999 rezultate për

qellimi

Monika flet pas lirimit nga Policia: Mos ta njohim shtetin e Edi Ramës Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka deklaruar pas lirimit nga Policia se nuk do të njohim shtetin e Ramës. Ajo
Indi: Burgim të përjetshëm nëse infekton qëllimisht me koronavirus Shteti verior në Indi, Uttar Pradesh ka miratuar një ligj të përkohshëm që lejon dhënien e dënimit me burgim të përjetsh
Qëllimi ishte të ekzekutohej, pse nuk ndodhi vrasja e Arjan Ndojit? Të nesërmen e 1 nëntorit, prokurori i Durrësit Arjan Ndoj dha dëshminë e tij të parë për kolegët e Krimeve të Rënda. Pro
Haradinaj letër Lajçakut: Mogherini e dëmtoi Kosovën, po zvarritet qëllimisht procesi i dialogut Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një letre i ka bërë të ditur përfaqësuesit Specia
Fox News nxjerr provat: Koronavirusi doli nga laboratori në Wuhan, cili ishte qëllimi i Kinës Televizioni i njohur amerikan Fox News në një artikull që e konsideron ekskluziv, shkruan se ka besim në rritje se shpër
Challandes tregon se çfarë dëshiron të ndodhë me të ardhmen e tij te Kosova Trajneri zviceran, Bernard Challandes ka mohuar spekulimet për një largim nga Përfaqësuesja e Kosovës, duke treguar se q
Rama ''ia arriti qëllimit'', mjekra e tij fiks si ajo e Ismail Qemalit Koronavirusi ka mbyllur gjithësecilin prej nesh në shtëpi tashmë prej ditësh. Po nga shtëpia e tij në Surrel po qeve
Rama flet sërish për videon e ''Spanjës'', qëllimi i postimit nuk ndryshon Kryeministri Edi Rama ka bërë sërish thirrje ndaj qytetarëve të shmangin lëvizjet e panevojshme, ndërsa shtoi se 8 orë j
Shkrumbohet qëllimisht makina në Vlorë Përfshihet nga flakët një automjet pranë ish-shkollës së aviacionit në Vlorë. Automjeti tip benz ishte i parkuar pran
Përhapi qëllimisht koronavirusin, vdes 57 vjeçari Një burrë i infektuar me koronavirus, i cili doli për të pirë nëpër lokale në fillim të këtij muaji pasi tha se dëshiron
Përhapte qëllimisht koronavirusin duke dalë në bare e takuar njerëz, vdes japonezi Agjensia e lajmeve Kyodo njofton se japonezi që përhapte qëllimisht koronavirusin ka ndërruar jetë. Sipa mediave të h
Frika nga coronavirusi, pasagjeri akuzon gruan se po i kollitej qëllimisht në fytyrë Frika nga përhapja e coronavirusit nëpër botë ka filluar t’i bëjë nervoz qytetarët dhe të ndjejnë frikën në çdo hap që a
U bë tapë e i përplasi makinën qëllimisht, 32 vjeçari plagoset vetë Një person në Shkodër ka përfunduar në pranga pasi ka shkaktuar një aksident qëllimisht nën efektin e alkoolit, duke mbe
Gjuzi i jep flamurin Bushatit, cili është qëllimi i tij Deputeti Kujtim Gjuzi në seancën e sotme ka ngritur lart flamurin shqiptae për shkak se ka qenë i irrituar me mazhorancë
Nuk ju besohet? Këto janë arsyet pse njerëzit hyjnë qëllimisht në burg Mos e besoni po deshët, por këta njerëz kanë hyrë qëllimisht në burg për arsye nga më të trishtat! Shumica e njerëzve pë
Eriksen zbulon qëllimin e transferimit te Interi: Kam ardhur të fitoj Serie A Christian Eriksen zbulon qëllimin për të cilin ai u transferua te Interi në ditët e fundit të merkatos së janarit. Da
Doni ta dini kur një person ja qëllimi të këqija ndaj jush? Zbulojeni A keni takuar ndonjëherë një njeri aq të shoqërueshëm saqë keni menduar që është aq i mirë sa ska tjetër si ky person?
Dyshonin se e helmuan qëllimisht, reagojnë sërish familjarët e Rezarta Hajdarit Vetëm 5 ditë pasi u martuan, Rezarta dhe Olsi Hajdari u helmuan nga monoksidi i karbonit, i përhapur në dhomën e tyre ng
Lubonja skanon 21 janarin: Ata njerëz u çuan qëllimisht për t'u vrarë Analisti Fatos Lubonja komentoi në rubrikën “Opinion”, në News24, ngjarjen e bujshme të “21 Janarit”, ku nëntë vite më p
Kryeministri kroat: Duam hapjen e negociatave me Shqipërinë Kryeministri kroat ka dalë në mbrojtje të Shqipëris dhe Maqedonisë së Veriut për hapjen e negociatave me BE. “Në sam