiorenti
KFOR-i gjerman do të qëndrojë për të mbrojtur Kosovën Ushtarëve gjermanë të KFOR-it në Kosovë do t’u vazhdohet edhe për një vit mandati për misionin e tyre paqeruajtës në ven
Tare flet mbi të ardhmen e trajnerit Inzaghi Simone Inzaghi e ka mbyllur sezonin duke fituar Kupën e Italisë, një tjetër arritje e madhe për Lazion, që nuk është abs
Barcelona konfirmon sa do të mungojë Suarez pas operacionit Fati i keq duket se e ka ndjekur Barcelonën pas humbjes së turpshme me Liverpoolin në mbrëmjen e së martës. Tashmë ka
William flet për të ardhmen e Eden Hazard Braziliani i Chelsea-t Ëilliam, ka deklaruar se nuk e di të ardhmen e Hazard, por shpreson që belgu të qëndrojë në Stamf
Sarri ironizon Romën: Qëndroj te Chelsea Maurizio Sarri ka deklaruar dhe një hërë se dëshira e tij është që të drejtojë Romën. Për italianin ka pasur interes
Basha reagon për arrestimin e ish-deputetit Klevis Balliu Kreu demokrat Lulzim Basha ka reaguar me tone të ashpra pas arrestimit të ish-deputetit Klevis Balliu. Basha tha se “
Conte jep indiciet për sezonin e ardhshëm: 60% qëndroj në Itali, 30% jasht, 10% në pritje Antonio Conte vazhdon të qëndrojë në pritje... Ish-trajneri i Chelseat, që pas shkarkimit nga blutë e Londrës, ka mbetur
Ky gjest i Hazard kur pyetet nëse do qendrojë tek Chelsea shkakton panik tek tifozët (VIDEO) Eden Hazard i ka tronditur tifozët e Chelseat me reagimin e tij kur është pyetur rreth të ardhmes së tij në Stamford Bri
Zidane: Bale? Disa lojtarë do qëndrojnë në shtëpi Zidane i ka dhënë një tjetër goditje anësorit, Gareth Bale. Uellsiani ka zhvilluar një sezon tejet të dobët, duke mos
Nedved konfirmon Allegrin: Ai do të qëndrojë me ne E ardhmja e Masimilano Allegrit te Juventusi ka qënë në dyshim fill pas eleminimit nga Liga e Kampioneve. Por këtë e ka