999 rezultate për

qenĂ

Ngacmoi seksualisht punonjëset? Flet 33-vjeçari: Jam i pafajshëm! Pak ditë më parë në media bëri bujë lajmi i arrestimit të një të riu në Tiranë i cili akuzohej se ngacmonte seksualisht
Dëshmia e djalit të ish-ministrit të Zogut: Si e pushkatuan vëllain tim me 8 të tjerë të grupit "Bashkimi Demokrat" Publikohet historia e panjohur e Abdurrahman Dibrës me origjinë nga Dibra e Madhe, i cili pasi u diplomua për Shkencat P
"Telefoni po vret telefoninë! Profesorë, menaxhera e deri te kryetar partie, të gjithë llapaqena" Nga Artan Fuga Llogje Vëmendja e opinionit publik tërhiqet nga skandalet, ngjarjet e ditës, deklaratat e po
Burri i saj nuk besonte në Zot, familjarët e aktores kosovare porositin vrasjen Lezja, aktorja jona e dashur, së fundi e kthyer fuqishëm në skenë me hitin “Lulja n’saksi”, është ndër artistët më të re
Disa mite që nuk janë të vërteta (FOTO LAJM) Ekzistojnë disa mite nëpër botë, gjëra të cilat askush nuk i ka provuar shkencërisht apo me eksperiment por që gjithmonë
Aktivistët demonstrojnë “votimin” e organizuar të banorëve të Liqenasit (FOTO-VIDEO) Pesëdhjetë aktivistë nga shoqata të ndryshme joqeveritare me anë të një performance demonstruan sesi duket kur 50 njerëz
Furrxhiu kosovar e paguan shtrenjtë zemërgjerësinë Azgan Qenaj dhuron bukë te njerëzit në nevojë në Zagreb, pavarësisht se ka paguar një çmim të lartë për veprat e tij të
Ivanov shpallet “Qytetar nderi” nga maqedonasit e Shqipërisë Presidenti Gjorgje Ivanov është pritur si hero në Komunën e Liqenasit, të cilën maqedonasit e njohin si Pustec. Në këtë
Mali i Zi po i merr të gjitha Bjeshkët e Rugovës, Qeveria e Kosovës hesht Pas Pavarësisë së Kosovës u hapen diskutime të reja në mes Kosovës dhe shtetëve fqinje duke përfshirë këtu edhe çështja
AK: Ndryshimi i toponimeve nga shqiptare në sllave, pazar Berishian Gjatë një takimi elektoral në Pogradec ka reguar Alenca Kuq e Zi për ndryshimin e emrit të komunës nga Liqenas në Pustec
Meta në Fier: Vendi ka nevojë zgjedhje të drejta Nga qyteti i Fierit, kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta kërkoi sot angazhim të klasës politike për realiz
Komuna Liqenas tani do të quhet Pustec Me 121 vota maxhornaca dhe opozita i kanë dhënë sot miratimin ndryshimit të emrit të Komunës Liqenas, në Pustec. Pavar
Komuna e Liqenasit kërkon ndryshimin e emrit Minoriteti maqedonas ka kërcënuar se do të bojkotojë zgjedhjet nëse propozimi për ndryshimin e emrit të komunës së Liqen
PD kërkon sllavizimin e emrit të Komunës Liqenas në Pustec Anëtarët demokratë të Komisionit të Ligjeve pranuan që të ndërrojnë emrin e komunës Liqenas në emër sllav Pustec, me kër
Ndryshimi i emrit të komunës Liqenas, opozita kundër Disa komuna si Paskuqani, Miloti apo Shëngjini nuk po arrijnë të marrin me ligj statusin e bashkive, ndonëse përmasat e
Përkujtohet heroi i UÇK -së Qenan Rahimi Në njëmbëdhjetë vjetorin e rënies së dëshmorit Qenan Rahimi, Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare pë
VMRO-DPMNE mbledh libra për maqedonasit në Shqipëri VMRO-DPMNE ka nisur një aksion për grumbullimin e librave për qytetarët e komunës së Liqenasit në Shqipëri. Kjo iniciati