999 rezultate për

qendrimi

Ibrahimovic pranë marrëveshjes së re me Milanin Milan dëshiron qëndrimin e Zlatan Ibrahimovic. Raportohet se ‘Rossonerët’ po përgatiten për t’i zgjatur kontratën Zla
Zyrtarët bënë namin me tenderat, OSHEE zbulon qëndrimin e saj në lidhje me skandalin Ditën e sotme GJKKO ka dhënë masën e arrestit me burg për shtetasit Albana Ferraj dhe Elis Bushati, ndërkohë që është dh
Qëndrimi në stol nervozon Dybalan, debaton me Paraticin Paulo Dybala nuk po kalon një moment aspak të mirë në këtë fillim sezoni te Juventusi, pasi nuk ka zbritur ende në fushë
Hapja e negociatave për Shqipërinë, zbulohet qëndrimi zyrtar i Holandës Holanda, një ndër shtetet më skeptike sa i përket zgjerimit të Bashkimit Europian dhe hapjes së negociatave me Shqipërin
Shqiptari në Selanik kërcënon se do të hidhet nga ndërtersa 12-katëshe: S’kam para as dokumenta (VIDEO) Një burrë ka hipur në një ndërtesë 12 katëshe në Selanik, nga ku kërcënon se do të hidhet. Incidenti me shqiptarin gjysm
Babai i Messit flet para takimit me drejtuesit e Barcelonës: Qëndrimi në Katalonja i vështirë Ashtu siç ishte paralajmëruar, Jorge Messi, që është njëkohësisht babai dhe menaxheri i Lionel Messit, ka mbërritur para
Rritet numri i martesave mes shqiptarëve të Shqipërisë dhe Kosovës Më pak të huaj po pajisen me leje qëndrimi në Shqipëri, por më shumë kosovarë po e përfitojnë atë. Sipas të dhënave n
Rritet numri i martesave mes shqiptarëve të Shqipërisë dhe Kosovës Më pak të huaj po pajisen me leje qëndrimi në Shqipëri, por më shumë kosovarë po e përfitojnë atë. Sipas të dhënave n
Ambasada ruse në Tiranë jep detaje, qëndrimi i Moskës për rolin e OSBE në Bjellorusi Ambasada ruse në Tiranë konfirmoi bisedën telefonike midis kryeministrit Edi Rama si kreu i OSBE-së dhe ministrit të Jas
Lajm i mirë! Zgjaten me 90 ditë lejet e qëndrimit për punëtorët sezonalë në Greqi Autoritetet greke të Mbrojtjes Civile njoftuan se në këshillim me Ministrinë e Zhvillimit Rural dhe Ushqimit, zgjatën le
DOKUMENTAT/ Greqia njofton se cila kategori emigrantësh shqiptar mund të marrë nënshtetësinë Emigrantët shqiptarë që kanë vite që punojnë edhe jetojnë në Greqi mund të përfitojnë nënshtetësinë greke. Përkatësisht
U gjet i vetëvarur në banesë, biznesmenit 37-vjeçar iu refuzua leje-qëndrimi në Shqipëri Më 30 korrik 2020, biznesmeni 37 vjeçar Eugert Lazaju gjet i pajetë në vilën e tij private në Farkë-Tiranë. I riu hum
Palët bien dakord, pritet zyrtarizimi i marrëveshjes së Ibrahimovic me Milan Ibrahimovic do të vazhdojë qëndrimin te Milan. Zlatan Ibrahimovic pritet të zgjasë qëndrimin e tij në Milan, përkundë
Lista të hapura, zbardhet qëndrimi i Opozitës së Bashkuar Zbardhet qëndrimi i Opozitës së Bashkuar përsa i përket ndryshimeve Kushtetuese. Sipas një raporti, Opozita e bashkuar p
Aspak i përfshirë, qëndrimi i Bale në festën e titullit të Real Madrid do të nervozojë tifozët (VIDEO) Marrëdhëniet e tendosura të Gareth Bale me Real Madridin dhe tifozët e klubit kanë arritur një nivel të ri ditën e enjte
PS mbështet listat e hapura, Rama dhe Balla tregojnë qëndrimin e ri Kryeministri Edi Rama dhe kreu i Grupit të PS-ë, Taulant Balla bëri të ditur se maxhoranca do të mbështesë nismën e depu
Rama zbulon qendrimin e PS-së për Reformën Zgjedhore Kryeminsitri Edi Rama ka njoftuar se sot në orën 13:00 do të zbulojë qëndrimin e partisë sociaiste përsa i përket marrëv
Pogba bën kthesë "360 gradë", dëshiron qëndrimin te United Francezi ka më pak se një vit në marrëveshjen aktuale, megjithëse Manchester United mund ta zgjasë atë edhe për 12 muaj
Siguruan qëndrimin në Bundesliga, Rashica me shokë sulmohen nga tifozët kundërshtarë (VIDEO) Verder Bremen arriti të marrë një barazim 2-2 në shtëpinë e Heidenheim dhe të arrijë kualifikimin falë dy golave në fush
Gjermania nuk i njeh testet për COVID-19 që bëhen në Kosovë Në njoftim thuhet që nëse vendoset për kthim në Gjermani, do të detyroheni që të lajmëroheni tek institucionet kompetent