999 rezultate për

qendro

lamtumirë Eriksen, kërkohet këmbimi me mesfushorin e PSG Aventura e Christian Eriksen tek Inter-i duket se do të përfundojë shumë shpejt. Lamtumira e danezit nga Milano mund
Lei Kraja i tregon të gjitha: Si qëndron e vërteta pas komentit të Dj Snake? (FOTO LAJM) Pasi i komentoi disa herë Marina Vjollcës në fotot e saj, Dj Snake tërhoqi vëmendjen edhe me një tjetër koment në profil
Kamera fikson momentin e sikletshëm, mjeku Kraja tenton të lërë mbledhjen me Manastirliun dhe kreun e OBSH Një moment shumë i sikletshëm ka ndodhur ditën e sotme para kamerave teksa Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu z
Monchi shpreson që Messi të qëndrojë te Barcelona edhe për shumë vite Drejtori sportiv i Sevillas, Monchi ka thënë se ai shpreson që ylli i Barcelonës Lionel Messi të vazhdojë të luajë në Sp
Rrëfimet më tronditëse të Ronaldos: Nëse do të kisha një grua si të Figos do të qëndroja në shtëpi, lojtarët duan të takojnë vajza Ronaldo Nazario është një nga figurat më të famshme në futboll. Pavarësisht nga cilësia e tij si lojtar, problemet e
Ramos nuk di të ndalet, barazon rekordin e Buffon dhe synon atë botëror Pesë minuta para përfundimit të ndeshjes Spanjë – Holandë, Sergio Ramos u inkuadrua për të bërë historinë. Ishte para
Granit Xhaka tregon arsyen e vetme pse qëndroi te Arsenali Granit Xhaka ishte shumë pranë largimit nga Arsenali kur në stolin e "Topçinjve" ishte Unai Emery. Trajneri spanjoll
Salah mbështet Firminon: Nuk duhet të qëndrojë në stol Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah ka mbrojtur bashkëlojtarin Roberto Firmino që nuk është në formën më të mirë. Brazi
Pas ardhjes së Loredanës në Kosovë qëndron një surprizë e madhe (FOTO LAJM) “Medusa” nuk është e vetmja surprizë që Loredana ka rezervuar për fansat. Kohët e fundit Loredana ka udhëtuar shpesh dre
Thaçi e Veseli në paraburgimin e Hagës, makinat e Eulex brenda selisë qendrore të PDK Dy makina të Misionit të BE për sundim të ligjit në Kosovë, EULEX janë në hapësirat e selisë qendrore të Partisë Demokra
Rikthehen shirat, mbani çadrën me vete Sipas MeteoAlb dita nis me vranësira të dendura dhe shira të izoluar në zonat veriore dhe qendrore. Por pasditja dhe mbr
U gjobit se doli maskë, Monika Kryemadhi zbulon si qëndron e vërteta Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi përgënjeshtroi lajmin se ajo është gjobitur për mosmbajtjen e maskës. Në një reagim
Në kërkim për shfrytëzim prostitucioni, arrestohet 43-vjeçarja Një grua u arrestua nga policia, pasi ishte në kërkim kombëtar, e dënuar për shfrytëzim prostitucioni. Bëhet fjalë pë
Sulmi në Vjenë, Ambasada e Kosovës kërkon nga kosovarët të qëndrojnë në vende të sigurta (VIDEO) Ambasada e Kosovës në Vjenë u ka bërë sonte thirrje të gjithë kosovarëve që të qëndrojnë në vende të sigurta, pas sulmit
U rikthye me dy gola, Ronaldo: Qëndrova i "burgosur" më shumë se ç'duhej Se sa i rëndësishëm është Cristiano Ronaldo për Juventusin dhe për çdo skuadër që ka luajtur në karrierë, këtë e konfirm
COVID-19/ Rekord infektimesh e viktimash, Britania rikthen karantinën Mbretëria e Bashkuar vendosi mbylljen e të gjitha dyqaneve jo të domosdoshme, pabeve, restoranteve, bareve dhe qendrave
Kur mbaron izolimi i Ronaldos? Cristiano Ronaldo që nga 13 tetori është në izolim për shkak se ka rezultuar pozitiv me koronavirusin. Edhe pse, një
Imitoi Briseidën? Pyetja e Spiropalit shkakton të qeshura në studio Ditën e sotme Parlamenti rrëzoi dekretin e Presidentit Ilir Meta për Kodin Zgjedhor. E ftuar në emisionin “Open”, Min
Osmani reagon pas sulmit në Francë: Terrorizmi dështon kur të gjithë qëndrojmë të bashkuar Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka reaguar pas sulmit terrorist që ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Fran
Qëndrojuni larg! 3 shenjat më arrogante të Horoskopit Çdo shenjë ka karakteristikat e veta dhe kjo i bën të veçanta. Por disa prej tyre njihen për egoizmin dhe arrogancën, sa