999 rezultate për

qellova

"10 mijë euro nata dhe e qëllova me shishe", Kallashi flet për dhuratat e shtrenjta e deri tek flirtimet e politikanëve Është një nga vajzat më të komentuara nga bota e show-bizzit, e cila befasoi jo pak par pak kohësh kur u “zhduk” nga rrj
"Njërin e qëllova në ballë, tjetrin se di a e vrava", çfarë i tha i dyshuari vëllait Detaje të reja vijojnë të dalin nga ngjarja e rëndë në Malësinë e Madhe ku dyshohet se Danjel Pepaj ka vrarë Vilson Çuta
"E qëllova nga pas", vrasësi i Regis Runajt bashkëpunon me Policinë: Kush më pagoi Një nga autorët e dyshuar për vrasjen e të riut Regis Runaj në Elbasan ka vendosur që të bashkëpunojë me Policinë. Bëhet
"Gardisti i 21 janarit" sulmon Bashën: Edhe pse dhe urdhër, nuk qëllova kurrë mbi protestuesit Kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë së Matit, Agron Malaj, ka sulmuar Bashën pas deklaratave të bëra kundrejt Ma
Vrasësi i Triumf Rizës tregon si e kreu krimin: Nuk e qëllova me urdhër të Enver Sekiraqës I dënuari me 35 vjet burgim për vrasjen e Triumf Rizës, Arben Berisha, tani i ftuar në cilësinë e dëshmitarit në rigjyki
Flet autori i vrasjes në Pukë: E qëllova padashje I arrestuari për vrasjen e 30 vjecarit Petrit Biba në Pukë është shtetasi 25-vjeçar, Enderis Doda banues në Tiranë. P
“Po më shihte tërë inat”, autori tregon pse vrau 16 vjeçarin Ngjarja e rëndë e para pak ditëve në Fier erdhi si pasojë e një sherri banal mes dy të rinjve. 16 vjecari Dionis Vren
Flet gruaja që ekzekutoi burrin: Kur e qëllova, kuptova që jeta ime mori fund! Nëna e dy fëmijëve, 7 dhe 14 vjeç, Violeta Donaj, në rrëfimin e saj para Policisë për vrasjen e bashkëshortit, thotë se
I riu rrëfen si masakroi me thika 16-vjeçarin: E vrava se po me shihte Ditën e djeshme në Durrës pas një sherri me thika në një gjimnaz, mbeti i vdekur një 16-vjeçar. Pak orë pas ngjarjes
Dëshmia rrënqethëse: E qëllova katër herë me çekiç në kokë deri sa vdiq Është lënë në burg Selman Alija, i riu që masakroi me çekiç babain e tij dhe trupin ia hodhi në liqenin e Farkës. Gj
"E qëllova se ishte i pasur", dëshmia shokuese e vrasësit të babait të dy fëmijëve “Ai ishte i pasur, ndërsa unë jam sëmurë”. Kjo ka qenë dëshmia e Edvin Gjinit gjatë seancës për caktimin e masës së sigu
U arrestua vrasje, flet 19-vjeçari: Nuk qëllova unë, por kushëriri (FOTO LAJM) Gani Tozaj, autori i vrasjes së 33 vjeçarit Ergys Gjioveshaj ka deklaruar se është vetëm bashkëpunëtor në vrasje por jo
Rrëfehet vrasësi i punonjësit të karburantit: U frikësova dhe qëllova (VIDEO) Vrasësi i punonjësit të karburantit në Sarandë ka rrëfyer të gjithë çastin kur ka shtënë me armë zjarri, ndërsa ka theks
Trondit 35 vjeçarja: Ja si e qëllova burrin me sëpatë pranë djalit 35 vjeçarja Mirela Buzalli, e cila goditi me sëpatë mëngjesin e së hënës bashkëshortin e saj 45 vjeçar Shkëlzen Buzalli,
Rama: Qëllova me armë në mbledhjen e Partisë Socialiste Ditët e fundit në media u publikuan lajme mbi reagimin nervoz të Ramës gjatë përballjes me deputetin Ben Blushi në mble
Vrasësi në Kavajë: Ja pse e vrava Ismet Xhanin Xhevdet Saraçi, personi që vrau 30-vjeçarin Ismet Xhani është rrëfyer përpara oficerëve të policisë për krimin. Ai th
Padit vjehrrin dhe kërkon dëmshpërblim: Më dhunoi kur flija pasi qëllova me shpullë nusen Ndërhyn për të shuar sherrin mes çiftit, por këtu fillon historia mes vjehrrit dhe dhëndrit. Ky i fundit e ka paditur të
Gruaja rrëfehet për vrasjen e burrit: Fsheha sëpatën në krevat dhe e qëllova në kokë Gruaja e cila vrau bashkëshortin me sëpatë mbrëmjen e së dielës, e ka kryer këtë akt të rëndë me gjakftohtësi dhe shkak
Dëshmia e Prengës: Më zunë pritë, qëllova në ajër Deputeti socialist Armando Prenga ka dhënë sot dëshminë e tij para prokurorit Kosta Beluri dhe avokatit të tij. Në dëshm
Neranxi: Ja pse si qëllova me armë maskat Nikollaq Neranxi, president i kompanisë "Neranxi" e cila u grabit dy ditë më parë nga dy persona të armatosur dhe me mas