999 rezultate për

qendrimin

Ibrahimovic pranë marrëveshjes së re me Milanin Milan dëshiron qëndrimin e Zlatan Ibrahimovic. Raportohet se ‘Rossonerët’ po përgatiten për t’i zgjatur kontratën Zla
Zyrtarët bënë namin me tenderat, OSHEE zbulon qëndrimin e saj në lidhje me skandalin Ditën e sotme GJKKO ka dhënë masën e arrestit me burg për shtetasit Albana Ferraj dhe Elis Bushati, ndërkohë që është dh
Palët bien dakord, pritet zyrtarizimi i marrëveshjes së Ibrahimovic me Milan Ibrahimovic do të vazhdojë qëndrimin te Milan. Zlatan Ibrahimovic pritet të zgjasë qëndrimin e tij në Milan, përkundë
PS mbështet listat e hapura, Rama dhe Balla tregojnë qëndrimin e ri Kryeministri Edi Rama dhe kreu i Grupit të PS-ë, Taulant Balla bëri të ditur se maxhoranca do të mbështesë nismën e depu
Rama zbulon qendrimin e PS-së për Reformën Zgjedhore Kryeminsitri Edi Rama ka njoftuar se sot në orën 13:00 do të zbulojë qëndrimin e partisë sociaiste përsa i përket marrëv
Pogba bën kthesë "360 gradë", dëshiron qëndrimin te United Francezi ka më pak se një vit në marrëveshjen aktuale, megjithëse Manchester United mund ta zgjasë atë edhe për 12 muaj
Siguruan qëndrimin në Bundesliga, Rashica me shokë sulmohen nga tifozët kundërshtarë (VIDEO) Verder Bremen arriti të marrë një barazim 2-2 në shtëpinë e Heidenheim dhe të arrijë kualifikimin falë dy golave në fush
Reali e do në skuadër kapitenin, i ofron kontratë të re Nga muaji tjetër, qendërmbrojtësi do të hyjë në vitin e fundit të kontratës së tij te gjigantët spanjollë. Sidoqoftë,
Smalling dëshiron qëndrimin te Roma, Man.United shton pretendimet Mbrojtësi anglez Chris Smalling rilindi te Roma, ku u transferua verën e kaluar në formë huazimi nga Manchester United d
Greqia nxjerr rregulla të reja për leje qendrimin e emigrantëve Lejet e ripërtërira të qëndrimit të emigrantëve që punojnë e jetojnë në Greqi për periudhën e situatës së pandemisë së k
''Nuk jemi për shpërbërjen e parlamentit'', Hsradinaj jep qëndrimin e tij Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka folur në lidhje me situatën politike që po kalon Kosova duke u shprehur se partia e t
Van Gaal tregon qëndrimin e tij sa i përket situatës: Mbylljen e sezonit e duan ata që u intereson Të luhet në verë dhe të mbyllet kampionati apo të ndalet gjithçka dhe të mendohet që tani për sezonin 2020-2121? Debati
Kafeja rrit përqëndrimin, por s’ju bën kreativë Kafeja e mëngjesit mund të rrisë aftësinë tuaj për t’u përqëndruar, por nuk ka asnjë ndikim te kreativiteti. Ky është nj
Kurti i vendosur në qëndrimin e tij: Parësor është shëndeti i qytetarëve Pavarësisht mocionit ndaj qeverisë dhe sulmeve të Presidentit, kryeministri Kurti e ka të qartë se ku duhet të jetë aktu
Kujt i ngjason më shumë Noah? Fatma zbulon këto detaje për të voglin e saj (FOTO LAJM) Fatma Methasani ka vendosur që një pjesë të ditës së sotme ta kalojë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Moderator
Hëngri drekë me Trump dhe doli pozitiv ndaj COVID-19, presidenti mban qëndrimin e papritur Një person i cili u takua dhe hëngri drekë me presidentin SHBA-së, Donald Trump, rezultoi i infektuar me koronavirus. E
Grenell mbështet qëndrimin e ambasadorit amerikan: SHBA-ja duhet të rishqyrtojë praninë e saj në Kosovë I dërguari special i presidentit Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, e ka shpërndarë një qëndrim të senato
Rama i "Durrësit" dhe shqetësimi për flamurin amerikan Nga Ferdinand Xhaferaj Lehtësisht mund të mendohet se qytetarët e çdo vendi ndjehen mirë kur shohin t’i valëvite
Donald Trump ndryshon qëndrimin nga një vit më parë për Kosovën? Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, i ka shkruar letër presidentit të Serbisë, Aleksander Vuçi
Negociatat, po e rishikon Franca qëndrimin e saj? Komisioni Europian pohon se nuk do të ketë rregulla të reja për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Shtohet shpresat për