999 rezultate për

qender

Merr flakë Piramida në qendër të Tiranës Një zjarr është lokalizuar tek Piramida, në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit". Burimet bëjnë me dije se zjarri është lo
Barcelona në kërkim të një qendërsulmuesi, ylli i Napolit vet ofrohet Barcelona në afatin e janarit do provojë të përforcojë sulmin me një qendërsulmues. Memphis Depay mbetet prioriteti k
Shkak dëmtimi, mbrojtësi i Tiranës largohet nga grumbullimi me Kombëtaren Erjon Hoxhallari është larguar nga Kombëtarja menjëherë pas miqësores me Kosovën. Në ditën pasardhëse, mbrojtësi i Ti
Qendërmbrojtësi më i mirë i historisë, Marca zbulon rezultatet e sondazhit (FOTO LAJM) Spanjollja Marca ka kryer një sondazh në lidhje me mbrojtësin më të mirë të historisë së futbollit. Shumë emra të mëdhen
Në qendër të vëmendjes për jetën luksoze, modelja mbush rrjetin me poza provokuese (FOTO LAJM) Ylli i televizionit Chloe Khan është një nga modelet më të komentuara të Instagramit. Ish banorja e Big Brother Chlo
Shkatërroi familjen e biznesmenit? Fjolla i përgjigjet ish gruas së të dashurit Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, pasi u arrestua për armëmbajtje pa leje si dhe gjithashtu
Sulmi në qendër të Vjenës: 7 të vdekur e disa të plagosur (VIDEO) Një sulm me armë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vjenë. Sipas raportimeve nga mediat vendase mësohet se shtatë person
​Sulmon qytetarët me thikë në qendër të Gjakovës, arrestohet nga policia (VIDEO) Një person ka sulmuar sonte me thikë qytetarët e policët në qendër të qytetit të Gjakovës, e i cili më pas është arrestu
LISTA/ Barcelona vetëm me dy qendërmbrojtësa ndaj Juventusit Ditën e mërkurë zhvillohet super ndeshja mes Juventusit dhe Barcelonës e vlefshme për fazën e grupeve të Champions Leagu
Dëmtohet Chiellini, braktis ndeshjen Aventura e këtij sezoni në Ligën e Kampioneve për kapitenin Xhorxho Kielini pësoi goditjen e papritur në sfidën me Dinam
CHAMPIONS/ Liverpooli i "gjymtuar" në mbrojtje, ka vetëm një qendërmbrojtës për Ajaxin Liverpool do të përballet me Ajax Amsterdam në ndeshjen e parë të këtij sezoni në Ligën e Kampionëve, me një mbrojtje të
Higuain përsëri në qendër të vëmendjes, nuk e mbajnë nervat ndaj gjyqtarit (VIDEO) Argjentinasi Gonzalo Higuain arrin të jetë në qendër të vëmendjes nga java në javë pas transferimit në ligën amerikane t
Kolarov nuk bind në qendër, Interi piketon yllin e Fiorentinës Interi po pëson shumë gola këtë sezon dhe pritet të ndërhyjë në merkaton e dimrit. Derbi me Milanin tregoi edhe një herë
ZYRTARE/ Van Dijk i nënshtrohet operacionit në gju Virxhil Van Dajk do të qëndrojë për një kohë të gjatë larg fushave. Mbrojtësi holandez do t’i nënshtrohet ndërhyrjes
Bëri bujë me dobësimin drastik, Erik Fullani sërish në qendër të komenteve (FOTO LAJM) Erik Fullani ishte për një kohë një nga personazhet më të përfolura në rrjetet sociale, jo vetëm si djali i Ardian Fulla
Në qendër të vëmendjes për jetën luksoze, modelja mbush rrjetin me poza provokuese (FOTO LAJM) Ylli i televizionit Chloe Khan është një nga modelet më të komentuara të Instagramit. Ish banorja e Big Brother Chlo
Nuk ndalet Milani, interesohet edhe për qendërmbrojtësin nga Franca Në ditën e fundit të merkatos, Milani është në kërkim të një mbrojtësi qendre. Kuqezinjtë duket se më në fund e kanë
Përleshje me shishe mes të rinjve në qendër të Elbasanit Një përleshje me sende të forta ka ndodhur gjatë natës në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në një lokal të njohur në qendë
"Majtas, djathtas dhe në qendër", Marash Kumbulla: Mjafton që të luaj, për Romën nuk hezitova fare Marash Kumbulla e nis në perfeksion aventurën e re tek Roma duke debutuar si një nga lojtarët më të mirë të skuadrës së
11 tërmete në 24 orë në vend, më i forti goditi Elbasanin 11 tërmete janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë, ku më i forti ishte ai me magnitudë 4.5 i shkallës rihte