999 rezultate për

qendro

Ja çfarë vendosi LR-PDSH për pjesëmarrjen në qeverinë e re të Maqedonisë Në mbledhjen e Kryesisë Qendrore të LR PDSH-së që u mbajt nën kryesimin e sekretarit të përgjithshëm të LR PDSH, Arben
Klopp bën rolin e "babait" me Coutinhon: Qëndro këtu se do të bëjmë statujë ... Jurgen Klopp ka vendosur që të luajë rolin e "babait" për talentin e Liverpoolit, Phelipe Coutinho, duke gjetur çdo mëny
Tentoi të hyjë me thikë në zyrën e Fatmir Limajt, policia jep detajet Një incident i pazakontë ka ndodhur mbrëmë vonë në selinë qendrore të "Nismas", pasi një person i cili kishte me vete nj
Dhimbje kyçesh kur prishet moti? Ja si qëndron e vërteta Gjyshërit dhe prindërit gjithmonë “qaheshin” për dhimbje kyçesh e mesi kur prishet moti. Për sa i përket këtij fenom
ISIS vret 50 persona në Sirinë qendrore Të paktën 50 persona janë vrarë si pasojë e një sulmi në qendër të Sirisë, njofton Mbikëqyrësi për të drejtat e njeriut.
Mesazhi prekës i koleges së anestezistit që tentoi vetëvrasjen: Qëndro, mos ik miku im Tefik Vdekja e 16-vjecares Blerta Pepa tronditi gjithë opinionin e gjerë. Ajo ndërroi jetë në një spital privat në Tiranë pas
KQZ mund të mbetet pa kryetare Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mund të mbetet pa kryetare, ende pa u shpallur rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të
Neymar i shtrëngon “rripin” Barcelonës: Nëse ai qëndron, unë largohem “Mundo Deportivo” ka publikuar një frazë të Neymar që ka tronditur Barcelonën gjatë ditës së sotme. Luis Enrique do t
Zaevi mbledh Komitetin Qendror të LSDM-së Sot në selinë e LSDM-së është caktuar takimi i Komitetit Ekzekutiv të partisë, dhe menjëherë më pas atë të Komitetit Qen
KQZ: 205 milionë lekë për zgjedhjet e 18 Qershorit dhe Kavajës Ku kanë mbetur vetëm 4 ditë nga zgjedhjet në Kavaja, sot është marrë vendimi për një fond shtesë për Komisionin Qendror
Hoyt Yee rikthehet në Kosovë para votimit të demarkacionit Zëvendësndihmësi i Sekretarit të Shtetit, Hoyt Brian Yee, pritet që gjatë javës së ardhshme të qëndrojë Kosovë pasi të d
Ahmeti, Xhaferi dhe Nuhiu drejt spitalit ku po qëndron Ziadin Sela Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti së bashku me kryetarin e ri të Parlamentit, Talat Xhaferi dhe me Ministrin e Punëve të Bre
Prokuroria kërkon heqjen e mandatit të deputetit socialist Prokuroria ka kërkuar që deputetit Vladimir Kosta t’i hiqet mandati i deputetit. Mësohet se kërkesa për heqjen e man
Deklaratat e Vlahutin, PD: Po shtrembëron faktet, ja si qëndron e vërteta Partia Demokratike ka reaguar pas qëndrimit të ambasadores së BE në Tiranë, Romana Vlahutin e cila është shprehur se PD
Kthimi i Haradinajt mund ta "shkundë" politikën në Kosovë Lirimi i ish-kryeministrit Ramush Haradinaj nga Gjykata e Apelit në Colmar të Francës do t'u japë hov zgjedhjeve të para
Sekreti i rinisë tuaj qëndron në këto ushqime Secili nga ne ka dëshirë që të duket bukur, e më të rinj se sa që realisht jemi. Padyshim se trashëgimia gjenetike
Çadra drejt mbylljes? Paloka: Do qëndrojmë deri në fitore Pavarësisht se ka zëra që “çadrës” së opozitës po i vjen fundi, javën e ardhshme pritet që protesta e opozitës të përësh
Rebelët kryejnë masakrën më gjakatare të vitit, 24 policë të vrarë në Indi (FOTO LAJM) Guerilët maoistë i zunë pritë një patrullë paraushtarake në Indinë qendrore këtë të hënë, duke vrarë të paktën 24 policë
Sa mund të qëndrojnë vezët e ziera në frigorifer? Afati i ruajtjes së vezëve të ziera varet nga ajo a janë të ziera pak apo shumë. Vezët janë shumë të shijshme dhe rac
PD letër KQZ-së: Mos pranoni kërkesën e PS-LSI për shtyrjen e afatit... Koalicioni Opozitar, përmes një letre të nënshkruar nga kreu i grupit parlamentar të PD, Edi Paloka, ka sjellë në vëmend