999 rezultate për

qelluar

Dy e qëlluan dhe një i tretë i vëzhgonte, detaje nga eliminimi i Behar Sofias Detaje të reja zbardhen nga ekzekutimi mafioz i Behar Sofias mëngjesin e sotëm në zonën e Piramidës në Tiranë. Mësohe
Gruaja xheloze vret 26 vjeçaren që ishte ulur pranë burrit të saj në lokal (VIDEO) Një3 grua në Brazil ka qëlluar për vdekje një vajzë, e cila ishte ulur pranë burrit të saj në një lokal. Sipas mediav
E papritura në emision, gruaja heq këpucën dhe qëllon të ftuarin (VIDEO) Kur emisionet janë në transmetime LIVE, ndodh që shpesh të haset në të papritura. Një incident i tillë ka ndodhur në
Qëlloi me armë zjarri pas sherrit me fqinjin, kapet autori në Kukës Policia e Kukësit ka arrestuar autorin e dyshuar i cili ka qëlluar me armë zjarri mesditën e sotme në Kukës. Autori i
Terrorizoi qytetarët duke qëlluar me armë zjarri, kapet 62 vjeçari në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar një 62 vjeçar i cili në gjendje të dehur ka qëlluar me armë zjarri në ajër. Sipas poli
Atentat në Vlorë, qëllohet me breshëri drejt një lokali Një atentat me armë zjarri ka ndodhur në Vlorë. Sipas informacioneve të para, autorët kanë qëlluar drejt një lokali.
Ky është 40 vjeçari që u ekzekutua me plumb në kokë në Fier Personi që shihni në foto është Shkëlzen Kastrati, 40 vjeçari i cili u vra me dy plumba paraditen e sotme në fshatin She
Shtyu shokun për të qëlluar Mario Metajn, lirohet nga burgu 31-vjeçari 31-vjeçari i cili u arrestua si një bashkëpunëtori dyshuar në vrasjen e të riut Mario Metaj që ndodhi në kryqëzimin Kou
E ndërroi tytën e pistoletës më 21 Janar? Flet ish-komandanti i Gradës Ndrea Prendi, ish-komandat i Gradës së Republikës së Shqipërisë, ka folur në emisionin “Opinion” për vrasjet e ndodhur n
Nuk u mbijetoi plagëve, kush është 27-vjeçari shqiptar që u vra në Greqi (VIDEO) Një atentat ka ndodhur pasditen e sotme në Greqi ku është ekzekutuar për vdekje një shqiptar me 5 plumba, Sipas medi
E nxorrën në pritë, si dy persona të maskuar qëlluan me breshëri ndaj 45 vjeçarit në Milot Të tjera detaje zbardhen nga ngjarja që ndodhi ditën e sotme në Milot, ku një 45 vjecar mbeti i plagosur. Mësohet se
Qëlloi me breshëri pas sherrit dhe u arratis, policia në kërkim të 20 vjeçarit Një i ri është shpallur në kërkim nga policia pasi akuzohet se pas një konflikti qëlloi me armë zjarri në ajër. Ngjarja
Pamje të rënda! Një grua qëllohet në gjoks në ambientet e Kongresit Amerikan (VIDEO) Një grua është në gjendje kritike pasi është qëlluar në gjoks në territoret e Capitolit, sipas disa burimeve të familjar
Detaje të reja nga sulmi me armë në Lezhë, kush ishte shenjestra Mbrëmjen e së martës është qëlluar me armë zjarri në drejtim të një makine. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Nënë Tereza
I shkuan tek shtëpia për kontroll, 45-vjeçari qëllon me armë mbi policinë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Elbasan. Një 45-vjeçar ka qëlluar me armë zjarri në ajër, duke kër
Tre policë të vrarë dhe një i plagosur gjatë operacionit të shpëtimit në Francë Autoritetet franceze kanë thënë se tre zyrtarë policorë janë qëlluar për vdekje dhe i katërti është plagosur pasi kanë a
Ishte mbështetur pas peme, si e ndoqi polici nëpër rrugica Klodian Rashën dhe e qëlloi pas shpine Është zbardhur e gjithë dinamika se si ka ndodhur ngjarja e rëndë në kryeqytet ku mbeti i vrarë 25-vjeçari Klodian Rasha
Spartak Koka: Kam fotot e kufomës, Klodian Rasha me hematoma në fytyrë Gazetari Spartak Koka ka arritur të sigurojë disa foto të trupit të pajetë të 25-vjeçarit Klodian Rasha, i cili u qëllua
Gazetarja tregon detaje të tjera për vrasjen e 25 vjeçarit: U vra me plumb prapa shpine! Gazetarja Klodiana Lala është shprehur në emisionin "Opinion" se vrasja e 25-vjeçarit Klodian Rasha nga një efektiv poli
Plumb në zemër, detajet nga ekzekutimi i efektivit Prela Xhulio Prela, efektivi 26-vjeç, pjesë e Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë në Shkodër u ekzekutua gjatë natës brenda makin