999 rezultate për

qendres

S*ks për 3 mijë lekë! Punëtorja zbardh skemën e p*ostitucionit në qendrën e masazhit Në Gjykatën e Tiranës ka përfunduar i pandehur administratori i qendrës estetike “M*** C****”, e ndodhur në rrugën “Marg
Serbia gati, i fton të gjithë që të dëshmojnë kundër UÇK-së Zyrtari i SPS-së, Zoran Angjelkoviç, ka ftuar serbët e Kosovës dhe të Serbisë që të dëshmojnë masivisht kundër Ushtrisë
Kishin kthyer qendrën e masazhit në vatër prostitucioni, premtimi i pronarit ndaj punonjëseve Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shfrytëzimit të p
Ushtronin prostitucion brenda qendrës së masazhit, jepet vendimi për dy vëllezërit Gjykata Penale ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Mario Roshin dhe “arrest shtëpie” për Andi Roshin, dy vë
Vdekja misterioze e 36 vjeçares, drejtoresha: Ja kemi bërë yzmetin sa kishim mundësi Jonida Çeliku, drejtoresha e Qendrës Shëndetësore të Shijakut, në të cilën dy mjekë janë proceduar penalisht nga policia
Ndërron jetë 36 vjeçarja në Durrës, nisin hetimet për mjekët Një 36 vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin e Durrësit, teksa kanë filluar hetimet ndaj mjekëve pasi dyshohet se i dhanë
Sëmundja e rëndë i merr jetën Komandantit të Qendrës së Bashkuar Operacionale Komandanti i Qendrës së Bashkuar Operacionale është ndarë nga jeta në mënyrë të parakohshme për shkak të një sëmundje të
Pamje +18, zbulohet qendra e masazheve që ofron s*ks në Tiranë: E dua me vaj! (VIDEO) Janë të licensuar si qendra masazhi apo SPA, por përveç masazhit, masazhatorët të vetëofrohen edhe për shërbime ekstra,
Drejtoresha e Qendrës Arsimore reagon pas protestës së maturantëve: Testi s’ka asnjë gabim Drejtoresha e Qendrës së Shërbimeve Arsimore, Rezana Vrapi ka refuzuar kërkesat e maturantëve të cilët protestuan ara Mi
Tërmeti lëkund Tiranën Tirana lëkundet nga tërmeti. Rreth orës 22:24 janë ndjerë lëkundje sizmike me magnitudë 3.2 ballë. Sipas Qendrës
U bë e famshme se bëri dush në mes të qendrës tregtare, kush është modelja joshëse (FOTO LAJM) Ajo u bë edhe më e famshme kur vetëm pak vite më parë, zgjodhi të bëntë dush në mes të një qendre tregtare. Modelja e
"Drejtoresha ia jep atyre që do", punonjësit e qendrës sanitare kërkojnë shpërblimet Jo vetëm mjekët dhe infemrierët, por edhe punonjësit e tjera në qendrat sanitare janë në rrezik për jetën për shkak të p
Riatdhesohen 106 persona që mbetën jashtë Kosovës si pasojë e pandemisë, ku pritet të karantinohen Sot në Kosovë do të kthehen nga Zvicra 106 qytetarë, ndërsa të martën do të kthehen edhe 120 të tjerë nga Turqia, të cil
SKANDAL/ Ambulanca lë te dera e qendrës shëndetësore gruan mbuluar me batanije (VIDEO) Disa qytetarë kanë denoncuar përmes një video një skandal që ka ndodhur së fundit në qendrën shëndetsore Lira në qytetin
Një më një! Zbardhen akuzat ndaj Gjonajt dhe dy zyrtarëve të lartë të Ministrisë së Drejtësisë Presidenca zbardhi veprat penale të konsumuar nga ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj duke publikuar në Fletoren Zyrta
Bëri dush në mes të qendrës tregtare, modelja mbush rrjetin me foto joshëse (FOTO LAJM) Ajo u bë edhe më e famshme kur vetëm pak kohë më parë, zjodhi të bëntë dush në mes të një qendre tregtare. Modelja e
Qeqa tregon si po e përjeton kaosin në FFK Federata e Futbollit të Kosovës së fundmi është njëra ndër temat më të përfolura në Kosovë. Protagonisti i gjithë kës
Zogistët - promotorë të qëndresës dhe luftës kundër okupatorëve Ekrem Spahiu* Po afron 75-vjetori i tërheqjes së forcave ushtarake gjermane nga Shqipëria, i cili është një përvjetor
Shkojnë në rinumërim edhe 530 vendvotime Komisioni Qendror i Zgjedhjeve pritet të vendosë sot për kërkesën e Qendrës për Numërim dhe Rezultate për rinumërim të v
Sulm terrorist në Angli: Një i vdekur dhe shumë të plagosur (VIDEO) Të paktën pesë persona janë plagosur dhe një tjetër ka humbur jetën pas një sulmi me thikë në një qendër tregtare në Man