999 rezultate për

qatar

Neymar bëhet ambasador i "Katar Bank" Për të larguar zërat që e lidhnin Nemyar lagr PSG-së, klubi e ka emëruar ambasdor të Bankës Kombëtare të Katarit, një i
Këta janë stadiumet që do të ndërtohen për Kupën e Botës "Qatar 2022" (FOTO LAJM) Në çdo Botëror ndërtohen stadiume të reja për të zhvilluar të gjithë turneun e deri në finalen e madhe. Edhe në këtë
Presidenti i Romës tregon sa miliona do të përfitojë ekipi nga sponsori i ri Roma do të përfitojë shumë miliona falë kontratës me sponsorin “Qatar Airways.” Linja ajrore do të jetë sponsor krye
Turpëruan Barcelonën, Roma merr të njëjtin sponsor si katalanasit Roma duke filluar që nga sezoni i ardhshëm dhe deri në atë 2020-2021, do të ketë të njëjtin sponsor si Barça në fanellë.
Zbulon se burri e tradhëtonte, avioni bën ulje emergjente Një avion i Qatar Airways është detyruar të bëjë ulje të parakohshme, pasi një grua zbuloi se bashkëshorti i saj po e tr
Prezantohet stadiumi i parë i çmontueshëm Qatar 2022 (FOTO LAJM) “Ras Abu Aboud Stadium” do të jetë një prej impianteve ku do të luhen ndeshjet e Botërorit të Vitit 2022 në Katar. Pë
Jonathan Rea triumfon në Qatar Jonathan Rea triumfoi edhe në garën e dytë në kampionatin e Superbike në Qatar duke e mbyllur botërorin e këtij viti me
Pavarësisht bllokadës, Katari vazhdon të zgjerojë gazin dhe aviacionin Katari ka vazhduar planet për zgjerimin në sektorë të ndryshëm, edhe pse kanë kaluar më shumë se tre muaj nga bllokada e
Zbuloni se si do ta paguajë PSG shumën prej 222 milionë euro për Neymar Bordi i PSG po punon për të gjetur formulën më të mirë në mënyrë që paguajnë 222 milionë euro dhe të mos bien ndesh me r
Arabët fusin në listën e terrorizmit klerikun e njohur dhe organizatat e Katarit Vendet e arabe si Arabia Saudite, Emiratet e Bashkuara Arabe, Egjipti dhe Bahrejni kanë ashpëruar masat ndaj Katarit me
“House of Qatar” ose katër intrigat arabe që bënë të shpërthejë kriza e Katarit Kriza diplomatike që shpërtheu mes vendeve të mëdha arabe dhe Katarit, mund të shpjegohet shkurt: Arabia Saudite dhe ale
Kërkoi procedim të gjyqatarëve, KLD i rrëzon 3 kërkesa ministrit të Drejtësisë Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka rrëzuar kërkesën e ministrit të Drejtësisë Petrit Vasili për procedimin penal të 3 gjyq
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Karikatura e ditës së sotme e portalit Goal.com i kushtohet mesfushorit të Barcelonës, Xavi Hernandez. Spanjolli i c
Investing in agriculture, Panariti visits Qatar Minister of Agriculture Edmond Panariti is visiting Qatar where he met with his counterpart, Al Humanidi. According
"Camp Nou" mund të ndryshojë emër Stadiumi mitik i Barcelonës, "Camp Nou", së shpejti mund të ndryshojë emër. Sponsori gjeneral i katalanaseve, "Qatar Air
Yjet e Barçës në reklamën e re të "Qatar Airways" (VIDEO) Yjet e Barcelonës Lionel Messi, Neymar, Luis Suarez, Pique dhe Iniesta janë protagonistët e reklamës së re të "Qatar Air
Barça zbulon uniformën për sezonin 2014-15 (FOTO LAJM) Pasi e mbylli sezonin pa asnjë trofe dhe konfirmoi teknikun e ri Luis Enrique, Barcelona ka prezantuar së fundmi edhe fa
Barça, ja fanella për sezonin 2014-15 (FOTO LAJM) Pasi e mbylli sezonin pa asnjë trofe dhe konfirmoi teknikun e ri Luis Enrique, Barcelona ka prezantuar së fundmi edhe fa
Albania and Qatar sign health, labor force agreements The foreign minister, Ditmir Bushati announced today the signing of of a memorandum of understanding on cooperation in t
Barça rrit fitimet, Faus: Prisni blerje të reja Javier Faus, zv/presidenti i Barcelonës dhe përgjegjësi ekonomik i klubit, vlerësoi nga pikëpamja ekonomike rëndësinë e