999 rezultate për

qendroi

David Trezege tergon të bukurat e epokës së tij dhe si i qëndroi deri në fund besnik Juves David Trezege ka vizituar Madridin, ku është ndalur për një vizitë te miku i tij, Zinedin Zidan, në qendrën stërvitore t
Mjekët bëjnë mrekulli, zgjojnë burrin që qëndroi 15 vjet në koma Një burrë 35 vjeçar, i cili kishte qenë në gjendje kome për 15 vjet pas një aksidenti me makinë, ka treguar shenja jete.
Si u qëllua me anti-tank hoteli ku qëndroi Cristiano Ronaldo në Elbasan (VIDEO) Qyteti i Elbasanit është shënjestruar si qyteti më kriminal në vend dhe që kontrollohet nga bandat. Ky përfundim ka a
Nainggolan zbulon arsyen pse qëndroi te Roma Mesfushori belg, Radja Nainggolan kishte shumë oferta gjatë kësaj vere, por ai vendosi të qëndronte te skuadra italiane,
Zbardhen shkaqet pse Doka qëndroi në tribunë Hoze Marselo Ferreira habiti gjithkënd me listën e të grumbulluarve para Ilirisë. Në të mungonte emri i Albi Dokës, lojt
I "çmenduri" që qëndroi për 61 minuta me 100 mijë bletë në fytyrë (VIDEO) Ortiz, një punonjës në Dickey Bee Honey Farm në Cookstown, ka qëndruar në një flluske plastike të mbushur me bletë për 6
Munier tallet me Piquen: A qëndroi Neymar? “Ishte thjesht dëshira ime" këto ishin fjalët e Gerdard Piques teksa u pyet për provat që kishte për foton me Neymarin m
Ja kush qëndroi krah Metës në vend të zonjës Kryemadhi (FOTO LAJM) Krah Ilir Metës si Presidenti i Republikës do të qëndrojnë fëmijët e tij, ku vajza e madhe Bora do ta shoqërojë kreun e
Tmerri i "Balenës Blu", 12-vjeçarja nga Gjirokastra qëndroi 30 ditë pa ngrënë Loja e frikshme “Balena Blu” tashmë ka mbërritur në Shqipëri dhe prindërit janë të alarmuar. Bëhet fjalë për një loj
Partia Demokratike hap zyrtarisht fushatën për zgjedhjet e 25 qershorit (VIDEO) Pas publikimit të listave të Partisë Demokratike ku nuk munguan surprizat sa i takon përjashtimit të disa prej figurave
Vllaznia ngre dyshime: Me kë qëndroi arbitri italian në Tiranë? Pas lajmit të publikuar për gjyqtarin e ndeshjes Vllaznia-Tirana, që do të gjykohet nga një arbitër italian, vjen reagim
Shuhet në moshën 68 vjeçare Françesk Radi Kantautori Françesk Radi është ndarë para pak minutash nga jeta pasi qendroi për disa ditë në gjëndje të rëndë në QSUT.
Avokati i Guido Guidit: Ja vendet “sekrete” ku qëndroi Piloti italian i cili u rrëzua në Ishëm, Guido Guidi nuk ka dhënë intervistë për “Corriere Della Sera” dhe është larguar
ZYRTARE/ Zbulohet e ardhmja e Carlos Bacca Carlos Bacca tashmë e ka bërë të qartë të ardhmen e tij. Sulmuesi kolumbian që ia siguroi fitoren Milanit me një gol
Shpërthen bomba në hotelin ku qëndroi sot Edita Tahiri Mbrëmjen e sotme është hedhur një bombë në Hotelin “Sasha” në veri të Mitrovicës. Bomba nuk ka shpërthyer. Lajmin
Kore e Veriut/ Ekzekutohet ministri, nuk qëndroi si duhet në karrige Kim Jong-un ka ekzekutuar edhe ministrin e tij të arsimit, pak ditë pasi ekzekutoi publikisht me raketa dy zyrtarë të la
"BonBon" kalon pritshmëritë Pas suksesit ndërkombëtar në të gjitha radiot europiane, programet televizive apo edhe vendet publike, prej disa javësh
Haxhi Shala: Fatmir Limaj qëndroi i pagjunjëzuar pavarësisht akuzave të pabaza Haxhi Shala ka reaguar ndaj të gjitha ngjarjeve të gjykatës e Fatmir Limajt. Ai ka thënë se ish-bashkëluftëtari i tij i
Pacienti ndërron jetë gjatë transportit me ambulancë, pranga infermierit Një pacient ka ndërruar jetë për shkak të neglizhencës së infermierit, i cili tashmë është vënë në pranga. Bëhet fj
Terroristi që kreu sulme në Paris qëndroi si refugjat në Preshevë (FOTO) Njëri nga terroristët të sulmeve në Paris ka kaluar nëpër Ballkan si refugjat, me një pasaportë siriane me emrin Ahmed A