999 rezultate për

qendrave

Mbyllja e qendrave estetike, çfarë i ka bëre izolimi spikeres së TV Klan (FOTO LAJM) Që në ditët e para të karantinës në rrjet plasën "meme-t" se si do e përfundonin vajzat karantinën në mungesë të qëndrav
KORONAVIRUSI/ Austria vendos datën 1 maj për hapjen e qendrave tregëtare Austria mund të nisë të lehtësojë masat e saj të izolimit kundër koronavirusit duke filluar që nga java e ardhshme dekla
Alarm edhe në Shqipëri! Berisha zbulon karantinën për koronavirus: Është spitali i Kavajës Ish-kryeministri Sali Berisha, ka zbuluar vendin ku nodhet karantina nëse do të ketë raste me koronavirus. Berisha thotë
Fundi i Qendrave Tregtare, si po kthehen në gërmadha objektet e luksit (FOTO LAJM) Numri i qendrave tregtare që po mbyllen sa vjen e shtohet në SHBA.Më shumë se 8600 të tilla janë mbyllur në vitin 2019,
KQZ vendos për rinumërimin e më shumë se 300 qendrave të votimit Komisioni Qendror i Zgjedhjeve gjatë mbledhjes së mbajtur sot ka vendosur sot që të rinumërohen 313 vendvotime. 10 ve
DnV publikon rezultatet preliminare për 95% e të gjitha qendrave të votimit Demokracia në Veprim ka publikuar rezultatet preliminare për 95% e të gjitha vendvotimeve në Kosovë. Sipas raportimit
I vuri kyçin gjysmës së KZAZ-ve, KQZ thirrje Ademit: Po kryen vepër penale Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bërë një deklaratë lidhur me ecurinë e procesit zgjedhor. KQZ sqaron se ka përfunduar
Kryebashkiakja e Shkodrës e prerë: Më 30 qershor nuk do të lejoj hapjen e qendrave të votimit Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi ka deklaruar se më 30 qershor nuk do të lejojë që të hapen qendrat e voti
Tek "Lefteria", aty ku krahas masazhit ofrohej edhe seks (FOTO LAJM) Detaje të reja kanë dalë në dritë pas ndërhyrjes së djeshmë të policisë tek disa qendra masazhesh, të cilat në fakt ishi
Tamam "kokë shkëmb", ky djalë thyen derën prej xhami me fytyrë (VIDEO) Ky djalë konsiderohet si "kokëshkëmbi" tani që videoja e thyerjes së një dere prej xhami po bën xhiron e internetit.
Policia serbe arrestoi 8 persona të dyshuar për filmime të qendrave ushtarake Tetë shtetas të huaj u arrestuan në Serbi pas dyshimeve se kishin tentuar të filmonin apo të hynin në qendra ushtarake,
Qendrat e VV-së duan kthimin e anëtarëve të dorëhequr U kërkua që zgjidhja e problemeve të bazohet në statutin e Lëvizjes Vetëvendosje Njëzet e shtatë përfaqësues të Qendrave
Zaev takohet me përfaqësues të Google Jigsaw Kryeministri Zoran Zaev u takua me Xherad Koen, një nga drejtuesit e Google Jigsaë. Kryeminsitri Zaev i prezantoi kus
Rama mbyll 163 qendra shëndetësore në fshatrat e Shqipërisë Mjekësia është një ndër plagët më të mëdha të qeverisë shqiptare. Pavarësisht premtimeve elektorale për një “shëndetësi
U katandis si mos më keq pasi fryu buzët, vajza zbulon skandalin e qendrave estetike (FOTO LAJM) Merve Keles nga Adanaja e Turqisë u bë lajm në mediat botërore pasi buzët e saj u frynë shumë më tepër se sa kishte kërk
A e dini sa ka arritur sipërfaqja e qendrave tregtare vetëm në Tiranë…? Vetëm një dekadë më parë, shqiptarët i njihnin qendrat tregtare nga filmat e serialet, apo nga udhëtimet jashtë vendit.
Si u arrestua durrsaku që u kthye në “tmerrin” e qendrave tregtare (VIDEO) Ai ishte kthyer në “tmerrin e qendrave tregtare”, e kjo falë skemës që kishte krijuar për të vjedhur veshmbathje dhe jo
Propozimi i PS: Komisionerët e qendrave të votimit të jenë mësues Komisioni i Posaçëm i Reformës Zgjedhore ditën e djeshme ka përfunduar afatin 9¬ mujor pa realizuar asnjë ndryshim në Ko
Mbyllet zyrtarisht procesi i votimit në Dibër Qytetarët e Dibrës kanë votuar ditën e sotme për kryetarin e saj të ri të Bashkisë. Muharrem Rama i ASHE-së dhe Sherefed
PD: 120 milionë euro mikes së Ramës, makinat e Vilmës merren me analizat e shqiptarëve PD me anë të deputetes Albana Vokshi, ka vijuar edhe sot me denoncime për koncensionet në shëndetësi. Deputetja demokrat