999 rezultate për

qendren

Tërmeti i fuqishëm trondit Rusinë Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.8 Rihter goditi Rusinë duke shkaktuar panik te banorët dhe fatmirësisht nuk shënoi
"S'ka klientë": Zbardhet biseda e punonjëses së s*ksit në qendrën e masazheve Bisedat/ A ke patur ndonjë çikë punë? Mbeta duke shkruar Një e re, e cila e kishte lënë punën me shërbime të plota në n
Shfrytëzuan qendrën e masazhit për p*ostitucion: Arrestohet menaxheri, pronari arratiset Policia ka goditur një tjetër rast të veprimtarisë kriminale në fushën e shfrytëzimit të prostitucionit dhe përshtatjes
S*ks për 3 mijë lekë! Punëtorja zbardh skemën e p*ostitucionit në qendrën e masazhit Në Gjykatën e Tiranës ka përfunduar i pandehur administratori i qendrës estetike “M*** C****”, e ndodhur në rrugën “Marg
Arrestohet autori i sulmit në Qendrën Shëndetësore në Elbasan Policia ka vënë në pranga autorin e sulmot të qendrës Shendetësore në lagjen "Skënderaj" në Elbasan. Njoftimi i pl
Koronavirusi te Lazio, Strakosha dhe Imobile vazhdojnë izolimin Situatë alarmante te Lazio, për shkak të COVID-19. Dy prej futbollistëve më të rëndësishëm të klubit kryeqytetas vijojnë
Situata me tamponët te Lazio, policia mbërrin në qendrën stërvitore Lazio dhe Claudio Lotito janë nën akuzë për manipulimin e tamponëve të Covid-19. Në ditët e fundit klubi bardhekaltër ka
Kishin kthyer qendrën e masazhit në vatër prostitucioni, premtimi i pronarit ndaj punonjëseve Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shfrytëzimit të p
Kishin kthyer qendrën e masazhit në vatër prostitucioni, kapen dy vëllezërit në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar dy pronarë të qendrave të masazhit, të cilët shfrytëzonin ambjentet e punët për prostituc
Vodhën produkte kozmetike në qendrën tregtare, arrestohet vajza dhe shoqja në Tiranë Një vajzë e identifikuar si A. T është vënë në pranga në Tiranë ndërsa është proceduar penalisht shoqja e saj M. R. M
Ishte karantinuar në qendrën e riatdhesimeve, vdes në mënyrë misterioze shqiptari Një 28-vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në dhomën e tij në qendrën për riatdhesime dhe azilkërkue
Dinamo sheh dritë në fund të tunelit, blutë kryejnë stërvitjen e parë në qëndren e re (VIDEO) Prej vitesh, klubi i Dinamos po vuan rezultatet e dobta duke u ngujuar në Kategorinë e Parë, pa pasur mundësinë të rikth
Manastirliu viziton nga afër epiqendrën e koronavirusit, çfarë u kërkoi mjekëve Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka vizituar sot nga afër Qendrën Spitalore Universita
Bënë "kërdinë", zbulohet kush janë "skifterat" e grabitjes në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka arrestuar sot dy persona, autorë të një grabitjeje të një shume të madhe në Tiranë. Donald Hoxha
Ronaldo stërvitet bashkë me djalin te Juventusi (VIDEO) Skuadra e Juventus ka pasur sot një mysafir special në qendrën stërvitore ‘Continassa’, bëjnë të ditur mediet italiane.
Ronaldo pritet ti bashkohet ditën e sotme Juventusit në stërvitje Ylli portugez do të kthehet të martën (sot) në qendrën stërvitore në Continassa, pasi kaloi disa javë në Madeira të Port
Ronaldo rikthehet në stërvitje ditën e martë Ylli portugez, Cristiano Ronaldo, do të rikthehet të martën në qendrën stërvitore në "Continassa", pasi kaloi disa javë
As Italia e as Anglia, ky shtet po kthehet në epiqendrën e COVID-19 Luciano Cesar Azevedo, një mjek që trajton pacientët me Covid-19 në njësitë e kujdesit intensiv në São Paulo paralajmëro
Infektohet me koronavirus një zyrtar në Burgun e Dubravës, Shërbimi Korrektues i Kosovës njofton opinion publik se në Qendrën Korrektuese Dubravë, javën e kaluar më 22 prill 2020
Pas shtetrrethimit, rinisin shërbimet në sportele: Rifillon kolaudimi i automjeteve! SGS Automotive Albania ka njoftuar rifillimin e shërbimeve në sportele, nga data 14.04.2020, kryesisht për mjetet e tran