999 rezultate për

qato

Tërmeti i 26 nëntorit, kapet pas 9 muajsh në kërkim ish-punonjësi i ALUIZNI-t Ish punonjësi i ALUIZNI-t në Durrës, Skerdilajd Bello, 30 vjeç është arrestar nga policia lidhur me tërmetin e 26 nëntor
Rruga Kardhiq-Delvinë, KLSH kallëzon për shkelje Sonila Qaton Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar për shkelje në Prokurorinë e Tiranës ish-drejtoreshën e Autoritetit Rrugor Shqi
Tërmeti tragjik, 8 metra nën rrënoja me Klajdi Qaton Klajdi Qato është një nga të mbijetuarit e tërmetit të 26 nëntorit. Ai u bllokua nën rrënoja në vilën “Palma” në Durrës.
Haki Çako rrëfen momentet e vështira: Si u arrit të shpëtohej nga rrënojat Klajdi Qato I ftuar në studion e "Kjo Jave" Haki Çako rrëfeu momentet e vështira gjatë operacioneve të kërkim shpëtimit. “Te godi
I vdiq i ati nën rrënojat e hotelit të tij, familjes Qatos s’i ndahen "të zezat" DURRËS– Hotel “Vila Palma” në Golem, një objekt në pronësi të inxhinierit kolaudues Arben Qato dhe shefes së Urbanistikë
Shpëtoi i gjallë pas 21 orësh nën rrënoja: Klajdi Qato rrëfen si arriti të mbijetojë Ditën e tërmetit, me 26 nëntor 2019, Top Story udhëtoi për në vendet më të prekura nga ky tërmet, ndër to është dhe zona
19 orë nën rrënoja, Klajdi Qato rrëfen tmerrin nën gërmadha Pas më shumë se 19 orësh nën rrënoja, Klajdi Qato është nxjerrë nga rrënojat e pallatit. 24 vjeçari Klajdi Qato një n
Nxirret i gjallë nga rrënojat Klajdi Qato, djali i pronarit të hotelit që u rrafshua (VIDEO) Një histori fatlume është ajo e Klajdi Qatos i cili është nxjerrë në orët e para të mëngjesit të sotëm nga rrënojat e Ho
Vetëm dy javë në krye të ARRSH, dorëhiqet Vasilika Vjero Vasilika Vjero ka dhënë dorëheqjen nga detyra, si drejtoreshë e Autoritetit Rrugor (ARRSH), vetem dy javë pasi ishte emë
Dorëhiqet Sonila Qato, ragon PD: Nesër nxjerrim provat e skandalit Ditën e sotmë drejtoresha e ARRSH-së Sonila Qato dha dorëheqjen, gjë të cilën e bëri publike vetë ajo me anë të një dekl
Skandali me tenderin e rrugës Kardhiq-Delvinë, dorëhiqet drejtoresha e ARRSH Ka dhënë dorëheqjen drejtoresha e Autoritetit Rrugor Shqiptar, Sonila Qato. Këtë vendim e ka bërë publik vetë Qato me an
Tërmet në Elbasan, Veliu heq dejtorin e rëndësishëm të policisë Të tjera lëvizje kanë ndodhur në radhët e drejtuesve të Policisë së Shtetit. Së fundmi mësohet se Drejtori i Policis
Zhduket pa lënë gjurmë ministrja e Ramës Sonila Qato, ministrja për Mbrojtjen e Sipërmarrjes e mori këtë detyrë në shtator të vitit të shkuar duke patur qëllim l
Drejtori i Policisë: Në kroskotin e Sotës u gjetën paratë dhe patentat, nuk kemi fshehur asgjë Drejtori i Komanduar në Policinë e Elbasanit, Altin Qato ka reaguar për mediat duke thënë se në kroskotin e makinës së O
Denoncimi: Rama çoi Spartak Brahon të zyra e Qatos për 2 milionë euro Ish-kryeministri Berisha ka denoncuar sërish nëpërmjet qytetarit dixhital duke deklaruar se Rama po kërkon fshehjen e 2
Demiraj: Tahiri telefonoi drejtorin e Policisë për të hequr patentat nga makina e Sotës Ish-ministri i Brendshëm Dritan Demiraj ka nxjerrë një anë tjetër të ngjarjes së kapjes së biznesmenit Orest Sota. Si
863 mijë euro dhe dy patentat e Tahirit, Qato takim me Prokurorinë Qyteti i Elbasanit vazhdon të mbetet problematik në lidhje me ngjarjet kriminale të cilat ndodhin vazhdimisht në këtë qy
Dëshmia, zyrtarja e hipotekës Qato flet për regjistrimin e ish- hotel “Vollgës” Ditën e sotme është zhvilluar seanca e radhës ndaj biznesmenit Emiljano Shullazit, ku si dëshmitare është thirrur Drejto
PROFIL/ Kush është Altin Qato, kryepolici që i duhet të bëjë "zap" Elbasanin e dalë duarsh Drejtori i Përgjithsmë i Policisë, Haki Çako njoftoi sot se ka shkarkuar 12 drejtorë të Drejtorisë së Policisë së Elbasa
22 vite pritje, deputetit të PD i buzëqesh fati për pronat Oerd Bylykbashi pas 22 vitesh pritje ka marrë një lajm të mirë. Ministrja e Shtetit për Sipërmarrjen, Sonila Qato, te