999 rezultate për

qazim

Qazim Laci: Duhet të nxjerrim mësim nga humbja me Lituaninë Mesfushori i Kombëtares, Qazim Laçi, që aktivizohet në Ligën 2 të Francës, me skuadrën e AC Ajaccio, ishte prezent ditën
E mbani mend infermierin "pompist" që dërguam në Itali, ja ku po punon Qazimi sot (FOTO LAJM) A ju kujtohet Qazim Ismaili, i cili prej 5 vitesh punonte si pompist në një karburant, pranë shtëpisë së tij në Vorë, po
"Si na persekutuan komunistët", rrëfimi i vajzës së ish-kryeministrit për historinë tragjike të familjes Kjo eshte historia e panjohur e Qazim Koculit me origjinë nga fshati prej nga ajo familje ka trashëguar dhe mbiemrin. Pa
Qazim Laci bind ekipin francez, kontratë deri në vitin 2023 Qazim Laçi për një kohë të gjatë te Ajaccio në Francë. Klubi I Ligue 2 ka vendosur t’i zgjatë kontratën futbollistit s
Çudi në Kavajë! Pushohet nga puna kush nuk bën "like" kryetarin e Bashkisë (FOTO LAJM) Çuditë nuk kanë të mbaruar në Shqipëri. Pushohet nga puna pse nuk i bën like në Facebook kryetarit të emëruar të bash
Qazim Laçi shënon supergolin identik si Hamdi Salihi (VIDEO) Futbollisti shqiptar, Qazim Laçi po vazhdon të tregojë formën e tij të shkëlqyer edhe në Ligën e 2-të franceze. Laçi
Historia tragjike e themeluesit të sportit shqiptar: E varën kokëposhtë lidhur me kufomën e klerikut (FOTO LAJM) Torturat që regjimi komunist ka përdorur në hetuesi kalojnë përtej çdo makabriteti që mund të imagjinojë mendja e njeriu
Aksident në Krujë: Humb jetën 1 person, 2 të plagosur rëndë Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Malësinë e Krujës, ku si pasojë ka ndërruar jetë një person.
"Banda e Qazim Sejdinit kontrolloi zgjedhjet në Elbasan", Berisha publikon denoncimin Votimet e së dielës, përveç se nuk patën garë u karakterizuan edhe nga një numër i madh parregullsish, siç ishte për she
Arrestohet miku i Qazim Sejdinit Policia ka arrestuar shtetasin Altin Knuti, mik i kryetarit të Bashkisë Elbasan, Qazim Sejdini, i cili është arrestuar n
Qazim Sejdini nuk i heq duart nga bashkia, ky është posti që kërkon vajza e tij Gjatë ditës së sotme janë shpallur listat për këshillin bashkiak të Elbasanit, kur ndër të tjera spikat edhe vajza e Qaz
Kur New York Times shkruante: Si Kosova u bë tokë pjellore e ISIS? “Çdo të premte, pak kilometra nga statuja e Bill Klintonit, që ka ngritur krahët duke përshëndetur, qindra të rinj me mj
Historia e padëgjuar: Durrsakja spiunoi hebrenjtë tek nazistët, por u liruan nga Qazim Mulleti (FOTO LAJM) Nga Dashnor Kaloçi Data 27 janar ka hyrë tashmë në kalendar si një ditë përkujtimore ndaj genocidit që iu bë h
Arkivoli në shtëpi, mesazhi për kryebashkiakun e Elbasanit Pushteti i kryetarit të Bashkisë së Elbasanit, Qazim Sejdinit u venit kur në shtatorin e vitit 2016 u përhap lajmi se nj
Vazhdon keqpërdorimi i veturave zyrtare: Zv/ministri viziton Shqipërinë me dy vetura Keqpërdorimi i veturave zyrtare është një dukuri që ndodh tash e një kohë të gjatë. Janë të shpeshta raste kur me vetur
Sot rivarroset Kolonel Krasniqi dhe Jakupi, detajet e ceremonisë Republika e Kosovës ka pranuar dje nga shteti i Shqipërisë eshtrat e kolonel Ahmet Krasniqit dhe Qazim Jakupit, të cilët
Blindohet Elbasani me 3000 kamera, reagon Qazim Sejdini Ditën e sotme u bë publike tenderi ku kryetari i bashkisë Elbasan kishte zhvilluar një tender për vënien e 3000 kamerave
3 mijë kamera në të gjithë qytetin, Qazim Sejdini "blindon" Elbasanin (FOTO LAJM) Një nga kryebashkiakët më të pasur të Shqipërisë, ai Elbasanit, Qazim Sejdini ka zhvilluar një tender për pajisjen me ka
Burri nga Elbasani: Pash UFO që hidhnin valle mbi zyrën e Qazim Sejdinit Një i moshuar nga Elbasani këmbëngul se ka parë UFO në qiellin e qytetit duke shpjeguar edhe detaje nga ngjarja e çudits
Kërkohet arrestimi për ish-zv.ministrin e Kosovës Ish-zëvendësministri i Ministrisë së Punës dhe Mirëqenies Sociale, Qazim Rrahmani, që është duke u gjykuar për keqpërdor