999 rezultate për

qellimshem

Kosova pjesë e Serbisë në libra, justifikohet pas "gafës" Besa Shahini Dy ditë më parë, një një qytetar ka denoncuar rastin se teksti shkollor i lëndës së Qytetarisë 8, mbante një hartë ku Ko
Bëri ndërhyrjen më të rëndë të vitit, ky është dënimi i dhënë për Son Koreano-jugori Heung Min Son pati natën më të keqe pa dyshim prej që luan futboll, ndaj Evertonit, vikendin që lamë pas.
Digjen qëllimisht tre makina në Tiranë, kush ishte objektivi 3 makina janë djegur gjatë orëve të natës në rrugën “Haredin Shtino”, është përfshirë nga flakët mjeti tip Benz, në pron
Donin të hapnin kullota, i vënë zjarrin malit të Shëngjinit, 2 të arrestuar Tre persona janë arrestuar si autorë të zjarreve që shpërthyen në malin e Shëngjinit. Policia informon se zjarri dysh
Shkrumbohet automjeti në Krujë, dyshohet zjarr i qëllimshëm Gjatë mesnatës është djegur një mjet në pronësi të shtetasit Landi Boka në Krujë, ndërsa ngjarja mendohet të jetë e qëll
Shkrumbohet makina në Pukë, dyshim për zjarr të qëllimshëm (VIDEO) Një automjet është shkrumbuar nga flakët gjatë natës në qytetin e Pukës. Automjeti tip “Benz” në pronësi të shtetasit Ar
Samiti në Poznan, Basha: Ndëshkim i qëllimshëm, ndërkombëtarët po izolojnë Ramën Kreu i PD-së, Lulzim Basha, duke iu referuar Samitit të Ballkanit Perëndimorë në Poznan, tha se Shqipëria site i vetmi v
Maqedonia përfshihet nga zjarre, dyshohet se janë të qëllimshëm Shuma rajone të Maqedonisë së Veriut janë përfshirë nga zjarret si malet e Dellçevës, në disa zona të Likovës, Llakavicë
Ishte i qëllimshëm! Qytetarët kanë dyshime të forta për aksidentin e frikshëm në Gjilan (FOTO LAJM) Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Gjilan, dhe sipas pamjeve që kanë dërguar nga Gjilani qytetarët, sh
Makina hip në trotuar, shtyp disa persona Dy persona kanë humbur jetën dhe gjashtë të tjerë janë lënduar pasi u goditën nga një veturë në një rrugë të ngarkuar në
Kartoni i verdhë i qëllimshëm, UEFA ndëshkon rëndë Sergio Ramos Komisioni i Disiplinës në UEFA, ka marrë edhe vendimin që pritej, për kartonin e verdhë të marrë qëllimisht nga kapiteni
UEFA nis hetimet ndaj Ramosit për kartonin e qëllimshëm kundër Ajaxit Komiteti Disiplinor i UEFA-s ka vendosur që edhe zyrtarisht të hapë rast kundër Sergio Ramosit, pasi qendërmbrojtësi i R
Zjarr i qëllimshëm, shtëpia në Finiq shkrumbohet në flakë Një shtëpi në Finiq është shkrumbuar në flakë të shtunën që kaloi. Banesa e Stefan Cakajt është djegur gjatë kohës ku
Akuza e rëndë: Veliaj manipunon provat, zjarri në çerdhe s'është i qëllimshëm Partia Demokratike ka akuzuar kreun e Bashkisë Tiranë, për zjarrin në çerdhe. Sipas PD Veliaj po përdor vartësit për
I qëllimshëm? Shkrumbohen nga zjarri 2 hektarë me pisha në Seman Ditën e sotme u raportua se një zjarr masiv ka përfshirë pyjet e Semanit. Ende nuk janë bërë të ditura shkaqet, për z
E rëndë, zjarri në çerdhen Ali Demi ishte i qëllimshëm Drejtoria e Mbrojtjes nga Zjarri dhe Shpëtimi, konfirmon se zjarri që ra në çerdhen nr 14 në “Ali Demi” në 16 gusht, ish
Hetimet: Prenë tubin e gazit, zjarri në çerdhe ishte i qëllimshëm Janë zbardhur detajet e para nga zjarri i mbrëmshëm në Tiranë në një çerdhe në ish-Bllok, në Tiranë. Nga hetimet e d
Zjarri përfshin një çerdhe në Peshkopi Një zjarr ka rënë në në çerdhe në Peshkopi. Zjarri ka rënë në çerdhen nr. 1 të qytetit. Ngjarja ka ndodhur të martën
Deklarata shokuese e gazetares shqiptare: Zjarri në Athinë ishte i qëllimshëm Gazetarja shqiptare me banim në Athinë, Elona Gjergo, u shpreh gjatë një lidhje telefonike se dyshohet për biznesmenë të
Gazeta zvicerane: FIFA nuk e cilësoi të qëllimshëm dhe politike festimin e Xhakës dhe Shaqirit Pas marrjes se vendimit të FIFA’s, gazeta zvicerane ka zbuluar edhe një gjë interesante nga vendimi i FIFA. Komisioni